wyznaj swe uczucia

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Dorunia napisał:
wlasnie tak bo i tak mysle jestes fajna dziewczyna i znajdziesz napewno fajnego faceta
[snapback]69006[/snapback]​
nns,no jasne że znajdziesz,albo on znajdzie ciebie.
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Kochani jestem Kocham was wszystkich wróciłem i już nigdy nie mam zamiaru odchodzić za bardzo was lubię no i tęskniłem ogromnie za wami ,a mialem chandrę i to mocną i nieporozumienie,żle kogoś zrozumałem ,ale już się wszystko wyjaśaniło ona jest cudowna ,nie powiem kto ,ale się niektórzy domyślają he heMilunia cieszę się,że wróciłaś i jest wszystko ok,Papilon jesteś ładną kobietą w końcu mamy twój obraz..
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
nns jesteś śliczną dziewczyną i myślę,że na forum masz mnóstwo adoratorów u niektórych to się wyczówa no i jesteś młodziutka więc życie jest przed tobą znajdziesz kogoś napewno i to niedługo.
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Nie mogę bez Ciebie żyć Marcinie.Nie mogę sobie miejsca znaleźć, boję się oddychać, nie mam ochoty jeść, żyć bo i po co??!! Jak Ciebie nie ma .... :( :( :( :(
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dziękuje :*
Dziękuje Wam wszystkich..
wiem, że życie przede mną :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Magic_Celtic napisał:
na pewno znajdzie sie ktoś godzien Twej miłości który odwzajemni Twoje uczucie
[snapback]69189[/snapback]​
Już TY mnie o tym nie przekonuj.
Wiem co czuje..
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Z związku z uczuciami,to mnie cos spotkało i nie mam pojecia jak wybrnąc z takiej sytuacji.
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Jak coś dobrego Sylwiuniu ciebie spotkało to trzeba brnąć dalej,krowusia żyj bo nam jeszcze się wykończysz na tym forum i co bedzie ,on naciebie napewno czeka i kocha ciebie,a jak kocha to musisz mieć siły by udzwignąć ten ciężar więc jedz i bądz silna :)
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Dla Macka!
Z jednej strony cię kocham... nie moge zapomniec...
A z drugiej nienawidze za zdrade...Wystarczyło że nie poszłam na jedną dyske z powody choroby a następnego dnia dostałam zdjęcie które zrobiła moja kumpela...Spaliłam je... A teraz cierpie. Lepiej było się rozstac niż cierpiec jeszcze bardziej... Wiem że zachowuje się jak dzieciek uciekając gdy cię zobacze ale nie moge spojrzec w oczy komuś kto złamał mi boleśnie serce... :( :( :( :( :( :( :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Misiaczku moj kochany czy Ty wiesz ze ja Cie nadal bardzo mocno kocham ?? Mimo tego ze mnie tak bardzo zraniłes i ze nie jestesmy juz razem ;(. Kocham Cie i nigdy nie przestane......
 

marsiq

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
:heart: KOCHAM :heart: GOSIE :heart: Z :heart: 1C :heart: GIM3 :heart: ZGIERZ :heart: MARSIQ
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham ocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham .......................................................................... i nmoglabym tak bez konca :):):) Kocham Cie kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kochma kochma kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham ocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham

Skarbie, choc nie umiesz tego docenic ;(;(;(;( i nawet nie wiesz jak to bardzo boli ;(;(;( zal mi tylko tych Twoich niepotrzebnie wypowiadanych slow, ktore tak naprawde nic nie znaczyly i nie beda nigdzy znaczyc ;(;(;( ADAŚ Kochanie Ty moje .... odezwij sie w koncu i powiedz mi to ,co potrafiles mi mowic kiedys prosto z Twojego Koffanego Serduska :) ;(

-----------------------------------
uuuu Bracie.....za dużo tego troche.
Policzyłem początek i wyszło około 200 ale dalej nie liczyłem.
Proszę nie pisz tak bardzo rozbudowanych postów.
Ale chodzi mi o jeden wyraz.
Przepraszam
Deras
 

Attachments

  • misiu_z_serduszkami.gif
    misiu_z_serduszkami.gif
    48,3 KB · Wyświetleń: 113

eveline86

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Nie wiem co musialbys mi zrobic zebym przestala Cie KOCHAC!!! To chyba nie realne! Wiele przez Ciebie wycierpialam, ale mnostwo tez bylo cudownych i pieknych chwil!!!
KOCHAM CIE, KOCHALAM I ZAWSZE KOCHAC BEDE DO KONCA ZYCIA I JEDEN DZIEN DLUZEJ!!! Jestes, bedziesz i byles dla mnie najwazniejszy! W moim sercu nikt nie zajmie Twojego miejsca!!!

Mam nadzieje, ze zrozumiesz jak bardzo mi na Tobie zalezy i ze bedziemy znow RAZEM!
Wiem, ze Ty tez mnie kochasz, udowodniles mi to wiele razy. :-*
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Moglabym przejsc milony mil by Cie zobaczyc,
Bede jechac w zacinajacym deszczu,
Wjade dla Ciebie do najglebszego oceanu,
Tylko po to, by miec Cie w swoich ramionach!
Moglabym leciec w kazdej pogodzie,
Plynac przez sztormowe morza,
Splyne kazda rzeka tylko po to,
By dotrzec do Ciebie!
Zrobie WSZYSTKO o co poprosisz,
Bo KOCHAM CIE!!! :-* BUZ!@K
 
Do góry