wyznaj swe uczucia

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Deras napisał:
Wybaczyć??????NIGDY W ZYCIU!!! Musiałem tu wejść i powiedzieć Ci ze tej zniewagi CI NIGDY nie wybacze....dobra wybory ok....rozumiem ze Cie zmusili!! Ale tego co Ty zrobiłeś mi nigdy ale to przenigdy Ci nie wybacze!!....Ty jesteś...... !!....ale wiedz jedno takiego czegoś sie przyjacielowi nie robi!! Bo tak przyjaciele prawdziwi NIE robią!!
P.S. Jezeli sadzisz ze tym e-m@ilem mnie prezkonasz to sie gróbo mylisz za długo cierpiałem abym mogł Ci to wybaczyć!! NEVER...I don't want to talk about this!!
[snapback]66805[/snapback]​

A ja juz miałem nadzieje....po przeczytaniu poprzednich postów.... :( No ale coż niech bedzie...skoro tak chcesz to załatwić to prosze bardzo......wiem ze zasłuzyłem sobie na to....ale wiedz jedno nikt nie przezwycięży MIŁOŚCI to jest awykonalne, nikomu sie to nie udało....ale cuz przecież wiele pięknych dziewczyn chodzi po świecie.....moze znajdziesz druga taka Nataliee....Któż to wie...nie osądzone wyroki sa Boskie!! a moze tak miało być.....moze właśnie nasz Stwórca wystawił Cie na próbe? Na te i inne pytania musisz sobie sam odpowiedzieć bo ja nie moge!! Żałuje teraz tylko tego ze tak wyszło....Byłem Twym wielkim przyjacielem a skończyłem jako niszczyciel przyjaźnii.....niestety....mam nadzieje ze mi to kiedyś Wybaczysz!!

P.S. Przyjmij moje szczere kondolencje z powodu Ani....była to piekna i madra osoba....złym słowem nie wolno o Niej mowić....ach jakze piekny Jej ten uśmiech był...a co do Marcina wiedz ze cała organizacja TRZYMA MOCNO KCIUKI i WIERZYMY ZE PO TEJ TRZECIEJ JUZ JAK SADZE OPERACJI POWRÓCI DO NORMALNEGO ZYCIA DODATKOWO ZAPEWNIAM CIE ZE OSOBIŚCIE Z CAŁYM ZARZADEM PRZYJEDZIEMY GO ODWIEDZIĆ!! Napweno!! Trzymaj sie w tym ciezkim okresie!! I błagam uwazaj na siebie!!

Żniwa nie nawidze tego okresu w którym dzieci wykozystuje sie do pracy fizycznej!! w gospodarstwach....Pozdrawiam!!
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Krzysiu wroci,przepraszam,nic juz,wszystko jest wyjasnione i wiadome,chce on po prostu od konmpa odpoczac i tyle.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
OPND napisał:
P.S. Przyjmij moje szczere kondolencje z powodu Ani....była to piekna i madra osoba....złym słowem nie wolno o Niej mowić....ach jakze piekny Jej ten uśmiech był...a co do Marcina wiedz ze cała organizacja TRZYMA MOCNO KCIUKI i WIERZYMY ZE PO TEJ TRZECIEJ JUZ JAK SADZE OPERACJI POWRÓCI DO NORMALNEGO ZYCIA DODATKOWO ZAPEWNIAM CIE ZE OSOBIŚCIE Z CAŁYM ZARZADEM PRZYJEDZIEMY GO ODWIEDZIĆ!! Napweno!! Trzymaj sie w tym ciezkim okresie!! I błagam uwazaj na siebie!!
[snapback]66853[/snapback]​
No dzieki :( Moze innym razem pogadamy bo mam wiele do zrobienia w zyciu i jak to napisałeś.....musze sobie odpowiedzieć na tamte pytania....Porozmawiamy....po wszystkim....Narka!! :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
:))

Nikt stąd nie ucieknie!!!! Ja wam to gadam :p Kto raz sie w kręci to... bedzie wracał - chociaz i wspomnieniami :))) Kristoforo do nas wróci - NAPWENO!!!!!! BEde na niego polować - jak co :p Krzysiu - PILNUJ i szykuj się na poważną rozmowe!!

Pozdrawiam
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
milusia32 napisał:
:))

Nikt stąd nie ucieknie!!!! Ja wam to gadam :p Kto raz sie w kręci to... bedzie wracał - chociaz i wspomnieniami :))) Kristoforo do nas wróci - NAPWENO!!!!!! BEde na niego polować - jak co :p Krzysiu - PILNUJ i szykuj się na poważną rozmowe!!

Pozdrawiam
[snapback]67076[/snapback]​
A ja ci pomogę!Krzyś mi coś obiecał,sama zobaczysz co.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To dobrze.
Niech wraca bo już zaczyna mi go brakować :)
 

Piola

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
SDS Najpierw mnie zauroczyłeś, a potem dowiaduje się, że chodzisz z inną :( ... to bolało, ale już się wyleczyłam więc :phi:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dorunia napisał:
ja tez sie ciesze, musimy sie trzymac razem i nie dac sie zlamac
[snapback]67489[/snapback]​

Noo nie ma to jak takie postanowienie! :)

A ja nadal kocham.. :(
 
Do góry