Sephinorth

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
znalazlam takie cos:

:Cześć.:*
Mam nowego chłopaka, ale mam z nim pewien problem.
Jak posmakowałam jego spermy to wzięło mnie na wymioty.
Nie chciałam zrobić mu przykrości, zacisnęłam zęby i połknęłam, lecz była naprawdę ohydna.
Przyzwyczaiłam się do smaku od mojego byłego chłopaka, i chyba dlatego.
Z tamtym razem ustaliliśmy żeby jadł dużo ananasa bo wtedy lepsza jest i nie było problemu, a temu boję się po prostu powiedzieć o tym że mi nie smakuje...
Co robić? "

Czy to normalnie smakować spermy chłopaka?
Bo ja nie wiedze w tym nic przyjemnego ;d
i po takim połknięciu jego nasienia nic sie nie dzieje?

Od jakiegoś czasu chodzę do Biedronki i boję się takiego jednego pana. Wczoraj byłam tam z koleżanką i on się non stop na mnie patrzył a nawet czasem za mną chodził. Dziś mnie zatrzymał przed kasą i powiedział, żebym otworzyła torebkę ; (( . Boję się chodzić sama do sklepu a nawet z koleżankami lub rodzicami .
- Dorota, 14 lat

Ostatnio robiłam artykuł na temat ciąży, do szkoły. Mama widziała różne kartki, na których były objawy i takie różne. Pytała mnie potem, co robiłam w weekend, miesiąc wcześniej. Byłam wtedy u chłopaka, ale do niczego nie doszło. Potem słyszałam przypadkowo jak rozmawiała z tatą, że chłopak niby mnie zgwałcił. Mówiłam, że nie jestem w ciąży, ale mama zabroniła mi się z nim spotykać…
- Kinga, 16 lat

Podoba mi się pewien chłopak, ale on mnie olewa. Wiem że jestem brzydka i pewnie dlatego on nie zwraca na mnie uwagi. Chciałabym się zmienić - być piękną, szczupłą. Dla siebie samej i dla niego. Czy powinnam iść na operację plastyczną twarzy, brzucha i biustu? Chętnie bym co nie co w swoim ciele zmieniła. Czy w Polsce są jakieś dobre kliniki gdzie są profesjonaliści od operacji plastycznych?
- Sandra, 16 lat

:D :D :D :D
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Moi drodzy:) Nie ma co się śmiać z dzieciaczków:) Dobrze, że chociaż pytają a nie idą do mamy i mówią, że są w ciąży bo na kolanie mają guza:) haha:)
 

mariuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
no cóż... na tak postawione pytanie to oczywiscie istnieje taka mozliwosć ;) i to przy zachowaniu kilku innych czynników, albo zbiegów okoliczności wydaje się bardzo mało prawddopodobne ale jednak napewno tak :p

a rzy okazji musze sie podzielić pewną prze ciekawą historią (pewnie większość z was już na coś takiego się natknęła)

Jako ze z moją nową dziewczyna znamy się dość krótko (ona jest bardzo staromodna- za to ją cenie i pewnie dlatego sie spotykamy) :) tj skonczyła juz 18 lat ja kilka więcej... ale ciagle jest dziewicą... i rozbroiła mnie ostatnio pewna sytuacja która pasuje do tego wątku

uprawiamy bardzo zawansowany peeting, ona pomaga mi dojść ręką dochodzi do wytrysku... po czym (wiem ze jestem dziwny- ale dbam bardzo o bezpieczeństwo) dokładnie się wycieram chusteczkami... bardzo starannie napewno nic nie przegapiając ona tez wyciera swoja ręke robimy to własciwie razem ze sobą ;)

Ale po tej czynności następuje wielki zonk :) bo wiadomo po chwili przerwy ja bym chciał dalej i wiecej... a ona z hasłem ze nie teraz to sie juz boi miaął na rękach ja też i jak ja ją tam będe dotykał to moze zajśc w ciąze.. i typowy tekst kobiety- bo ja mam takiego pecha :)

To taka moja krótka historia... w jakich momentach ludzie boja sie zajść w ciaze a nie :p ty powinienes miec sytuacje jasna;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest

Nie warto traktować poważnie nowin z niepoważnego źródła. Nie wiem czemu oni to wymyślają... Bo nie uwierzę, że 14-latka miałaby odwagę zrobić coś tak bezmózgiego i potem przysłać do to gazety. To tak głupie, że aż boli, a ten list jest poniżej krytyki.
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
hahahahaha :D dobre :D

ja mam bardzo podobną, tyle że ten dzieciak to mój hm, raczej kuzyn pięcioletni :D
tylko że on skierował taki głupi tekst do mnie i lepiej nie będę się chwalić :niepewny: :D :lol:
 
A

adam12345

Guest
Witam wszystkich forumowiczów.Zapraszam na stronę dotyczącą wszelkich wpadek z życia nas wszystkich,zarówno tych śmiesznych,jak i tych całkiem poważnych.Jeśli zatem przeżyliście coś ciekawego napiszcie o tym na mojej stronie ( bez rejestracji )za co z góry dziękuję)




Dodaj własną wpadkę lub historie.


http://www.dalem-plame.pl/index.php/dae-plame-napisz-o-tym.html

http://www.dalem-plame.pl/

Każdy wpis bez rejestracji
 

Kubex

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
.
Hehe tak czytam sobie ten cały wątek
i przypadkowo w necie natknąłem się na
pewien link
http://www.giggle.com.pl/204/SHIT-happens-
jak widac na zalączonym obrazku
ponad 2 tys podobnych haseł
czyli nie zdarzyło się to tylko jednej osobie
Co zrobilibyście, gdyby wasz partnner/partnerka nie wytrzymali ? ;p
ja nawet nie chce o tym myslec ;d
 
Do góry