Wspólne odchudzanie!

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
no zgadzm sie 100% najlepiej działa :)
wszystko jem ale w malych ilosciach i jeszcze nie narzekałam na zbyt obwisły brzuszek czy za duze uda czy lydki dobrze jest tak jak jest jest mi dorze z tym co mam i zadna dieta nie jest mi potrzebna :)
A jutro na rowerek troszke się zmęczyć na basen z kumpelą i w domu cwiczonka :)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Niedawno narzekalam ze jest taki upal ale teraz to mi to pasuje... W taki upal nie chce sie jesc i dobrze ! :]
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
jesli jem 2 posilki dizennie to czy schudne? w ogole poradzcie mi co mam zrobic zeby utrzymac wage i dostacokres prosze. Tylko nie mowice zacnzij normalnie ejsc bo jak jem malo i nagle duzo zaczne to przytyje a tak stopniowo to nie umiem a po za tym nie wiem co robic ogolnie ;(?
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
pff wróciłam... zjadłam giga porcje lodów i wypiłam jednego heinekena

Teraz mam doła i walczę z tym żeby nie zjeść jakiś słodyczy -.-
 

eve_leg

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
dol?? kochaniutka <pocieszacz> :*:* pomysl sobie ze po tych slodyczch bedziesz miala jeszcze wiekszego:p wiem, marne pocieszenie no ale taka pŁwda....
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Niedawno narzekalam ze jest taki upal ale teraz to mi to pasuje... W taki upal nie chce sie jesc i dobrze ! :]


no niby tak,ale ja nienawidze tego upału :/ cały czas mi się w głowie kręci,jak wstanę z pozycji leżącej lub siedzącej to od razu ciemno mi ise przed oczami robi,nie mam siły ćwiczyć...ledwo na skakance moge wyskakać 20 minut,ćwiczenia na brzuch rano i wieczorem mnie wykańczają,nie ma jak pobiegać nawet w takie gorąco...
ogólnie jestem na nie dla takiej temperatury...czuję się jak wypluta...
 

conversion

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Wróciłam...

12.07.07 ważyłam 85,5 kg, dzisiaj waże 84,3 kg, a jak wrócę z pracy będę ważyła 84,00 kg
Czy 1,5 kg to dużo na tydzień??

Generalnie codziennie jem wafelki, nescafe frappe, chleb gracham, wczoraj zjadłam jogurt, więc odżywiam się normalnie z wyjątkiem kolacji.
A i mam bardzo dużo ruchu w pracy:)
A chciałabym już zobaczyć te 79 na wadze....
 

Juliee

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
17
ok szczezre jak wiexej shcudne i co ebdzie zdrowsze i jak szybciej dostane okes
wersja A:
2 posilki dziennie
wersja B: posilki co 3h czyli w sumie 5 bo po 18 nie jem

prosze o szczerosc
 

eve_leg

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem szybciej schudniesz i szybciej dostanesz okresu w 'wersji B'. lepiej jesc mniej a czesciej i w regularnych odstepach czasu.

Czytalam wlasnie w gacecie taki artykul, że najlepeij jesc 3 posilki dziennie- czyli śniadania o 7-8, obiad o 13, a kolacje 17-18.


Może mi ktoś też wytlumaczyć dlaczego gdy się odchudzamy wolno pić tylko wodę neigazowaną?? Przeciez gazowana jest lepsza, a kalorii chyba tez nie ma... wiec w czym problem?? Tak samo chyba oczyszcza organizm.... :question:
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
conversion,gdybym gubiła 1,5 kg na tyfdzien to byłabym bardzp happy :p

a z ta wodą to jest tak,że te babelki z gazopwanej wypełniają brzuch i przez to się duży robi :p i nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że gazowana ewoda jest lepsza :p mi ona przez gardło nie przechodzi,fuj! :p


rzucam to odchusdzanie,w nosie mam :p przez ostatnie dni jadłam lody,dziś kilka wafelków i ciastek a waga się nie zmienia,ciuchy zaczynają wisiec :p
ćwicze codziennie,dużo nie jem,starczy :]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hello :)
ja wam nawet nie powiem co przez te 3 dni jadłam xD od teraz biore się do roboty :D
 
Do góry