Wprowadzenie Ferumbas

Status
Zamknięty.

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Trafiłeś Szczęściarzu! Esh! *kaszel* Oto Twoje dwie monety… Starego człowieka tak obrobić wstyd!
*kaszel* - mężczyzna ze strasznym wyrazem twarzy podał ci twoje pieniądze.

Sorry pomyłeczka ^^ już poprawione x) Na kostce Ci wypadło 7 :p mówie bo może byłbyś ciekawy. :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
CO? - wrzasnął mężczyzna.- ZNOWU TARFIŁEŚ! Złodziej…- dodał szeptem…

Wypadło mi 8 xP za duzo masz szczęścia xP
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Teraz stawiam obie wygrane monety
Kubek 2

wytłumacze ci o co lata

1 kubek 1-4
2 kubek 5-8
3 kubek 9-12

wiec 1-4 rzadko male i duze liczby wypadaja 9-12 wiec 5-8 jest bardziej mozliwe
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ha! Moje! - krzyknął uszczęśliwiony. Gdy pod kubkiem ukazała się pustka a nie tak jak się spodziewałeś złota moneta…

Wiem ale chciałam być sprawiedliwa.
10 teraz było muahahahahaha :D :D :D
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Wygrałem - powiedział mężczyzna z pełnym samozadowolenia głosem.

Znowu było 10.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Mężczyzna rozradowany zaczął wywijać kubeczkami z niezwykłą prędkością. Śmiał się sam do siebie zapewne rozradowany myślą o łatwym zysku. Wskazałeś kubek 2 a on roześmiał się perfidnie i ukazał pustkę. Wyciągnął monetę spod 3 kubka schował głęboko do kieszeni.

Ameno długo będziemy się tak jeszcze bawić?
Było 12.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Postanawiam założyć na siebie amulet który miał na sobie owy nieszczęśnik (z tego co pamietam przynosił szczescie)
znów wybieram k2 mimo iz mam tylko 5 monet
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Trafiłeś..- wyszeptał mężczyzna przez zaciśnięte zęby… I nagle jego wzrok przykuł amulet który założyłeś.
Nekromanta… Czarny Pan!- krzyknął, w jego oczach nie odbijał się strach. Zdałeś sobie sprawę że po prostu rozzłościłeś go kolejną wygraną. Mężczyzna wywrócił na ciebie swoja beczkę. Przewrócił się w teatralnym geście do tyłu, zaczął pełznąć do tyłu charczącym głosem krzycząc Nekromanta! Ludzie! Pan nieumarłych! Pan Mroku! Nekromanta! kilkoro osób podbiegło w jego stronę, on wskazał ręką ciebie.

Było 7.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jakiś mały chłopczyk chwycił cię za rękę i pociągnął w stronę najbliższej ulicy szepcząc Uciekaj.. Uciekaj panie póki możesz. To stary szachraj on zawsze tak gdy przegrywa. Uciekaj zanim tłum runie na Ciebie

Kilku roślejszych mężczyzn już zwróciło na Ciebie uwagę i zmierzają w twoją stronę..
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Rzucam na siebie czar niewidzialność (mam taki bo sprawdzałem) i uciekam w stronę świątyni z której wyszedłem niedawno
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Rozwścieczony tłum runął na ciebie, ale ty wcześniej rzuciłeś czar to pozwoliło Ci skorzystać z zaskoczenia ludzi i uciec do świątyni. Właściwie nikt cię nie gonił bo wszyscy uznali że teleportowałeś się do swojej czarnej twierdzy by obmyślić plan zniszczenia miasteczka niemniej jednak kiedy zamknąłeś za sobą drzwi poczułeś jak bardzo szybko bije ci serce.. Strach…
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Stajesz się widzialny. Kapłan oderwany od modlitwy nie wydaje się być zaskoczony ani przestraszony. Znowu się spotykamy…- powiedział i spojrzał na ciebie w uśmiechem.
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Witam ponownie
Grałem na rynku ale staruszek stwierdził iż go okradam i musiałem się ewakuować...
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Dobrze..- spojrzał na Ciebie podejrzliwie. Dokąd się teraz wybierasz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry