Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Część z nich z pewnością skacze w bok. BB)

Oczywiscie a siostry w klasztorach zamkniętych łyzki sobie wkładają.. :niepewny:
Co za ludzie to ze ty walisz pierwsza lepszą nie znaczy ze kazdy tak robi a w szczegolnosci księża :mruga:
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
No więc dzisiaj dowiedziałam się od mamy zniewalającej historii i postanowiłam ją opisać.. Jest nie powiem dość drastyczna i myślę, że umieściłam ją w dobrym miejscu..
W święta znajomi moich rodziców (stare dobre małżeństwo) zrobili sobie zakrapianą imprezę... Może zabardzo zakrapianą.. Bowiem.. Pan X został przyłapany ze Swoją szwagierką na dość ostrej orgii.. Najlepsze jest to, że nawet sobie tego nie przerywali.. Mąż szwagierki dostał ataku furii.. Jakiejś spazmy.. i rzucił się na swoją żonę.. Było nieciekawie.. Bo lampa pod okiem, wybity bark czy coś takiego.. Następnie rano okazało się, że pan X niczego nie pamięta.. I to nie jest zabawne.. Bo autentyczne.. Totalna amnezja...
Skutki są takie.. Pan X i pani Y nie odzywają się.. Szwagierka musiała się wyprowadzić.. Pół rodziny skłóconej..Nawet pani Y SIĘ OBERWAŁO jak odciągała swojego brata od szwagierki..
Masakra totalna...
Pani Y skomentowała to tak: ''może bym Ci wybaczyła.. ale najbardziej mnie boli to, że ze mną nigdy ta nie działałeś.. zawsze miałeś jakieś opory.. a z nią leciałeś równo.. i nawet Twoje problemy z potencją Ci nie przeszkodziły.."
 

Priceless

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
No ciekawe... pewnie skonczy sie rozwodem... Pan X cos bral, ze nic nie pamieta czy az tak sie upil? :D
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
hehe fajnie :D
może Pan X udaje że nic nie pamięta dla własniego dobra ... ;D
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Jak to ktoś w innym temacie napisał - wszytsko zostaje w rodzinie, nie ma się czym martwić, całkiem normalne stosunki między rodzinne :D
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
hehe fajnie :D
może Pan X udaje że nic nie pamięta dla własniego dobra ... ;D

Też tak pomyślałam, ale jest fakt taki, że on nie potrafi kłamać i nawet jeśli ktoś go nie zna to będzie wiedział czy mówi prawdę czy nie... Najśmieszniejsze jest to, że szwagierka to fajna dupa a on wygląda jak Bercik z '' Świętej Wojny"..;D;D;D
 

vipsoke

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Starachowice
Mam wrażenie czasami że są tu same dzieci bez obrazy ale czy w seksie jest coś dziwnego.Czytając niektóre posty aż mnie śmiech ogarniał.Osoby które piszą że o jakie to było wstrętne okropne i w ogóle chyba nawet z całowaniem nie miały styczności albo są zwyczajnie zazdrosne :/
16 lat dużo-mało zależy jak interpretować gotowość do stosunku płciowego ludzie czy to jakieś tabu ten seks?Wiem że to stary temat ale aż mnie coś cisnęło żeby to napisać
 

siewco66

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy kiedyś zdarzyła się Wam taka jak mnie wpadka. Któregoś pięknego wieczora, byłem u swojej dziewczyny w domu .Rodziców nie było. Udaliśmy się do jej pokoju, gdzie nasze usta czule dotykały się wzajemnie. Jej były słodkie jędrne ,wspaniałe. Często zdarzało nam się wieczorami całować u niej ,lub u mnie w domu. Ten raz był jednak zupełnie inny niż wszystkie poprzednie. Z Beatą coś się stało ,nigdy wcześniej nie zachowywała się tak jak wtedy. Zwykle nasze pieszczoty kończyły się na pocałunkach, lecz tego dnia świat zawirował. W trakcie naszych pieszczot ,kiedy jak zwykle krew zaczęła mi się burzyć, nagle poczułem dłoń Beaty w kroku między moimi nogami .Zaczęła masować mój nabrzmiały organ i nie wiem kiedy to się stało, poczułem go w jej ustach. Potem poszło już bardzo szybko ,zaczęliśmy zrywać z siebie ubrania i kochać się jak szaleni .To był nasz pierwszy wspólny raz, niestety nie byliśmy w żaden sposób zabezpieczeni .Obiecałem jednak Beacie, że kiedy tylko stwierdzę ,że już czas ,wycofam się ,a ona mi obiecała ,że postara się abym tego nie żałował. Zrobi mi takie rzeczy o których nawet nie śniłem. Więc kiedy już dochodziłem zgodnie z obietnica przygotowany do ucieczki z jej rozkosznego ciała myślałem sobie -jeszcze tylko dwa ruchy ,jeszcze jeden, jeszcze jeden i w momencie kiedy poczułem ,że już dłużej nie dam rady, zacząłem się wycofywać ,wtedy właśnie poczułem potężnego kopa w tyłek ,a ja trysnąłem we wewnątrz mojej dziewczyny. Okazało się ,że w czasie kiedy my zajęci sobą kochaliśmy się jak szaleni do domu wrócili rodzice Beaty słysząc jakieś podejrzane odgłosy w jej pokoju postanowili zajrzeć i tak właśnie zrobili. Niestety tata Beaty nie wytrzymał widoku mnie leżącego na jego ukochanej córce i zareagował właśnie tak jak zareagował. Chciał ratować swoja córkę przed wczesnym (miała wtedy20lat) macierzyństwem. To co zrobił miało jednak wprost przeciwne skutki Beata zaszła wtedy w ciążę. Dziś jesteśmy na szczęście szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci, a tę przygodę z teściem wspominamy po latach ze wzruszeniem i uśmiechem na ustach. Czy wam przytrafiły się podobne przygody?
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Nie zdarzyła mi się żadna taka przygoda, ale musiałem napisać z pewnego powodu... kiedyś czytałem o takiej historii tylko to był wtedy... kawał na jakimś portalu i jakoś ciężko mi w to teraz uwierzyć, że to przeżyłeś... przepraszam jeśli Cie uraziłem moją uwagą
 

vipsoke

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Starachowice
Niezła historia ciekawe czy prawdziwa...Ja po takim czymś zawsze już bym miał odruch patrzenia do tyłu...U mnie w życiu też było kilka takich fajnych sytuacji.Nawet w Nowym Roku tuż po nocy sylwestrowej.Z dziewczyną nadzy zajęci sobą nagle słyszymy otwieranie drzwi okazało się że to ojciec mojej dziewczyny no to my szybciutko przykryliśmy się kocykiem ale niestety nie zdążyliśmy założyć ubrań a po nocy sylwestrowej tatuś jeszcze był kołowaty i pech chciał że wszedł do nas pod kocyk..Ale szybko się ocknął i poszedł z ważenia zapalić fajkę.Ale żadnych pretensji nie było :)
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
o ja.. tatusie to są nieźli...:D ja nie miałam sytuacji tego typu.. chociaż w Nowy Rok mój dziadek jak spaliśmy z moimm boyem w moim pokoju wlazł z miotłą i wyciągnął drzwi z zawiasów.. ale to było specjalnie dla śmiechu.. mamy jeszcze foty z tej akcji.. normalnie dziadek Kargul..:D albo może Pawlak..:D
 

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
no ten stary jakies schizy ma w koncu dziewczyna ma swoje lata;-)ale az takiej przygody to nie chcialbym miec
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Bajerancka przygoda:D:D Fajnie, masz co wspominać..
Chociaż to był Twój pierwszy raz, więc od razu wpadka to wiesz, nie za ciekawie;/
Ale i tak fajowsko:D
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
''może bym Ci wybaczyła.. ale najbardziej mnie boli to, że ze mną nigdy ta nie działałeś.. zawsze miałeś jakieś opory.. a z nią leciałeś równo.. i nawet Twoje problemy z potencją Ci nie przeszkodziły.."


Najlepsza to jest ta końcówka. Swoją drogą, to musiała go ta szwagierka nieźle rajcować, skoro przy takim upojeniu, że nic na drugi dzień nie pamiętał, tak ostro szalał. I nawet impotencja mu minęła...
Cuda się dzieją, cuda... :D
 
Do góry