Wysłannicy

Status
Zamknięty.

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
@kdVer
Działko szturmowe zespolone z lewym ramieniem (116 naboi)

Za dużo naboi coś masz ;)

@Wszyscy
W ogóle ostatnio zauważyłem, że część osób trochę "zapomina" o rzeczach w ekwipunku lub sobie dopisuje nie istniejące itemy. Nie będę wymieniał nicków, ale jeśli tak dalej będzie to to wpłynie na dane postaci negatywnie. Więc tymczasem kto zgrzeszył niech się poprawi (edycja ekwipunku) i nie grzeszy więcej. (to nie jest jakoś sprowokowane przez ciebie kdVer, ogólnie chciałem napisać to, że akurat ty coś tam pomyliłeś to inna sprawa).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
hehe, faktycznie, akurat tym razem opuściłem tą część, dobrze, że czuwasz ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
znaczy starego ubrania nie odzyskam? zresztą, jeśli dobrze pamiętam to po tych kanałach potrzebne mi było nowe xD ale karabin oddam chętnie za starą strzelbę, jak będzie okazja, bardziej klimatyczna była :)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
to nie o to chodzi

o ubraniu pamiętam. Zostawiłeś u Lorda czy tam Luny. Jak do nich dotrzesz to mozesz je sobie wziąć znowu. Strzelbę zresztą też. Tak w ogóle to co teraz planujesz zrobić? ;P
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
dostać się na dół. wtedy będę w stanie poruszać się poziomo. póki w odległości kilkudziesięciu metrów ode mnie jest masa wkurzonych żołnierzy po prostu chce się oddalić xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
a jeszcze się spytam - zrozumiałeś moje wskazówki co do sensowności tego zamachu?

Szczerze myślałem, że się tam będziesz dalej próbował wkręcić a ty od razu z bronią do biednej Shivy ;D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wkręcać? Ja mam tępić herezje xD Trzeba było wybrać kogoś bardziej ludzkiego niż księdza, co marzy tylko o polowaniu na heretyków xD
Znaczy, że brak sensu w jej zabiciu, to nie zrozumiałem XD za bardzo skupiłem się na tym jak przeżyć xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
nie tyle brak sensu, ale w pewnym sensie uciąłeś jeden z wątków fabuły, który teraz trochę na około będziecie musieli wyjaśniać.

To już było więc mogę zdradzić - gdybyście wtedy udali się tym zdobycznym statkiem do dowództwa a nie do obozu to już byście wszystko wiedzieli i została by tylko rozwałka. A tak to sobie polecieli i teraz musicie dalej kombinować. Innym wyjściem była by infiltracja Sudaki (a do tego byś się kierował), ale teraz... to już zobaczycie ;)
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
to wy przyjęliście taką "strategię" xD

ja zawsze zachęcałem to rozkminiania i drążenia tematu ;) Czasami nie da się inaczej a czasami się da.

Zresztą tak jak mówiłem na samym początku - maci swobodę działań więc możecie dojść do czegoś jakkolwiek, ale dobrym przykładem była sytuacja gdy Walt był u Overmind'a. Całkiem sprytnie zasugerował żeby zwiększyć zakres lat, które są objęte poszukiwaniami i się okazało, że AI może pomóc jeśli dowie się tych rzeczy, o które prosił (czerwona piramida + te tajemnicze badania nie związane z fioletowym).
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Zaraz "będziecie chcieli", u mnie to po prostu ma sens :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nich zgadnę, Ci dyplomaci zrobili jeden wielki burdel i rozpieprzając wszystko co się rusza prawie ubili kobiete co ją to tak wyszło, że wcześniej ratowaliśmy?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
o tą Morgan XD bo w zasadzie to nie wiem co z nią. Nie czytam tekstu dla innych, temu jeśli o mnie chodzi to nawet nie trzeba na PW załatwiać sesji jak coś jest tylko do jednego gracza :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry