Woodstock

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Pomysł ze spotkaniem jest całkiem fajny ;)
Ja będe, mam nadzieję, że rodzice już mi nie będą robić szopek żadnych w związku z wyjazdem, ale tak czy siak pojadę.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
w tym roku zapowiada sie ciekawty festiwal, w prawdzie zadnych zaje.. zespolow jak na razie nie ma zgloszonych ale ciekawi goscie sie pojawia. Z L. Walensa na czele. Bedzie wesolo!!! ;)

lillka16 offspring jeszcze jest nie potwierdzony. Nie wiadomo czy beda, podobno ciagle trwaja negocjacje. Chodzi pewnie o kase jak znam zycie.

jacobbs tez mam taka nadzieje, z fabryki zespolow najbardziej sie ciesze, poniewaz nie ma to jak malo znane zespoly, ktore sa jeszcze czyste. Rozumiecie o co mi chodzi?
 

Fenris666

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
W tym roku raczej odpuszczam bo jak dla mnie skład to żenada na całej linii. A dla Korpiklaani nie chce mi się lecieć taki kawał.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Kiedyś na pewno pojadę,
teraz jestem za młoda jeszcze,
ale choć raz w życiu chcę tam być ;)

no i czytając tegoroczny skład żałuję, że nie jestem starsza..
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Eh... Korpiklaani... Dlaczegooo >.>... Ja jadę na Wolin, na festiwal historyczny, ten sam termin. I tam Korpiklaani powinni zagrać właśnie!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Lestat z tego co ja słyszałem to Offspring był potwierdzony już jakiś czas temu, ale odwołali ich bo w tym czasie kapela ma urlop.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Szczerze mowiac, to ja juz sie gubie w tym wszystkim. za duzo info. :(

A co do spotkania, czy to czasem z Toba jacobbs nie mialem w zeszlym roku napic sie piwa na woodzie?! :daibel2:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No właśnie kurde mieliśmy, ale jakoś nie wyszło. Nawet gdzieś Twój numer mam chyba zapisany jeszcze ;) W tym roku musimy się zgadać jakoś dokładniej.

Do puli zespołów, które zagrają na Przystanku dochodzą:
Jelonek - Polska
Dżem - Polska (koncert szczególny bo dostaną platynową płytę)
Voo Voo - Polska
Don Carlos - Jamajka
The Subways - Wielka Brytania
Clawfinger - Szwecja (grali w zeszłym roku, wyprosili Jurka żeby grać i w tym. Prawdopodobnie nagrają DVD)
Była też mowa o Alice in Chains ale póki co Fundacja milczy na ten temat.

Z Fabryki Zespołów do półfinału przeszło parę dobrych kapel. Najbardziej liczę na 1125. Jak zagrają to będzie kosmos :D
 

adam_ha

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Czy jest ktoś chętny (z Wrocławia lub okolicy) na wyjazd 16.maja na koncert Clawfinger?
Grają w Olomouc w Czechach (200km od Wrocławia) na Festiwalu Piwa. Nie chce mi się jechać samemu a mam duże auto (Grand Voyager) więc mogę kogoś zabrać. Bilet na cały dzień kosztuje 150KC czyli coś koło 20,- zł! Koszt paliwa w obie strony to około 100,- zł więc im więcej osób tym taniej.

Adam 501 92-70-80
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Clawfinger w zeslym roku zrobili niezla zadyme, swietny koncert polaczony z niesamowitymi sytuacjami takimi jak skaczacy basista ze sceny na ludzi. Nie dziwie sie im, ze chca ponownie zagrac, stworzyli niesamowity klimat i porwali ludzi.

jacobbs moim zdaniem w tym roku fabryka prezentuje lepszy poziom niz w poprzednich. Jest wiecej ciekawych kapel.
 

narzeczona

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
skądinąd
Była też mowa o Alice in Chains ale póki co Fundacja milczy na ten temat.
Serio? Ła, byłoby niesamowicie. :)
Szczerze mówiąc to do tej pory dochodziły mnie słuchy, że zapowiada się nieciekawy Woodstock w tym roku, więc nawet na last.fm nie sprawdzałam kto gra. Ale z tego co czytam warto zastanowić się nad wyjazdem do Kostrzyna, jednak. Szczególnie, że Hunter nie zapowiada się rewelacyjnie, a przede wszystkim zbyt drogo. Czyli... widzimy się 31 lipca? ;)
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Rozmowy z pewnymi kapelami ciagle sie tocza, wiec wszystko jest kwestia otwarta.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja bym powiedział, że Woodstock zapowiada się znakomicie jeśli chodzi o tegoroczny skład. Jeden z lepszych, Fundacja na prawdę się postarała i ściągnęła świetne kapele rangi światowej. Szkoda, że polskiej sceny mało, ale jeszcze nie wszystko przesądzone ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja od początku oponuję za alternatywną polską muzyką lat '80. Szeroko pojętą alternatywną. bez względu na to, czy to będzie metal (TSA, Turbo, KAT), punk (Brygada Kryzys, Dezerter, Rejestracja) czy reggae (Izrael, DAAB). Jubileuszowy Przystanek, to mogliby zaprosić jakąś starą polską dobrą kapelę. Liczę też na to, że zespół 1125 przejdzie przez eliminacje Fabryki Zespołów i zagra na dużej scenie.
 

narzeczona

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
skądinąd
Oho, w takim razie mamy podobne oczekiwania co do tegorocznego Woodstocku. Z wymienionych przez Ciebie kapel słyszałam na żywo tylko TSA, a wypadałoby widzieć wszystkie, bo to bądź co bądź kultowe zespoły.
1125 nie słyszałam, nie interesując się Przystankiem '09 siłą rzeczy nie interesowałam się Fabryką Zespołów, ale wnioskując z Twojej wypowiedzi (czytam między wierszami) warto znać, więc postaram się nadrobić zaległości.
;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja z wyżej przeze mnie wymienionych widziałem TSA, Dezertera, Izrael (2 razy) i DAAB. Z wielką chęcią usłyszałbym na woodstockowej scenie Romana Kostrzewskiego z KAT-em, o Brygadzie Kryzys nie wspominając. Brylewski na Przystanku, to byłoby coś. A 1125 to ostry oldschoolowy polski hardcore ;)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Witam . W tym roku będę... a jak będę jednak twierdził że nie (co będzie wynikać tylko i wyłącznie z mojego lenistwa) to mnie kopnijcie w dupsko :D i się zbiorę
do zobaczyska na woodstocku
PS. jak dla mnie na razie jeśli chodzi o klimaty metalowe to trochę słabo z obsadą...ale poczekamy zobaczymy
 

narzeczona

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
skądinąd
A 1125 to ostry oldschoolowy polski hardcore ;)
Po odsłuchaniu kilku kawałków w internecie przyznaję Ci rację - są nieźli. Naszła mnie nawet taka refleksja, że powinnam "wrócić do korzeni" i zainteresować się na nowo hardcorem (porzuciłam ten styl na rzecz zagranicznego metalu i mam spore zaległości).

Jeden z największych festiwali, a temat stosunkowo szybko "umarł". Może reanimacja - co sądzicie o Korpiklaani, słyszeliście/lubicie? Wg mnie muzyka ludowa + metal w ich wydaniu zwalają z nóg, może dlatego że jestem zwolenniczką wszelkich eksperymentów muzycznych. Ode mnie mając wielkiego plusa za oryginalność. :)
 
Do góry