Wysłannicy

Status
Zamknięty.

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Na 29 stronie, nieedytowany post mówi wyraźnie:

"Napisano 07 kwiecień 2010 - 20:19
- Niech Ci świeci... - Izzy zaśmiał się w duchu z przerażenia Rivalda, ale zgodził się na jego plan. Zostawił E600 w Lizzardzie, na plecach umieścił pistolety plazmowe a w ręce wziął G36C. Poza tym zdecydował się na wszystkie granaty i 1 laskę dynamitu. Postanowił posuwać się jako 2 w kolumnie, mieć oczy dookoła głowy i być gotowym na użycie granatów."

Czyli w Speederze mam E600 i 2 laski dynamitu. Poza tym ja z moją siłą 5 nie uniósł bym karabinu, pistoletów, plecaka i ciężkiej snajpy :pP
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Bishop jeśli poprosiłem o za dużo, napisz ile muszę dopłacić. Jeśli nie dam rady unieść tyle (a powinienem móc), oddam pistolety.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
strasznie prze****na sesja była etc (ta na studiach), a jutro znikam na długo.
Widzę też, że sesja zbliża się do rozwiązania więc postarałem się ułatwić zakończenie co do postaci Karr'a dla MG aczkolwiek jak coś mogę zmienić jeszcze jutro.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
ok rozumiem, to co napisałeś to dobre rozwiązanie więc ja nie mam nic przeciwko. Wysłannicy się przeciągnęli bardziej niż myślałem, ale w tym tygodniu koniec będzie na sto procent. Miał być w weekend, ale że znowu Caleb nie mógł pisać to będzie teraz. Zobacz sobie później jak się skończyło. Poza tym skoro Cię nie będzie to wdzięczny będę za uwagi dotyczące sesji i napisanie co Ci się podobało a co nie. Resztę proszę o to samo, ale to dopiero po zakończeniu.

Jeszcze jedna sprawa techniczna. Caleb - Ty też dostałeś to co Izzy w poprzednim poście. Zapomniałem tego napisać, ale to wynika wprost z treści.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
pomyślmy...
na plusy na pewno zaliczę urozmaicanie obrazkami, różnymi broniami itd - ale to po części zasługa samego klimatu, scenerii itd, w końcu wiele rzeczy niecodziennych było.
Sam świat właśnie, okolice w jakie rzucałeś i postacie były barwne. NPC może trochę podobne do siebie ale to w końcu NPC.
Po moich miernych doświadczeniach z prowadzeniem mogę tylko podziwiać za zachowanie systematyki i składanie wszystkiego do kupy.

Minus bym miał chyba tylko jeden, taki, że (moim skromnym zdaniem a ja tam się nie znam) byćmoże założyłeś zbyt rozbudowaną fabułę i wątki. Mamy więc samą historię Wysłanników, legendę, Shivę itd. wokół których się kręciło wszystko, do tego politykę, dyplomację i resztę świata. W sumie nie przeszkadzało to nijak skoncentrować się na swojej części historii ale jeśli chciałeś byśmy (znowu - mówię za siebie) globalnie rozkminili co i jak - to prawdopodobnie za wysoko oceniłeś możliwości ;)
Nie wiem jak inni, ja stwierdziłem w którymś tam momencie, że poszczególne postacie za bardzo już się rozeszły w różne akcje i przestałem czytać inne, chyba że od czasu do czasu sprawdzić gdzie są. Nie wiem czy taka była koncepcja czy nie ale jakoś tak się wszyscy rozeszli, że zanikł teamplay. No ale jeśli miał być schemat "Początek->poznają się->akcja razem->rozejście się->zejście na koniec->ostatnia wspólna akcja" to i owszem, dobrze.

Nie wiem co jeszcze miałbym dodać, mi tam się podobało bo i estetycznie i ciekawie było więc jeśli o coś takiego chodzi - dobrze Ci idzie i nie będę przeciwko spróbować w bliżej nieokreślonej przyszłości znowu ;)
No, to tyla, pozdrawiam.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Chłopaki sesja coś się nie chce skończyć :p Jakieś evil forces cały czas rzucają mi kłody pod nogi. Jutro coś napiszę. Tych których nie ma potraktuję jak NPC, i w piątek postaram się (już nie mowie że na 100%) odpisać po raz ostatni.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
No to koniec. Mam nadzieję, że się podobało. Proszę o uwagi dotyczące sesji. Co się wam podobało najbardziej co najmniej, wady/zalety etc. Nie krępujcie się. Szkoda, że do końca nie wytrwali wszyscy, ale wiem że to wyjazdy itp, nie wiem tylko dlaczego Morion przestał odpisywać :p

Tematu w prowadzonych sesjach proszę nie zamykać. Przeglądnę jeszcze ostatni post w poszukiwaniu literówek i wtedy dam Ci znać Caleb. Chciałbym żeby ten kończący przygodę post był "bezbłędny" :D

No i właśnie - jak się podoba zakończenie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dobra sesja. Umiesz robić klimat, ale przekombinowałeś fabułę (cierpię na ten sam mankament). Tak jak pisał kdVer, w pewnym momencie gracz nie wiedział co jak i dlaczego z nadmiaru wątków. Niemniej widać, że się wczuwałeś i dawałeś swobodę swoim graczom, a to jest ważne. Jak na debiut, naprawdę porządna rzecz.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Właśnie po Wysłannikach zauważyłem, że jednak rozbudowywanie fabuły do tego stopnia było błędem. Mogłem to ciut uprościć, ale jak już poszedłem w tym kierunku to za bardzo odwrotu nie było. Za późno się zorientowałem.

A zakończenie jak? W sumie to mnie ciekawi na równi z ogólną oceną sesji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry