Wspólne odchudzanie!

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
wiesz Nat. może i troszkę.. ale wiem do czego może to prowadzić i w ogólę bo dużo na ten temat czytałam, jednak jestem pewna swojej decyzji ;) chociaż fakt faktem.. wolałabym spróbować z tussi.. nie można już go dostać bez recepty, prawda?
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
witam, ja też się przyłączam do tej akcji :D
muszę schudnąć! ciągle to sobie powtarzam i jakoś efekty są marne :( nie wiem czy mi się uda chociaż 5 kg schudnąć w te wakacje :( ale bardzo bym chciała... :( tylko czy mi silnej woli wystarczy? :p trzymam kciuki za Wasze odchudzanie, a wy trzymajcie za moje :D :) może się uda? :)


* a jeśli idzie o tabletki, to nigdy nie próbowałam i jakoś nie zachęca mnie ta chemia :p
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
a mnie zachęca.. jakoś dużo osób mówi że tussi daje takie efekty.. a ja niestety miewam problemy z ciągłym głodem.. niby się odchudzam a i tak ciągle jem.. wiecie może czy da sie gdzieś (i w jakiś sposób) kupić tussi bez recepty? bardzo mi zależy ;/
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
ja mam ten sam problem, jem, jem (jestem na diecie) i ciągle jestem głodna, ale nie będę faszerować się tabletkami...
nie wiem niestety, czy można je dostać bez recepty gdzieś... :p
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
jak chcesz tussi bez recepty, możesz spróbować przekupić kogoś w aptece. ale nie sądzę, że w większości przypadków zadziała ^ ^
 
M

malina.

Guest
wiecie może czy da sie gdzieś (i w jakiś sposób) kupić tussi bez recepty?
kupiłam bez recepty, nawet mnie o nią nie zapytała. ale to było dawnooo, dawno temu, kiedy się jeszcze tym faszerowałam.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
nie no na łapówke to kasy nie mam xd kurde ale bez sensu że jest na recepte ;/ szukałam na necie.. no ale niestety nigdzie nie da rady.. chyba spróbuje kupić.. a może szczęście mi dopisze xd hehe xd a może ktoś z was recepte może załatwić ? ^^
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
może i lepiej.. ale nie dla mnie, próbowałam nie raz nie dwa.. i zdecydowałam.. teraz po prostu szukam sposobu żeby je zdobyć lub kupić coś innego o takim samym działaniu...
 
M

malina.

Guest
a może ktoś z was recepte może załatwić ? ^^
pewnie, że można, ale do wrocławia nie zajadę. :lol:


a to nie prościej kupić już jakieś lepsze tabletki.?
niż tussipect, który jest na kaszel? :D
 
M

malina.

Guest
jakieś Therm Line, czy coś w ten deseń? :D
jeśli już się truć, to przynajmniej z korzyścią.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
No właśnie przecież tabletki, o których piszesz są na kaszel ;P owszem podobno zmniejszają łaknienie, ale warto zastosować jakieś inne tabletki, które są właśnie na "to", przejdź się do apteki, na pewno znajdziesz jakieś inne, które można kupić bez recepty. :)
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
a czy to działa? wiesz tussi działa i to wiem xd zabija głód i to jest cudowne, do tego jest bardzo tani (około 6 zł z receptą) a zależy mi na tym żeby nie były zbyt drogie ;p
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Wydaje mi się, że powinny działać :)
Po co brać tabletki na kaszel, jeśli się nie ma kaszlu?
Bo powodują taki efekt? Ale przy tym mogą szkodzić Ci na coś innego.
Dziewczyno, jeśli chcesz się truć, to miej chociaż świadomość, że bierzesz odpowiednie tabletki (czyt. suplement diety :D)
Zrobisz jak zechcesz. Na zdrowiu nie warto oszczędzać.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
no może i tak.. właśnie się zastanawiam, ale czy te tabletki naprawdę działają ? nie chce wydać kasy na marne..
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja nie Nat. xd ale tu rozmowa była na ten temat że przez około 3 dni je się minimalnie a po tych 3 dniach (u każdego to może być innaczej ale max po tygodniu) nie trzeba dużo jeść.. żołądek nie domaga się jedzenia, i jak to Nat. napisała po czasie nie mogła zjeść nawet jednej mandarynki (lub pomarańczy nie pamiętam xd) nie mogła zjeść bo nie miała `tyle miejsca w żołądku` ;)


i faktycznie to skutkuje;P


ja dzisiaj przechodze 3 dzień ;] wczoraj było bardzo trudno.. ciągle myślałam o jedzeniu ;/ ale dałam radę ^^ (zjadłam jedynie trochę obiadu, kanapkę z dżemem i kilka trudkawek) ;] zobaczymy jak to dziś będzie ;d


a ja dalej myślę co w końcu kupić ;/ czy kombinować z tussi, czy sudafed, czy Therm Line ;<
 
M

malina.

Guest
andzia, jak dla mnie za bardzo się napaliłaś na te tabletki. po co Ci to?


kurde, coraz gorzej u mnie z tą całą motywacją. :cenzura:
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
no między innymi właśnie dlatego że słabo u mnie z motywacją.. ciągle bym coś jadła.. czuję że sama nie dam rady..
 
Do góry