Wspólne odchudzanie!

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Kruszyno? Chyba wielki okruchu, hahaha. ;*
Trzeba odpuścić.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Kruszyno i nie wymyślaj tu okruchów! ^^


ja dzisiaj mam dzień dziecka [taa wkręcaj sobie dalej xd] jadłam popkorn i czekolade ; d
 
M

Malina..xD

Guest
hahaha, a ja od tygodnia, nie jadłam nic niezgodnego z tym co sobie postanowiłam .
jestem z siebie prze dumna . :D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja z siebie nie bardzo :/ ciągle mówię sobie - koniec ze słodyczami, a tu jeden dzień czekolada, za chwilę batonik
wrr.....brak mi silnej woli :(
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
do roboty, bo umrę. rzygam sobą. koszmarr
Wiola ten temat nigdy nie umrze ;p mam nadzieje
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
słyszałam o dietach czekoladowych, może to coś dla Ciebie.... ;) my kobiety uwielbiamy czekoladę i nic tego nie zmieni :p
sam jej zapach potrafi hipnotyzować, myślę, że rozsądna dieta, powinna zawierać coś czekoladowego, np, koktajl białkowy o smaku czekolady... :D
 
N

nianiaSweet

Guest
A ja ostatnio natrafiłam na serwis w którym jest oranizowany konkurs, a mniej więcej chodzi o to że wszyscy którzy sobie coś postanowili w Nowym Roku np. schudnąć, rzucic palenie itp.moga teraz wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi osiągać cel!
http://schudnijmy.pl/konkurs
Razem wspierając sie i dopingując można łatwiej schudnąć!
 
N

nianiaSweet

Guest
Oszałamiajace jest dla mnie to jak czekolada moze odchudzać, sama przetestowałaś ta diete czy tylko oniej słyszałaś? Bo brzmi zachęcjąco ta czekolada, tylko czy działa?
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Przeszłam na zdrowy tryb życia 2 stycznia, tz. dużo owocy, warzyw, zdrowego jedzonka + sport, sport, sport. Do tego koniec z fast foodami i słodyczami.
Z 60 spadłam do 55,5 i to na pewno nie koniec :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Seks powiadasz! A na brzuszek też pomoże bo nie widze efektów, a seks nie jest mi obcy!
 

kalolcia18

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Hej dziewczynki :)
Postanowiłam troszkę schudnąc, jak każda z was tutaj :) A,że razem raźniej, więc chciałam do was dolączyc :)

Mam na imię Karolina. Mam 21 lat. Moja waga nie jest przerażająca - ważę 49 kg,ale jestem malutka - 155cm. Moim utrapieniem jest mój odstający brzuch i uda... Nie lubię słodyczy, to chyba duży plus :D Nie wiem jak się za to zabrac... Polecacie może jakąś diete? Ja w życiu się nie odchudzałam,więc jestem ciemna w tych sprawach... Jeśli macie jakieś wypróbowane rady to chętnie z nich skorzystam :)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
A ja ostatnio natrafiłam na serwis w którym jest oranizowany konkurs, a mniej więcej chodzi o to że wszyscy którzy sobie coś postanowili w Nowym Roku np. schudnąć, rzucic palenie itp.moga teraz wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi osiągać cel!
http://schudnijmy.pl/konkurs
Razem wspierając sie i dopingując można łatwiej schudnąć!

O konkursie, to juz sporo wiem, bo sama sie zarejestrowałam, połasiłam sie na nagrody, hihi! :D . Każdy kto się zarejestruje i zaprosi 5 przyjaciółek ma szansę na nagrody. W tym momencie nagroda jest praktycznie pewna dla każdego kto zaprosi minimum 5 osób!!! Więc jak tu sie nie połasić,a poza tym sama to moge iść do sklepu ale brac się za siebie to musze w grupie, muszę mieć mocnego kopa, a tam sporo ludzi wchodzi i mnie wspiera :)

Oszałamiajace jest dla mnie to jak czekolada moze odchudzać, sama przetestowałaś ta diete czy tylko oniej słyszałaś? Bo brzmi zachęcjąco ta czekolada, tylko czy działa?

O diecie czekoladowej to słyszałam, nie testowałam jej, ale podsunęłaś mi dobry pomysł, może by tak spróbować? :p Podejrzewam, że polega na obrzydzeniu sobie na maxa słodkości i tym sposobem, juz po nie nie siegasz haha! :D
 
N

nianiaSweet

Guest
Ciekawe! Jak rozpiszesz sobie co mam jeść w danym dniu to podeślij chętnie skorzystam, a wracająć do konkursu to normalne że każdy by się skusił skoro nagrody są praktycznie gwarantowane, a tak pozatym to może podasz linka do swojego postanowienia, chętnie Cię wesprę , a tutaj poniżej link z moim postanowieniem http://schudnijmy.pl/UserView/Natasska
jeżeli możecie to wesprzyjcie mnie bo znów zaczynam walke o ładną figue i mam nadzieję że do lata wygram ze zbędnymi kg!
 
Do góry