Wspólne odchudzanie!

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
mogę oceniać tylko po tym temacie, ale zdaję sobie sprawę że w głowach dziewczyn siedzi coś o wiele gorszego...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a Panie nadal się odchudzają? :p
ja w sumie też :p schudłam 3kg :p jeszcze 4 i będzie idealnie :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no pewnie że tak ;) na więcej nie będzie siły :D w sumie dużo ćwiczę żeby miec takie 2 linie na brzuchu :D do lata :D trzeba się starać ;)
aa dzięki ;)
a Ty jak?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
zależy co oznacza 'lepiej'
w tej chwili ważę 47 kg, kiedyś ważyłam 52
ale ważyłam też 41...

mam bulimię i zaczęłam się leczyć więc chyba jest lepiej
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dobrze że zaczęłaś się leczyć :) życzę powodzenia :) i trzymam kciuki :)
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
boziu a ja tak zaniedbalam przez ostatni tydzien diete jadlam wszystko co sie da:(
CZY MYSLICIE ZE DA SIE TO JESZCZE URATOWAC <_< :(
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ciekawe! Jak rozpiszesz sobie co mam jeść w danym dniu to podeślij chętnie skorzystam, a wracająć do konkursu to normalne że każdy by się skusił skoro nagrody są praktycznie gwarantowane, a tak pozatym to może podasz linka do swojego postanowienia, chętnie Cię wesprę , a tutaj poniżej link z moim postanowieniem http://schudnijmy.pl/UserView/Natasska
jeżeli możecie to wesprzyjcie mnie bo znów zaczynam walke o ładną figue i mam nadzieję że do lata wygram ze zbędnymi kg!

Coś Ty nie dałam rady wytrzymac na tej diecie czekoladowej bo chciało mi się mięsa, a jak zaczęłam jeść batony, czekoladę i hamburgery, to z mojej nagrody w konkursie nici, buhaha! :p Więc sięgnęłam po dietę makaronową... i to był mądry pomysł, znacie ją?
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
kateblue2 - pewnie że się da :)

Ja dzisiaj zaczęłam odchudzanie...Mój cel to ok 5 kg w dół. Nie chcę się głodzić,ale nie uważacie że za dużo dzisiaj zjadłam żeby nastąpił spadek wagi?Pytam bo trochę dziwi mnie to że nie jestem głodna.Zjadłam dzisiaj dwie kromki chleba chrupkiego(jedną z serem żółtym a drugą z jakimś twarogiem),w szkole normalną bułkę z serem żółtym,sałatą i innymi warzywami, na obiad dietetyczny kurczak z pieczarkami i makaronem i na kolację budyń. Do picia herbata i jeden tymbark pomarańczowy. Mam 17 lat.
 

marlienkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
domek.
Wcale nie zjadłaś za dużo tylko w sam raz. Tylko ten tymbark niepotrzebny. Pij dużo wody niegazowanej lub świeżo wyciskanych soków bez dodatku cukru. Jeśli chcesz schudnąć te 5kilogramów to włączyłabym do diety ćwiczenia. Cwicząc regularnie np. 1godzinę dziennie zaczniesz zauważać rezultaty już po ok. 2 tygodniach. I grartuluję urozmaiconego jadłospisu.
 
N

nianiaSweet

Guest
nie słyszałam o diecie makaronowej a to na schudnijmy.pl ja znalazlas? Aż musz e zerknąć bo też lubię makaron, może to coś dla mnie! A o kokurs się nie mart dziewczyny na pewno Cię zmobilizują i zwiększysz swoje szanse na nagrodę, bo w końcu taka jest idea konkursu, żeby się mobilizować jak nie dajesz już rady!
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
czesc.

podpisuje się, też chcę schudnąć XD

mam 16 lat, 171 cm wzrostu i 53 kg wagi -.-
do czerwca chciałabym schudnąć co najmniej 3-4 kg...
dodam jeszcze, że od kilku miesięcy jestem wege.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
makaronowa dieta?
Pierwsze słyszę

Moja koleżanka wróciła ze stypendium we Włoszech. Opowiadała jak to żywiła się w zasadzie prawie tylko makaronem i schudła!!!! Ale trzeba tu zaznaczyć że makaron był zawsze "al dente". Może w tym tkwi sekret? Podobnie jak z ryżem, tylko dzikim albo pełnoziarnistym która ma sporo błonnika http://vivanatura.pl/new/index.php?page=sh...rt&Itemid=1

Ja wczoraj odwiedziłam siłownie i niestety, ale to nie jest dla mnie. Tylko lans i szpanerstwo. Wracam do basenu.
Dodatkowo jem codziennie miskę sałatki z owoców. Mam nadzieję, że choć troszkę poprawi mi się metabolizm,
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
No ja dzisiaj miałam niezbyt dobry dzień. zjadłam bułkę z serem,actimel,pizzę pizza dr oetkera,jabłko,mniej więcej pół musu z torebki i 3 paski czekolady alpen gold orzechowej. Weźcie mnie jakoś pocieszcie :( bo zawsze po takich dniach się kończy moja dieta...
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Jesli to Cię pocieszy to ja też zgrzeszyłam :p

pulpeciki z sosem pieczarkowym, ziemniaki i fasolke z bułęczką smażoną, potem dwa pączki nachosy w kinie z litrową colą....

Jedyne co dobrego zjadłam to banan...
 

lolita19

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
wreszcie znalazłam miejsce dla siebie :) odchudzanie to moja pasja... ciągle o tym czytam i wogóle... ostatnio okropnie sie czuje bo starsi mnie kontorowac zaczeli i musze jesc. koszmar. przytylam 2 kilo!!!
gdzie mozna po pokoju schowac jedzenie? mi sie juz wyczerpaly pomysly...
 
Do góry