Wybaczanie Zdrady

Status
Zamknięty.

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Kiedy człowiek już dobrze wie, jak coś smakuje, zazwyczaj sięga po to kolejny raz (nie zawsze - zazwyczaj).
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
A ja się tu nie zgodzę. Zależy od typu człowieka. Niektórzy zrozumieją swój błąd i go już więcej nie popełnią a z innymi będzie tak jak piszesz, czyli będą mieli całkowicie gdzieś drugą osobę i będzie ich to bawić. :)
Popieram. Jeśli osobie, która zdradziła będzie zależało na swojej drugiej połówce to będzie robiła wszystko, by taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. Człowiek uczy się na błędach i jeśli zrobił coś co było złe nie powinien już do tego wracać. ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Popieram. Jeśli osobie, która zdradziła będzie zależało na swojej drugiej połówce to będzie robiła wszystko, by taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. Człowiek uczy się na błędach i jeśli zrobił coś co było złe nie powinien już do tego wracać. ;)

Hmmm... chyba na świecie istnieją jeszcze osoby inteligentne i myślą podobnie jak ja... :>

Kiedy człowiek już dobrze wie, jak coś smakuje, zazwyczaj sięga po to kolejny raz (nie zawsze - zazwyczaj).

Jeśli człowiek naprawdę kocha drugą osobę i jest w stanie zrobić dla niej wszystko, to po prostu nie będzie tego robił, pomimo, że to dobrze smakuje (dla jej ze stron dobrze, dla drugiej gorzko) a jeśli nie, to... chyba coś jest nie tak w "związku" ;p
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Hmmm... chyba na świecie istnieją jeszcze osoby inteligentne i myślą podobnie jak ja... :>
O, dziękuję. ^_^

Jeśli człowiek naprawdę kocha drugą osobę i jest w stanie zrobić dla niej wszystko, to po prostu nie będzie tego robił, pomimo, że to dobrze smakuje (dla jej ze stron dobrze, dla drugiej gorzko) a jeśli nie, to... chyba coś jest nie tak w "związku" ;p
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam to co chciałeś przekazać, ale...
Jeśli jest tak, że "dobrze smakuje" to chyba najwyższa pora zakończyć związek?
Nie chce mi się wierzyć, żeby osoba, która naprawdę kocha mogła dopuszczać się zdrady i ranić ukochaną/ukochanego.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam to co chciałeś przekazać, ale...
Jeśli jest tak, że "dobrze smakuje" to chyba najwyższa pora zakończyć związek?
Nie chce mi się wierzyć, żeby osoba, która naprawdę kocha mogła dopuszczać się zdrady i ranić ukochaną/ukochanego.

Nie o to mi chodziło w sumie... hmmm...
nie ważne. :p
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
Jeśli człowiek naprawdę kocha drugą osobę i jest w stanie zrobić dla niej wszystko, to po prostu nie będzie tego robił, pomimo, że to dobrze smakuje
jeśli 'kocha' to nigdy nie zdradzi. proste jak budowa cepa. :/
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
Dokładnie, jak się kogoś kocha to się go nigdy nie zdradzi... Ja osobiście nie wybaczyłabym żadnego rodzaju zdrady. całowania, obmacywania, sexu, a tym bardziej rozpoczynania nowego związku za moimi plecami. :mruga: <_<
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem, jaki jest sens spedzic z kims innym kilka chwil, zeby zawalic lata które budowało się z kimś kogo się kocha
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
nie. jeśli się zdradzi to znaczy, że 'miłości' nie było.

oczywiscie ze nie bylo, jezeli zwykly prymitywny poped zwycieza, jezeli sie dopuszcza zwyklego oszustwa i zranenia ukochanej osoby to jakim cudem to mogla byc milosc ?

Ale właśnie o to chodzi w miłości - że nawet nie masz ochoty robić czegokolwiek, z jakąkolwiek inną kobietą. Interesuje cię tylko ta jedna, jedyna.

dokladnie tak, on w milosc nie wierzy ani jej nie rozumie...
 
K

krzysztofandraszak

Guest
krzysztofandraszak nie wierzę! :sexy:
Widzisz, staram się być w miarę uczciwy:) Jak ktoś walnie moim zdaniem głupotę to tak to skomentuję, jak ktoś zaprezentuje pogląd sprzeczny z moim, ale logiczny to będe polemizował (vide Aulelia chociażby), a jak ktoś stwierdzi tak samo jak ja myślę to przyznam mu rację;) A i tak wiele osób twierdzi, że się... czepiam:)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Oczywiście ty ślepo wierzysz we wszystko, nie masz własnego zdania i podążasz razem z resztą szarej masy.

ja swoje zdanie mam, wielokrotnie na forum je prezentowalem, a w co wierze a w co nie to moja sprawa nie twoja

nie masz nic do powiedzenia, nie komentuj

Jesteś z Wrocławia?
blink.gif

sprawy matrymonialne to na priv :p
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Ehh ja zdrady wybaczyć nie potrafię:( A jak zauważyłam mój facet od 2 lat mnie zdradza:( Gdyby nie dziecko to pewnie byłby koniec. Ale chcę by mała miała dobrze. Wiem, że mnie kocha, wiem, że fizycznie nie zdradził nie dotknął innej kobiety, ale przypadkiem na jego laptopie znalazłam filmy, zdjęcia, a w historii wiele stron jak zbiornik i inne takie z anonsami. Wiem, że nie korzystał, ale dla mnie to jednak zdrada. Sam fakt, że spojrzał na inną kobietę, oglądał ją nago i w ogóle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry