wygładzanie zmarszczek

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
samba_mamba napisał:
Dzięki za info :) A Ty korzystałaś już z usług tego salonu?
Polecam peeling Jadwiga z polskich ziół. Jestem zachwycona!
To nie dla mojego rodzaju cery :) Ja mam cerę suchą. Wstrzymuję od wszelkich zabiegów, na razie zainwestowałam w dobre kremy na zmarszczki i widzę po tym efekty.
 
M

maalamy

Guest
z wiekiem to chyba skóra robi się coraz bardziej sucha, prawda? Nie znam w sumie żadnej dojrzałej pani z tłustą cerą
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
maalamy napisał:
z wiekiem to chyba skóra robi się coraz bardziej sucha, prawda? Nie znam w sumie żadnej dojrzałej pani z tłustą cerą
Ja od zawsze miałam suche cerę, jako nastolatka bardzo się z tego cieszyłam, nie miałam trądziku i w ogóle ani jednej krosty :) Sucha cera szybciej się starzeje ;(
 
M

maalamy

Guest
niestety :/, też jako tako nie miałam problemów z cerą ale z wiekiem strasznie mi się wysusza, szczególnie czoło, skóra wokół oczu, zmarszczki się niestety pojawiły
 

ula9zas

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
centralna Polska
No niestety, sucha skóra szybciej się starzeje :skrzywiony: Ale dziewczyny, jest tyle nowoczesnych kosmetyków, które super nawilżają. Ja osobiście boję się zabiegów inwazyjnych (zastrzyki z botoksu), wolę dobry kremik, nawet jeśli kosztuje trochę więcej.
 
D

Dobrawa

Guest
Niedawno dostałam w prezencie Casmere korektor i przyznam wam, że nie tylko działa na cienie pod oczami całkiem je maskując to i jakieś drobne zmarszczki pokrywa. Tak w sumie jak ich nie widać to jakoś łatwiej się z nimi walczy ;P
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
a ja kupilam ostatnio mojej mamie na urodziny PHE uderzeniowe serum silnie odmładzające i redukujące zmarszczki w ampułkach na twarz z bielendy. nie wiem ile ich am ejst w srodku ale maa jest straaasznie zadowolona. smieje sie ze efekty jak po botoksie haha. a stosuje jakis miesiac
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja mam krem przeciwzmarszczkowy z firmy Murad, która jest jeszcze malo popularna w Polsce . Jeśli chodzi o cerę to ja działam zdodnie z zasadą 3 stopni pielęgnacji, czyli oczyszczanie, leczenie i nawilżanie, korzystam z tej linii i moja cera pomimo upływajace wielu nie starzeje się, nie widać u mnie zmarszczek bo dobrze dbam o moją cerę.
 
J

Jula92

Guest
A czy uzywała któraś z Was, albo słyszała coś o kremach przeciwzmarszkowych Bielendy, z serii Celebrity Collection złoto i diamenty? Bo chciałam kupić mojej mamie, czytałam skład, i wydaje mi się że mogą być dobre, ale wolę jeszcze zasięgnąć porady...:)
 
J

jessi_ca

Guest
ja kupilam mojej mamie na dzien matki produkty anti-agingowe z bielendy z serii złoto i diamenty czy cos takiego. zbyt wczesnie by mowic o efektach, ale jest zadowolona, bo po nalozeniu skora jets napieta i gladka.
 
P

Paulinkaa80

Guest
A moje ostatnie odkrycie w temacie zmarszczek i ujędrniania skóry to dermvita - już po miesiącu widoczne są efekty!
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
A słyszałyście o kremie z jadem węża? Podobno jest to alternatywa dla botoksu i daje fajne rezultaty. Można taki kupić na pewno w taovital.pl
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
krystynadal napisał:
A słyszałyście o kremie z jadem węża? Podobno jest to alternatywa dla botoksu i daje fajne rezultaty.
Słyszałam, co więcej miałam i wg mnie to horrendalne koszty. lepiej zapewnić sobie kompleksowa kurację, Oprócz kremu przeciwzmarszczkowe zakupiłam sobie też żel do mycia twarzy z yoskine z kwasem hialuronowym który równiez działa wygładzająco jeśli chodzi o zmarszczki. Ten: https://www.facebook.com/YOSKINE.Wierna.swoim.idealom/photos/a.168459179903103.42009.136229589792729/668921066523576/?type=1&theater
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Hipcio87 napisał:
A słyszałyście o kremie z jadem węża? Podobno jest to alternatywa dla botoksu i daje fajne rezultaty.
Słyszałam, co więcej miałam i wg mnie to horrendalne koszty. lepiej zapewnić sobie kompleksowa kurację, Oprócz kremu przeciwzmarszczkowe zakupiłam sobie też żel do mycia twarzy z yoskine z kwasem hialuronowym który równiez działa wygładzająco jeśli chodzi o zmarszczki. Ten: https://www.facebook.com/YOSKINE.Wierna.swoim.idealom/photos/a.168459179903103.42009.136229589792729/668921066523576/?type=1&theater
kwas hialurynowy jest zawsze dobry. podobno tez na tradzik jest ok
 
A

Agnesmaciejewska

Guest
Ja trafiłam ostatnio na kremy La Milu.Kupiłam dla siebie i mamy i obie jesteśmy zadowolone
 
O

Obrusik

Guest
Prawda jest taka, że żaden krem zmarszczek nie wygładzi. Jeżeli będziemy dobrze nawilżać cerę, to pojawią się one później. Trzeba postawić po prostu na dobry nawilżacz-krem plus wspomóc się maseczką nawilżającą.
Maseczki używałam różne, najczęściej z Avonu i Daxa, ale najbardziej pomogła mi Bielenda. Hydrożelowa maseczka nawilżająca z efektem mezoterapii. Może dlatego że zawiera kwas hialuronowy?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
gdzieś ostatnio wyczytałam, że na wygładzenie zmarszczek można stosować peeling chemiczny. sobie szukałam informacji o redukowaniu blizn po trądziku i tak mi jakoś informacja w pamięć zapadła, chociaż pewnie i u mnie niedługo się pierwsze pojawią :p
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
To prawda, sucha skora szybciej sie starzeje, no i czesto sucha skora u mlodej osoby postarza ją. Ja lubie stosowac w takich kryzysowych sytuacjach peeling z glinka biala z bielendy :)
 
K

Kamil Brz

Guest
Zabiegi w salonach medycyny estetycznej nie są tanie ale z drugiej strony daja bardzo długotrwałe efekty .Nawet do roku czasu. Kremy z kolei nie mają takiego działania a równiez musicie na nie wydać sporo pieniędzy.
Jedynym sposobem na usunięcie zmarszczek jest w zasadzie toksyna botulinowa.
Zabieg jest bezpieczny.
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
młodzienczy blask z bielendy, jest silnie nawilżający więć powinien sobie poradzic z cera suchą, miałam ten krem latem, jak moja cery była wysuszona od słońca to byłam zadowolona z dziaania
 
Do góry