Wspólne odchudzanie!

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
no kurcze ja mam tak samo !
ale od rana nic nie jadłam takiego "poza" i chociaż chce mi się jeść,to nie! dzisiaj się nie poddam i już!
jak sobie pomyślę, że tyle mogę zyskać chudnąc, to mi się odechciewa jedzenia :D ...

nie no kurcze chce mi się jeść :D ale dam rade , dam rade
i Wy też to sobie powtarzajcie ! :eek:k:
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
powtarzam to sobie ^^ i czuję jak by mi brzuch już od poniedziałku spadł.. dzisiaj nic nie jadłam do 14.30 a o tej godzinie lekki obiad ;) teraz dopiero koło 18 coś przegryze ;)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Ja też tak o 17 lub 18 zjem kolacje :D mam rybkę i kawałek chlebka :D nie mogę się doczekać :D hehe :D ale to już niedługo :D ... jeszcze 1,5 godziny hehe :D
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
wole zjeść do 18 niż potem wieczorem coś podjadać znowu -,- .
nikt nie mówił, że będzie łatwo.. ech, ale przynajmniej nie jestem sama i widzę, że inni mają podobnie.. :) :D
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
dziewczyny ja tez mam problem z jedzeniem....nawet nie ze słodyczami ale z pieczywem. uwielbiam po prostu kanapki z szynką serem pomidorem ogorkiem i jadla bym je przez caly dzien a wiadomo ze chleb tuczy......od wczoraj jestem na swojej diecie.wczoraj zjadlam tylko sałatkę: kalafior, pomidor, ogorek, jajko majonez i do tego 2 kromki z szynką .Przez cały dzień woda i czerwona herbata. Dzisiaj dwa serki danio małe + truskawki swieze. i oczywiscie woda i herbata. jestem napchana i nie czuje w ogole głodu.Jutro zjem tez serek danio ale z musli.a w piątek tylko jarzyny na parze.przez 2 tygodnie planuje jesc tylko jeden poilek skromny w porze obiadowej.zobaczymy co z tego wyjdzie.Co do tabletek to wierzylam mocno w cudowne ich dzialanie ale mi nie pomogły;( jadlam linee, therma line, bio cla,fosanic. i nic choc słyszalam ze w polaczeniu z ruchem i dietą działa a ja zarłam normalnie...
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja postaram się w ogóle odmówić sobie dzisiaj jakiejkolwiek kolacji.. bo boję się że jak zaczne jeść to nie przestane.. zobaczymy jak to wyjdzie;<
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Też tak próbowałam, ale mój organizm źle reaguje na taką jakby głodówkę, odczuwa że mniej jem i dobra potrafię tak się przemęczyć powiedzmy pół dnia, przychodzi wieczór i rzucałam się do lodówki i co? i się brzydko mówiąc nażarłam i cały dzień poszedł na marne... dlatego wolę nie ryzykować, lepiej jeść mniejsze porcje ale regularnie, tak żeby się to ładnie rozkładało... ale łatwo się mówi, a gorzej z wykonaniem... :/

Powodzenia dziewczyny :) oby wytrwać....
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja postaram się w ogóle odmówić sobie dzisiaj jakiejkolwiek kolacji.. bo boję się że jak zaczne jeść to nie przestane.. zobaczymy jak to wyjdzie;<
masz racje andzia od niejedzenia kolacji nikt nie umarł.a to bardzo dobry sposób na utratę wagi.No bo pomysl jesz caly dzien i załóżmy od godziny 18 do np 7 nastepnego dnia nic....to wiadomo ze deka polecą.Ja kiedys tak mialam nie jadlam kolacji i schudlam piec kilo.
potem znowu sie zapuscilam i teraz tak jak pisalam dwa tygodnie tylko z jednym posilkiem dziennie...

Też tak próbowałam, ale mój organizm źle reaguje na taką jakby głodówkę, odczuwa że mniej jem i dobra potrafię tak się przemęczyć powiedzmy pół dnia, przychodzi wieczór i rzucałam się do lodówki i co? i się brzydko mówiąc nażarłam i cały dzień poszedł na marne... dlatego wolę nie ryzykować, lepiej jeść mniejsze porcje ale regularnie, tak żeby się to ładnie rozkładało... ale łatwo się mówi, a gorzej z wykonaniem... :/

Powodzenia dziewczyny :) oby wytrwać....
no wlasnie ja tez tak mam że pod wieczor odczuwam najwiekszy głod.ale trzeba sobie ustalic zasady.zrobic menu na caly tydzien i sobie odhaczac. dlatego ze wieczorem bym jadla to zostawiam sobie ten moj posilek na godzine trzecia i traktuje jako kolacje.jem powoli bo wiem ze do jutra nic innego nie zjem.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Każdy sposób jest dobry :)

masz racje andzia od niejedzenia nikt nie umarł.a to bardzo dobry sposób na utratę wagi.No bo pomysl jesz caly dzien i załóżmy od godziny 18 do np 7 nastepnego dnia nic....to wiadomo ze deka polecą.Ja kiedys tak mialam nie jadlam kolacji i schudlam piec kilo.
potem znowu sie zapuscilam i teraz tak jak pisalam dwa tygodnie tylko z jednym posilkiem dziennie...


no wlasnie ja tez tak mam że pod wieczor odczuwam najwiekszy głod.ale trzeba sobie ustalic zasady.zrobic menu na caly tydzien i sobie odhaczac. dlatego ze wieczorem bym jadla to zostawiam sobie ten moj posilek na godzine trzecia i traktuje jako kolacje.jem powoli bo wiem ze do jutra nic innego nie zjem.

oj tak hehe :D ja też nauczam się jeść powoli... bo w sumie :) tak jest lepiej :D
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
no ja jadłam regularnie piękna dieta przez 3 tygodnie schudłam niecałe 3 kg i byłam bardzo szczęśliwa, no i tak wyszło że się zapuściłam, słodycze, fast foody i te rzeczy.. i efekt jojo ;/ dlatego teraz muszę bardziej radykalnie schudnąć.. przez 3 dni jem również praktycznie jeden do tego mały posiłek dziennie... dzisiaj tak dokończe, postaram się już nic nie jeść i może jutro jak dam radę bo już mi trochę słabo.. a później zacznę jeść małe : śniadanie, obiad i wczesną kolacje... musze jakoś zgubić ten durny efekt jojo... ale dam radę.. wierzę w to ^^
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
no ja jadłam regularnie piękna dieta przez 3 tygodnie schudłam niecałe 3 kg i byłam bardzo szczęśliwa, no i tak wyszło że się zapuściłam, słodycze, fast foody i te rzeczy.. i efekt jojo ;/ dlatego teraz muszę bardziej radykalnie schudnąć.. przez 3 dni jem również praktycznie jeden do tego mały posiłek dziennie... dzisiaj tak dokończe, postaram się już nic nie jeść i może jutro jak dam radę bo już mi trochę słabo.. a później zacznę jeść małe : śniadanie, obiad i wczesną kolacje... musze jakoś zgubić ten durny efekt jojo... ale dam radę.. wierzę w to ^^



dasz radę ale bardzo dobrym nawykiem jest nie jesc po 18 na prawde.ja wtedy jadlam normalnie caly dzien do 17 potem nic i 5 kilo poszlo.ale wtedy poszlam do pracy gdzie z kolei nie jadlam caly dzien tylko dopiero po 18 i jadlam obiad a potem jeszcze kolacje to sobie wyobraz....
teraz sie ciesze ze znowu sie zdecydowalam na drakońską diete.lepiej sie wteduy czuje psychicznie.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja generalnie też tak się staram.. ale czasami nie ma jak, bo np. nie ma mnie w domu wracam o 20 i jestem piekielnie głodna.. ale teraz już tak nie ma ! musze dać radę ! najwyżej nie będę jadła, trudno^^
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja generalnie też tak się staram.. ale czasami nie ma jak, bo np. nie ma mnie w domu wracam o 20 i jestem piekielnie głodna.. ale teraz już tak nie ma ! musze dać radę ! najwyżej nie będę jadła, trudno^^
moge zapytać ile ważysz i jaki masz wzrost?a i co to jest to tussi?
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
moge zapytać ile ważysz i jaki masz wzrost?a i co to jest to tussi?

a więc ważę jakieś 45 kg i mam 154 . a tussi to tabletki na kaszel, działają na kaszel ale w połączeniu z kofeiną podobno bardzo dobrze `zabijają` głód ;) i do tego jest bardzo tani, jednak od września 2008 jest na recepte. tussi to tylko zdrobnienie pełna nazwa tego specyfiku to Tussipect ;]
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
a więc ważę jakieś 45 kg i mam 154 . a tussi to tabletki na kaszel, działają na kaszel ale w połączeniu z kofeiną podobno bardzo dobrze `zabijają` głód ;) i do tego jest bardzo tani, jednak od września 2008 jest na recepte. tussi to tylko zdrobnienie pełna nazwa tego specyfiku to Tussipect ;]

że tak dorzucę swoje trzy grosze , nie mogę się powstrzymać :D :
ja ej ale też masz nadwagę, dziewczyno nie przesadzaj... co ja mam powiedzieć ;p
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Lepiej żebyś nie wiedziała :p
Powiem tylko, że mam otyłość :p
musiałabym zrzucić tak ok 20 kg żeby było w miarę dobrze :]
dlatego odchudzanie w moim przypadku lepiej, by było długotrwałe,
już raz miałam efekt jojo, a do teraz z nim walczę :(
a do tego jestem niska ( mam 16 lat i 159 wzrostu)
 
Do góry