wygładzanie zmarszczek

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
To czy mam się obrazi to już niestety kwestia indywidualna, znasz ją najlepiej :) Moja koleżanka zamówiła swojej starszej siostrze wizytę w New Look w warszawie, na mezoterapię mikroigłową na wygładzenie zmarszczek, ale poszły razem, to się nie obraziła. Może idź z mamą i zrób sobie jakiś peeling??
 

Iga345

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre kosmetyki ma Dermika. Seria mesoterapist, przeznaczona jest do pielegnacji cery dojrzałej. Liftingujace i naprawcze kremy, korektor wieku i oczywiście kremy pod oczy. Te kremy napinają , ujędrniają, działaja przeciwzmarszczkowo. Są można powiedzieć profesjonalne. Stworzone przy pomocy lekarzy, którzy zajmuja się medycyną estetyczną i zastępują w pewien sposób zabieg mezoterapii. Mają ekstrakt z czarnej orchidei, która jest symbolem młodości i długowiecznośći.
 
B

Bartoszcze

Guest
Ok, nie było tak źle. Mama zadowolona z prezentu, poszła do Bellisany w zeszłym tygodniu na usuwanie zmarszczek. Nie wiem dokładnie jaką metodą, ale wyglada naprawdę dużo młodziej i chodzi zadowolona ;)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Może ktoś z Was używa produktów Yonelle? Czy są warte tej ceny?
 

Monika200

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przed świętami w Rossmanie korzystając z promocji kupilam sobie serum przeciwzmarszczkowe Sorayi 100 % kwasu hialuronowego z nowej serii hialuronowy mikrozastrzyk i....... jest super. Doskonale nawilża, wygładza, zmarszczki są wyprasowane. To był wprawdzie troche przypadkowy, ale jak sie okazuje bardzo dobry zakup.

955_big.jpg
 
D

Dorka123

Guest
Z okazji dla babci planujemy z siostrą wysłać naszą mamę do new look w warszawie, niech sobie kobieta zmarszczki wygładzi, a sama na taki zabieg na pewno nie pójdzie, tylko który wybrać? Jaki zabieg będzie odpowiedni dla 50-letniej kobiety?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Myślę że zabieg Mezoterapii mikroigłowej byłby odpowiednim zabiegiem. Naprawdę efekty są bardzo dobre i sam zabieg jest polecany przez wiele pań.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Słyszałam o tym zabiegu, sama z chęcią wybrałabym się ale na bezigłową, myślę, że to zabieg w sam raz dla mojej cery. A wiecie może ile trzeba przejść tych zabiegów?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dzięki za info :) A Ty korzystałaś już z usług tego salonu?
 

Iza234

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
To mój najnowszy zakup - kosmetyki Sorayi z serii Metamorphose i oczekuje po nim cudów :). Wygładzenia zmarszczek, nawilżenia i poprawy koloru mojej szarej cery. Poczytałam, kupiłam, zaczęłam stosować dwa dni temu. Moje spostrzeżenia na dziś, to przyjemna konsystencja, bardzo dobrze się wchłaniają i teraz czekam na efekty :)
 

Attachments

  • 20140127_210402.JPG
    20140127_210402.JPG
    576 KB · Wyświetleń: 0
D

Dobrawa

Guest
Moja mama nie używała, żadnych typowych na zmarszczki kosmetyków do momentu jak się nie pojawiły, a to chyba troche za późno. Niedawno dopadłam Yoskine 30+ . Używam tego na noc do cery suchej i jestem bardzo zadowolona.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem że kosmetyki które mają Jagody Goji są bardzo dobre na zmarszczki!
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Teraz mogę podzielić się swoją opinią o kremach Yonelle, stosuję już prawie miesiąc i już widzę efekty. Nie wierzyłam, że są aż takie dobre dopóki sama się o tym nie przekonałam. Nie dosyć, że ładnie pachną, dobrze się wchłaniają (prawdopodobnie w najgłębsze warstwy skóry) to cera jest dużo gładsza, bardziej jędrna. Na prawdę kremy warte tej ceny.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Jest bardzo wydajny, nie skończyłam jeszcze pierwszego słoiczka :)
 
M

maalamy

Guest
a długo używasz? Widziałam, że mają też serum pod oczy ciekawe jak się sprawdza...
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Nie długo coś koło miesiąca, wszystkie ich kosmetyki są bardzo dobre, możesz poprosić o próbki w douglasie albo na ich stronie.
 
Do góry