wygładzanie zmarszczek

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja zafundowałam mojej rodzicielce pakiet w Profemedzie na zabiegi przeciwzmarszczkowe, póki co kosmetyczne - ale wspólnie z rodzeństwem myślimy nad czymś lepszym typu lasery, no ale musimy sie na to zrzucić :)
 
A

acidic

Guest
na razie nie mam zmarszczek, bo jestem dosc mloda, ale staram sie dzialac profilaktycznie :) polecam olej arganowy! to jest wedlug mnie najlepszy kosmetyk ;) mam argan face oil z bielendy do skóry- idealny, nawilza, wygladza, zmiekcza, nie mam juz problemu z suchymi skorkami :)
 
O

Obrusik

Guest
Młodzieńczy Blask od Bielendy fajnie sprawdza się latem, niestety na jesień czy zimę nawet jego odżywcza wersja jest za lekka. Matująca jest świetna, ale na późną wiosnę czy lato kiedy jest na prawdę ciepło i skóra nie potrzebuje bogatej konsystencji.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
No cóż sposobów na zmarszczki jest naprawdę dużo :) można robić sobie w domu przez lustrem codzienne masaże które to z czasem stają się naszym rytuałem a żeby skórę dodatkowo wspomóc to powinno się stosować wspomaganie w postaci kremu albo serum. Moja mama od około miesiąca może troszkę ponad stosuje revitalift filler od loreala no i rzeczywiście powoli powoli zmarszczki się wygładzają :) skóra jest również bardziej elastyczna oraz nawilżona. Osobiście jestem sceptyczna jeśli chodzi o tego typu specyfiki ale jeśli na własne oczy widzę efekty to ten krem rzeczywiście musi działać i nie jest to wyłącznie efekt placebo bo to nie ja stosuje :D
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja właśnie myślę nad prezentem dla mamy na święta :D I oglądałam ostatnio w drogerii właśnie L'oreal revitalift. Fajny zestaw. I jak widać działa :) Fajne ceny mają aktualnie. A chciałabym widzieć również efekty na twarzy mojej mamy :D
 
M

maalamy

Guest
KarolowaOla napisał:
Ja właśnie myślę nad prezentem dla mamy na święta :D I oglądałam ostatnio w drogerii właśnie L'oreal revitalift. Fajny zestaw. I jak widać działa :) Fajne ceny mają aktualnie. A chciałabym widzieć również efekty na twarzy mojej mamy :D
Może zestaw oeparol Jej się spodoba? Mają świetne kremy przeciwzmarszczkowe :) ja mojej Mamie właśnie te kremy kupiłam
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja tez wybrałabym te dermokosmetyki, sama używam i chwalę ;) Poza tym dermokosmetyki nie uczulą, a w składzie mają cenny olej z wiesiołka.
 
N

nianiaSweet

Guest
krem loreal revitalift filler ma bardzo dużą zawartość kwasu hialuronowego w składzie, a to cenny składnik w przypadku wygładzania zmarszczek, poczytajcie sobie o jego dobroczynnym wpływie na zmarszczki.
 

jadzix

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
KoralowaOla a po ile jest ten krem? Moja mama używa ostatnio teog kremu z vichy neovadiol z kompleksem uzupłeniającym. Dostała w aptece próbki i wypróbowała i była bardzo zadowolona. Skóra była fajnie napięta i było widać efekt po tygodniu stosowania w sumie. A ma problem z buzią bo przy menopauzie jest coś takiego że chomiki ci się zaczynają robić i ta skóra nie jest już taka napięta jak kiedyś. :)
 
N

nianiaSweet

Guest
to zależy czy się załąpiesz na promocje czy nie, mi się udało kupić mamie na prezent krem loreala za 35 zł, więc bardzo atrakcyjna cena jak na kosmetyk loreala.
 
B

bombonierka

Guest
Polecam zabieg Venus Freeze. Bardzo przyjemny termolifting, po którym skóra nabiera jędrności, jest bardziej elastyczna a co za tym idzie odmłodzona. Moja mama chodzi do Vici Clinic w Krakowie. Jest chyba po 3 zabiegu i jej twarz nabrała blasku :)
 

klaressa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]A co sądzicie o restylane? Skłaniam się ku wstrzykiwaniu, bo nie mogę już patrzeć na swoje bruzdy :( Myślę o pójściu do gabinetu Bellisana. Któraś z Was się zdecydowała? Czy efekty są widoczne?[/SIZE]
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Próbowałyście kremów zrobionych na bazie nanokoloidów złota? Można nawet taki zrobić samemu, nanokoloidy w porównaniu z rozmaitymi zabiegami wychodzą znacznie taniej, a do tego oczyszczą i rozświetlą cerę. Dla mnie świetna sprawa, wolę takie kompleksowe rozwiązanie na skórę, które pomoże z wieloma problemami, nie tylko ze zmarszczkami.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kropelka19, skoro pytasz o zabiegi na zmarszczki. No to tak: dużo jest skutecznych zabiegów, ale wszystko zależy od tego, jak "silne" masz te zmarszczki. Ja miałam na przykład robiony zabieg Thermage na zmarszczki, bo dr powiedział, że to będzie najbardziej skuteczne w moim przypadku (czyli wygładzenie zmarszczek). Widziałam, że w tej klinice robią też ten zabieg Zaffiro o którym piszesz więc myślę że najlepiej się przejść do kliniki, gdzie robią kilka zabiegów, pokazać się i dr na pewno podpowie Ci, na jaki zabieg się zdecydować :)
 

motylembylam

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, ja usuwałam zmarszczki w gabinecie i mogę Ci polecić, ale najlepiej udać się do gabinetu i zapytać lekarza, co by dla Ciebie proponował, bo oceni to patrząc na stan Twojej skóry, głębokość zmarszczek itp. Samemu nie ma co gdybać :)
 

aleksandraqq

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepiej pójść do dobrego lekarza, który po przeprowadzeniu wywiadu zaproponuje Ci najlepszy zabieg. Wiadomo, skóra skórze nierówna ;) Mi zaproponowano zabieg podobny do mezoterapii. Jedna terapia starcza na 3/4 okolice. Ja stosowałam na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Jestem po 3 seriach i baaaardzo cieszę się z uzyskanego efektu! Zmarszczki przy ustach znacznie mi się spłyciły, skora na szyi i dekolcie jest znacznie bardziej napięta (jak po liftingu) i bez poprzecznych zmarszczek, a dłonie odżyły, są gładsze i nawilżone. Efekt mega!
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
dla mnie najlepszym sposobem jest krem oeparol eliftance stosowalyscie? jestem ciekawa czy wam tez tak dobrze dziala. jestem po 50-tce wiec mam juz dosc widoczne zmarszczki przede wszystkim po nim widze ze sa mniej widoczne i to jest ekstra!
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja mam już małe zmarszczki na czole więc mam zamiar zdecydować się na zabiegi, które powodują mikrouszkodzenia naskórka, mam nadzieje, że dzięki temu moja skóra właściwa wypchnie ten stary naskórek a zmarszczki się zredukują BB)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
michaelz82 napisał:
dla mnie najlepszym sposobem jest krem oeparol eliftance stosowalyscie? jestem ciekawa czy wam tez tak dobrze dziala. jestem po 50-tce wiec mam juz dosc widoczne zmarszczki przede wszystkim po nim widze ze sa mniej widoczne i to jest ekstra!
Ja w ogóle uwielbiam te dermokosmetyki, nie są drogie ale jakie za to dobre :) Używam kremu ale nie tego tylko balance .
 
Do góry