Wspólne odchudzanie!

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
kopenhaska ssie i tyle.

a tej makaronowo - owocowej diety nie znam. znam tylko taką, że codziennie je się inny owoc, ale ona też ssie, bo później nie można patrzeć na owoce.

właśnie piję malinowego redds'a. cholera, piwo ma dużo kalorii. a co mi tam, od poniedziałku zacznę, bo mama będzie do 22 w pracy i nie będzie się do mnie czepiać tak jak teraz. to, że ona nie potrafi niczego ze sobą zrobić, nie znaczy że ja nie mogę.
a to w rodzicach mnie najbardziej denerwuje - i tak źle i tak niedobrze. grr.
 
M

malina.

Guest
a moja kochana mamusia mi powiedziała, że jak tylko nie planuję schudnąć do 40 kg, to może przymknąć oko na moje 'fanaberie'. :lol:


ja tam nigdy nie umiałam się odchudzać na jakiej diecie.
wkurzało mnie, że albo nie mam tego co tam napisali, albo to się ma nijak do odchudzania. ^^
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
haha, pozazdrościć podejścia Twojej mamy, wiesz? ;>
 
M

malina.

Guest
haha, pozazdrościć podejścia Twojej mamy, wiesz? ;>
to tylko tak różowo wygląda.
tak po prawdzie trudna z niej kobieta. ^^


dziewczyny, dalej się odchudzacie ? :)
Nat. ? Malynka ?
tak, mus to mus. ;D
przyczynię się do lepszego samopoczucia ludzi na ulicach, i zrzucę trochę dodatkowego bagażu. :D
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
pociecha ze nie tylko ja tak mam ale znam już powód swego jedzenia słodyczy i opychania się zawsze mam tak przed okresem no i jest ten co zawinił..ale to parę dni., ;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
pam param, dzisiaj zepsułam, zjadałam z pół tabliczki czekolady i takie tam, uhm.
trzeba coś ze sobą zrobić, nie wiem, może na podwórku zamieszkam ;d
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
dzisiaj pół miseczki ryżu z mlekiem, bananem i jabłkiem. tego się nie da dużo zjeść ;o
i kanapka z serem. i lód śmietankowy.

i teraz idę zjeść trochę sałatki, bo dużo chodziłam i głodna jak cholera jestem!
i wydaje mi się, że mniej więcej wyszło.


zamieszkanie na podwórku to genialny pomysł! szkoda, że noce są zimne :<
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
dzisiaj pół miseczki ryżu z mlekiem, bananem i jabłkiem. tego się nie da dużo zjeść ;o
i kanapka z serem. i lód śmietankowy.

i teraz idę zjeść trochę sałatki, bo dużo chodziłam i głodna jak cholera jestem!
i wydaje mi się, że mniej więcej wyszło.


zamieszkanie na podwórku to genialny pomysł! szkoda, że noce są zimne :<

To mieszankę se zrobiłaś banan jest najbardziej dietetycznym owocem, jabłka fermentują w żołądku przez co pokarm jest dłużej trawiony, pieczywo białe - zabójstwo, ser półtłusty biały 100gram przy odchudzaniu ok chyba ze to był żółty to lepiej nie mówić a lód??????????? ojej :)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
wiesz, dla mnie liczą się kalorie, a nie właściwości danych produktów (;
poza tym porównuję sobie każdy dzień z poprzednim i mogę śmiało powiedzieć, że robię cholerne postępy.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Masz rację, ale zerknij na te przepisy, one się mieszczą w tej granicy...dziewczyny z akcji Schudnijmy Razem tak też się odchudzają, może ich popytaj jakie są efekty. Fakt tego jedzenia jest niewiele, ale myślę, że jest to dieta, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientek. Przecież każdy marzy o diecie czekoladowej.... :p Jeść i chudnąć to jest hit, hihi :D
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
dietę czekoladową przerobiłam, wytrzymałam 3 dni, potem 3 miesiące nie mogłam znieść widoku czegokolwiek związanego z czekoladą, fuj :D
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
No a ja dziś zrobiłam 40km na rowerze a jak nogi bolą :) od 16 do 20;30 cały czas i ciężkie trasy rano wypiłam kawę zjadłam 100gr sera, później truskawki na obiad kurczaczek z warzywkami i już nic nie jem tylko piję wody oficjalny sezon diety rozpoczęty :)
 
Do góry