Wspólne odchudzanie!

mozaikaxd

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z pod mostu ;D
Hm... może ja też się przyłączę ? :D
Ja za to jestem niziutka bo tylko 153 xd
no i mój cel to zmniejszyć brzuszek i uda ;]
Ale jakoś mi to nie wychodzi :mruga:
Dziewczyny pomocy :(
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ej no... :( ja też tak chce, jak ty to zrobiłas, ja odstawiłam slodycze cwicze i przez 4 dni zrzuciłam tylko kilogram ;[[[

ej, nie przejmuj się ;*
każdy chudnie w swoim tempie
(a ja ostatnio miałam dużo fizyki i ciągle się denerwowałam i przez to nie miałam za bardzo na nic ochoty. oczywiście podejrzewam, że z jutrem zacznę świętować łikent i skończy się to wiadomo jak ^^")



mozaika, cześć!
stosujesz już jakąś dietę?
 

bisette16

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
dzięki, nie mam zamiaru sie poddac :) weekend, o jaa. pewnie mama jakieś pyszne ciasto zrobi, mm a ja na diecie, swietnie :) ale jakos mnie za bardzo nie ciagnie do slodyczy narazie ;pp
 

mozaikaxd

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z pod mostu ;D
No diety narazie nie stosuje no tylko słodycze ograniczam BB)
A no i zaczełam brzuchy robić, ale właśnie nie wiem co z udami :niepewny:
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
wiesz, też mam z udami problem. bo robiłam przez jakiś czas przysiady i zrobiły się takie... duże.
ale pływanie trochę pomaga (;

bisette, ciasto, skąd ja to znam? ;d nie, nie wolno się poddać. jutro będę jeść warzywa, nie pozwolę sobie na niepotrzebne cukry i tłuszcze.
 

bisette16

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
wiesz jaki to ból jak wszyscy jedzą takie pyszności a Ty siedzisz i sie przyglądasz :( ale tez nie chce sie poddać i sie nie poddam ;]
 

oczytany

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Polecam portal DIETETYK - sporo ciekawych artykułów na temat skutecznego odchudzania,
diety fizjologicznej, kapuścianej, zdrowego odżywiania i ćwiczeń, kulturystyki i fitness...
Serwis na bieżąco rozbudowywany
 

bisette16

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
eh, już 1,5 kg za mną ;p cieszę się chociaż narazie to za mało żeby dobrze wyglądać ale nie odpuszcze i schudnę więcej! ;DD
 

mozaikaxd

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z pod mostu ;D
Ok, przyszedł nowy tydzień ! Ja w weekend się z lekka zapomniałam pare razy :niepewny:
Ale teraz na nowo zaczynam hah :lol:
zero słodyczy i takie tam :sexy:
 

bisette16

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
a ja wczoraj sobie pozwoliłam na paczke żelek, to jedyny mój grzech od wtorku... ;D jeżeli moja waga działa to schudłam 2 kg, chyba.. :D :D a jak wam idzie? ;*
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
wiec i ja sie przylaczam. chco wszyscy mowie ze nie powinnam sie odchudzac.Ale jak to kazda dziewczyna, zawsze uwaza ze za gruba jest;p

wiec dla mnie najlepsza metoda na odchudzanie jest wieczny sport;p ogolnie 4do6 h tygodniowo treningow;p +3 h wf;p i wtedy czuje sie cos ze mnie ubywa;pppp

A co do slodyczny uwielbiaml;p kocham;p zelki;pppp i kazdego rodzaju lizaki;p
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ej, cześć dziewczyny. wyzwijcie mnie od świń, a później każcie mi wziąć dobry rozbieg i pie*dolnąć głową w coś twardego.
cały weekend to masakra. nie wiem co mi jest. dzisiaj zresztą też.
chociaż mam nadzieję, że jutro coś się znormalizuje. kupiłam sobie zeszyt, w którym będę zapisywać wszystko co zjadłam, ile ćwiczyłam i takie tam. kiedyś podziałało, może teraz też będzie okej.

a ja wczoraj sobie pozwoliłam na paczke żelek, to jedyny mój grzech od wtorku... ;D jeżeli moja waga działa to schudłam 2 kg, chyba.. :D :D

jeżeli waga tak mówi to to jest prawda! jestem z ciebie dumna :dd
miło tak, gdy komuś coś się udaje <3
 

bisette16

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
oo taki zeszyt to może być dobry pomysł ;> tez tak zaczne zapisywać ;D
dziękuję Cukierkowa ;* jak Ci teraz idzie? :)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
szczerze? nadal tak samo. nie potrafię zacząć. ale najbardziej bawi mnie to że nie utyłam ani grama xd
chyba nie będę się gryźć w tym tygodniu, w piątek jadę do taty, a tam zawsze jem z nim żelki, więc nie mam szans na dietę.


od poniedziałku.
(jakkolwiek by to nie brzmiało XD)
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Cześć Malina. Cukierkowa.

Dobra, pora się wziąć do roboty.

foto-kebab.jpg
 
Do góry