delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Podobno koledze mojego znajomego się przydażyła taka sytuacja że podczas stosunku laska zesrała mu się :p

Wziął sobie siostrę kolegi co miała 16 lat i był jej to pierwszy raz może się zestresowała ciekawe jakbym się zachował przeciętny mężczyzna?
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
podczas pewnego gorącego wieczoru powiedziałem mojej koleżance że przypomina mi mojego świętej pamięci psa,
ta się natychmiast obraziła wyciągnęła rękę z moich majtek i poszła spać, nigdy tak dupy nie dałem!
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
podczas pewnego gorącego wieczoru powiedziałem mojej koleżance że przypomina mi mojego świętej pamięci psa,
ta się natychmiast obraziła wyciągnęła rękę z moich majtek i poszła spać, nigdy tak dupy nie dałem!
To miał być komplement?
Chyba każdy normalny człowiek by sie obraził :p
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Byłem pijany ;) zamierzałem to rozwinąć i sprostować dlaczego ale nie doszedłem już do głosu
Puenta miała być taka że bardzo kochałem swojego pieska i ją też, niestety "miała być", spałem na kanapie widziałem ją jeszcze następnego dnia i już nigdy więcej w życiu he he
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Hm... Może seksik w przymierzalni w sklepie i otworzenie drzwiczek przez sprzątaczkę, jako że chce posprzątać:D:D Okropne uczucie:D:D
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Hm.. Chyba nie ma nic gorszego niż zesranie się podczas pocałunku.. A mi plomba wyleciała:D Jedna jedyna jaką miałam w całym w swoim życiu:D Na szczęście mój facet jest genialny i okazało się, że ma świetne poczucie humoru.. W takich sytuacjach chyba inaczej zareagować nie można:D:D
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Kurczę.. Przecież samo psikanie się dezodorantem w miejscach intymnych jest niehigieniczne a co dopiero brokat...;/
No cóż ja się uśmiałam tylko i wyłącznie dlatego, że pierwszy raz przeczytałam o takiej historii.
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Jak dla mnie.. No cóż jako matka tego dzieciaka bym dostała nieźle w tyłek jak wychowuje smarkacza, natomiast jakbym stała obok zapytałabym smarkacza: "Co w tym złego?! A ładnie to tak podglądywać?!". I tyle..

No i zesikałabym się ze śmiechu:D
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Za pewnie słyszało jak rodzice o tym mówili.. To się nazywa wychowanie dzieci w XXI w. w młodym, niedoświadczonym małżeństwie..
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Nasz ksiądz by oskarżył tą biedną dziewczynę o prowokację i "dziwkarstwo"..
Natomiast chłopaka rozgrzeszał i wybaczał mu, że dał się sprowokować..

Albo widzę inną opcję, naturalnie, że się przyłącza..

Mój ksiądz to wredny typ.,;/
 

Zuzkababy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
No wiesz..
Mężowie jak zdradzają to żony mogą o tym nie wiedzieć i nie widzieć..:D

A księża? Bóg przecież to widzi..

Mnie by gryzły wyrzuty sumienia:/
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Kiedy jechaliśmy pociągiem do babci na wakacje (brat, siostra, ja i rodzice) brat i ja musieliśmy załatwić swoje sprawy :D . No więc poszliśmy do tego kibelka (brat pierwszy ja czekałam na swoją kolej no i po mnie w kolejce była jakaś pani) i kiedy zrobił to co musiał, wypiął się i chciał podetrzeć pupę, ale w tym samym czasie pociąg się zatrzymał. Ja poleciałam na drzwi i niechcący je otworzyłam jeszcze potem popchnęłam panią, a jej głowa utknęła prosto przy tyłku braciszka. Gdy zaczęłam się śmiać, pani wyprostowała się i zrezygnowała z toalety :D. Myślałam że brat mnie zabije, jednak on zamknął drzwi i dokończył sprawę :D

Może do końca nie jest to wydarzenie erotyczne, ale coś wspólnego ma ;)
 
Do góry