Wysłannicy

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wiesz, wytrzymałość tej postaci nie jest potrzebna, a ramie miało nie być twarde, co składać się z szybkiego mechanizmu działającego w porównaniu z ludzkimi możliwościami błyskawicznie (szybki cios nożem lub sięgnięcie po rewolwer - skoro statystyki są bez szybkości więc oparłem na zręczności :) ) Już nie mogę się doczekać :) (albo to pobudziła mnie ostra zupka chińska )
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ja też się zmodyfikowałem, stawiając na siłę. zaznaczę od razu, że gdy dałem sobie buffy do siły, mając jednocześnie umiejętność skoku, liczę, że np. układ hydrauliczny pozwoli i skoczyć i coś ścisnąć i przywalić :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Morion - ok. Taką propozycję tylko miałem.

kdVer - nie widzę problemu. Ja będę to oceniał tez pod względem realności działań. Tzn wiadomo jest to świat s-f :) ale chodzi o to że do orbity nie doskoczysz. Reszta już zależy od okoliczności i twojej wyobraźni także generalnie no problemo.


PS: Czekam jeszcze na Caleba i będziemy decydować czy chcecie zacząć teraz czy po sesji Moriona. Rozwiążemy do dupokratycznie i będzie głosowanie ;)

PS2: Każdy wie o co chodzi z tym tekstem na czerwono pod rasami?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion - ok. Taką propozycję tylko miałem.

kdVer - nie widzę problemu. Ja będę to oceniał tez pod względem realności działań. Tzn wiadomo jest to świat s-f :) ale chodzi o to że do orbity nie doskoczysz. Reszta już zależy od okoliczności i twojej wyobraźni także generalnie no problemo.


PS: Czekam jeszcze na Caleba i będziemy decydować czy chcecie zacząć teraz czy po sesji Moriona. Rozwiążemy do dupokratycznie i będzie głosowanie ;)

PS2: Każdy wie o co chodzi z tym tekstem na czerwono pod rasami?
Po mojej sesji? to ja chce teraz, bo będę musiał ostro skrócić fabułę. I nie narzekajcie na poboczne postacie i wątki u mnie, to, podpowiem, one dadzą bonusy do postaci że tak powiem xD Nie strasz, u mnie fabuła naprawdę jest długa :(
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wiesz ja nie straszę :) Caleb mówił coś że wolałby zacząć jak się twoja skończy. Nie wiem jak z resztą. Dlatego obgadamy to w tym temacie jak Caleb da KP. Ja mogę zacząć nawet dzisiaj. Długość mojej sesji będzie zależała od waszych poczynań bo przewiduje wątki poboczne, ale to się sami dowiecie nie długo.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wiesz ja nie straszę :) Caleb mówił coś że wolałby zacząć jak się twoja skończy. Nie wiem jak z resztą. Dlatego obgadamy to w tym temacie jak Caleb da KP. Ja mogę zacząć nawet dzisiaj. Długość mojej sesji będzie zależała od waszych poczynań bo przewiduje wątki poboczne, ale to się sami dowiecie nie długo.
ostatecznie można będzie zrobić przerwę w mojej na czas Twojej za jakiś czas, jednak to zaowocuje niekontrolowanym przyrostem fabuły w mojej sesji xD (Caleb chyba ma dość dziwaków napotykanych i cichą nadzieję na szybki koniec xD )
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Ja się dostosuje co do rozpoczęcia. Te czerwone teksty to jakieś rasowe bonusy? W sumie to co to zmienia skoro i tak KP są? No i skoro wybieram sam implanty ;p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Tak jak mówiłem to jest kwestia dogadania. Ja nie mam nic przeciwko trzem sesjom.

Trafiłeś kdVer, prawie :) Jak pisałem - mutanci mają to do siebie że większość ras ma jakieś genetyczne uwarunkowania. Np. Siła 7 Jeźdzca Czaszki jest więcej warta niż siła 7 Raptiloida.

Z ludźmi i cyborgami jest tak że to zależy tylko od implantów, ale Wy jako ludzi macie (zgodnie z logiką tego świata) dostęp do bardziej zaawansowanych technologii więc możecie sobie wymyślać bajery. Jeśli Ty i Morion chcecie sobie zmodyfikować KP to możecie zedytować sobie implanty i umiejętności na jakieś bardziej bajeranckie. Daje wam tą możliwość to że jesteście ludźmi, ale już telepatii przykładowo mieć nie będziecie bo to się dotyczy tylko plemion.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hm, czyli jeśli wziąłem implantowe bonusy do siły np. to rozumiem, że działa ona jak siedem siły kogoś ''lepszego'' w sile.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ok, zmieniłem KP, zobacz, czy nie jest przesadzona :) bardziej bajeranckie xD cóż, teraz, to już sam nie wiem czy postać jest na kimś szczególnie wzorowana poza wyglądem xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Hm, czyli jeśli wziąłem implantowe bonusy do siły np. to rozumiem, że działa ona jak siedem siły kogoś ''lepszego'' w sile.
No właśnie. Twoje np. 6 z bonusem działa jak "czysta" 6 siły kogoś kto ma to rasowo.

Ok, zmieniłem KP, zobacz, czy nie jest przesadzona :) bardziej bajeranckie xD cóż, teraz, to już sam nie wiem czy postać jest na kimś szczególnie wzorowana poza wyglądem xD
Jest ok.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Chciałem się jeszcze spytać jak wam się podoba sam pomysł? Czy świat jest ciekawy i jakoś w miarę spójny. Pierwszy ras prowadzę sesję więc chętnie przyjmę konstruktywne uwagi :)

Caleb pisał że zajmuje się już swoim KP więc może nawet dzisiaj rozpoczniemy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Akta pochodzą z archiwum departamentu policji Dune City. Całość poniższego tekstu ma rangę ściśle tajnych. Nie przekazywać osobom postronnym.

rivald.png


Rivald Abricrow
39 lat
Człowiek



Historia:
Wczesne zeznania donoszą, iż Rivald pochodzi z typowej rodziny klasy średniej w Dune City. Znudzony rutyną życia, od piętnastego roku życia zajmuje się drobnymi napadami. Zachowano kopie raportów, wskazujących że zajmował się również handlem lekkimi narkotykami. W wieku 23 lat wstępuje w szeregi ,,Obsydianu”. Jest to zgrupowanie zajmujące się paserstwem i przemytem. Już wkrótce konsekwentnie wspina się po szczeblach przestępczej kariery. Cztery lata później sam staje na czele gangu (fotografia), uprzednio zabijając swego poprzednika. Kontynuując tą zależność inni, ambitni współpracownicy próbują zająć jego miejsce. W wyniku zdrady Rivald ledwo uchodzi z życiem. Postanawia porzucić szajkę i działać na własną rękę. Pomimo zmian, jego pozycja w przestępczym świecie nie umniejsza się. Obecnie jest jedną z najbardziej poszukiwanych osób w Dune City. Ostatnie raporty donoszą, że handluje zmodyfikowanym xeolitem, korsydzkimi specyfikami i huskańską bronią.

Charakter:
Byli współpracownicy oceniają go jako człowieka impulsywnego, często agresywnego. Bardzo charyzmatyczny i konsekwentny w swym działaniu, nigdy nie przepuszcza okazji do ubicia interesu. Niegdysiejszy kontrahent Rivalda – Stephen Valmo, podaje więcej informacji o bardziej intymnej sferze. Podczas telepatycznego transu z udziałem Fidelitów stwierdza co poniższe: ,,…to generalnie był kawał :cenzura:a. Ale gdy ktoś udowodnił mu swą wartość, okazywało się, że swój chłop. Wiecie, ten typ, który jeśli trzeba to obije mordę, a kiedy indziej napije się z tobą gorzały…”.

Atrybuty:
Siła: 2
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 4

Implanty:
Zespolony ze skronią noktowizor (+1 do inteligencji; wychwytuje wahania w ciepłe ciała obserwowanego, co pozwala zidentyfikować gdy rozmówca się denerwuje)
Metalowe płyty (+2 do wytrzymałości; wszczepione w klatkę piersiową)

Zdolności:
Biegłość w obsłudze mechanicznych kusz – dotyczy zarówno walki jak i znajomości sprzętu od strony technicznej
Żyłka handlowa – obejmuje szerokie spektrum czynności związanych z handlem, od umiejętności targowania się do znajomości ,,odpowiednich osób”

Ekwipunek:
100 kredytów, 50 sztuk złota
Mechaniczna kusza (fotografia)
40 bełtów, 40 zatrutych bełtów, 20 trotylowych bełtów
Sztylet
Skórzany kaftan i spodnie, całość z metalowymi zdobieniami
Czarny płaszcz
3x stymulanty bojowe (polepszające percepcję)
Notes z bieżącymi rachunkami i inwestycjami


-------------------------


Rekrutacja to kawał dobrej roboty. Primo klimatycznie, secundo przejrzyście napisane. Jedynie bardziej urozmaiciłbym ludzi. U mutantów mamy zróżnicowane rasy i ich charakterystyki i tak samo ludzie mogliby mieć odrębne organizacje.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Fakt ludzi mogłem ciut bardzie zróżnicować. W zamysle było tak że lepsze technologie dadzą graczom grającym ludźmi większe możliwości. Mam nadzieję że nie wyszło tak do końca źle ;)

kdVer - psikusa mi zrobiłeś od twojej postaci miała się w pewnym sensie zacząć fabuła a ty mi zwiewasz na tyle czasu :) Nic zmienię trochę koncepcję i wprowadzę cię dopiero po twoim powrocie. W pewnym sensie to może nawet lepiej. Teraz (może nawet dzisiaj) napisze jednego posta na temat twojej sytuacji natomiast dalej będziesz wprowadzony 11-12 (zalezy kiedy wrócisz).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
jasne, że spoko :) Jak już napisałem, będę gotów 11go lub 12go dopiero jak wrócę do Wrocka.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Caleb napisz tylko ile ta kusza ma amunicji. Pamiętaj że to może być zróżnicowane amunicja. Np. 5 strzał z materiałem wybuchowym, 10 trujących, 3 przebijające pancerz itp.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Właśnie miałem o tym pisać. Już dodane w KP.

Morion Wzorowałeś się na Hellsingu?

Widzę, że barwna kompania się zebrała :).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Sam obrazek jest z mangi lub manhwy Priest, którą zamierzam przeczytać. Postać wzorowana? Cóż, ciężko powiedzieć. Może podświadomie, jednak nie myślałem o tym. Ciężko mi porównać księdza co dla własnego 'widzi mi się' strzela komuś w głową do bardzo subtelnego Alucarda, a właśnie stylem bardziej jego przypomina, niż jego 'ukochanego' księdza. Jeśli o tego chodzi, fanatyzm może stwarzać już podobieństwa :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Temat już wisi. Ekwipunek wpisujemy pod postem i oddzielamy estetycznym szlaczkiem.:) Edytujecie sobie na bieżąco. Jeśli ktoś tymczasem nie ma ekwipunku to nic nie musi pisać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry