Wirus zainfekowa艂 (?) m贸j komputer. Potrzebuj臋 pomocy.

wiki9969

Dzieciak
Cz艂onek Za艂ogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do艂膮czy艂
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
48
Miasto
Dzielnica 艁贸dzka
Ach...i na Modka przysz艂a pora. 馃榾 Potrzebuj臋 pomocy w walce z wirusem. Zainstalowa艂am Avasta jako program antywirusowy, przeskanowa艂am sprz臋t i okaza艂o si臋 偶e jest czysty, jednak w powiadomieniach ca艂y czas otrzymuj臋 informacj臋 偶e m贸j komputer zosta艂 zaatakowany przez gro藕nego wirusa. Avast wszystkie powiadomienia blokuje. Czy to oznacza 偶e ten wirus jest czy te偶 go nie ma, a jestem na dobrej drodze by go zdoby膰? 馃榾
Dodam 偶e poza mn膮 z komputera korzysta jedynie m贸j Chrze艣niak, ale on to g艂贸wnie gra. 馃榾

glowonog

feniks
Do艂膮czy艂
14 Maj 2017
Punkty reakcji
53
A chrze艣niak w jakim wieku? Nie bez przyczyny pytam, bo jak mia艂em 13 lat, to pewnie niejeden komputer zainfekowa艂em w poszukiwaniu hot 13 xd (ciekawe jest to, 偶e dzisiaj za to moi opiekunowie i w艂a艣ciciele tych komputer贸w pewnie g臋sto by si臋 t艂umaczyli 馃槄 ). Generalnie pewnie nie zaszkodzi艂aby wizyta u informatyka i wyczyszczenie kompa za jakie艣 50 z艂. 呕aden ze mnie informatyk, ale grzebi膮c po forach zawsze udawa艂o mi si臋 jako艣 kompa samemu ratowa膰. Sam Avast lubi czasem p艂ata膰 figle.

wiki9969

Dzieciak
Cz艂onek Za艂ogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do艂膮czy艂
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
48
Miasto
Dzielnica 艁贸dzka
M艂ody ma 5 lat i z hot to jedynie hot dogi lubi. 馃榾
Faktem jest 偶e graj膮c niekiedy w艂膮czy jakie艣 strony, ale ja to z automatu wy艂膮czam.

Troch臋 posiedzia艂am w sobot臋 偶eby znale藕膰 藕r贸d艂o tych powiadomie艅. Ca艂y czas pokazywa艂o mi Chrome. Wesz艂am w przegl膮dark臋, wyczy艣ci艂am wszystko i na razie jest ok.
A informatyk贸w p贸ki co unikam, bo ostatnia wizyta u jednego z nich sko艅czy艂a si臋 spaleniem laptopa przez "specjalist臋". 馃様

grzechuu1990

kawopijca
Do艂膮czy艂
30 Wrzesie艅 2012
Punkty reakcji
116
Miasto
Ma艂aPolska
Pewnie jaki艣 Toolbar si臋 zainstalowa艂. Polecam odinstalowa膰 awasta i przeskanowa膰 komputer programem AdAware, albo AVG na wersji testowej (p贸藕niej radz臋 odinstalowa膰 bo b臋dzie krzycza艂 o promocjach kupienia premium).

Gressil

Administrator
Cz艂onek Za艂ogi
Administrator
Moderator
VIP
Do艂膮czy艂
17 Kwiecie艅 2009
Punkty reakcji
500
Je偶eli jeszcze nie rozwi膮za艂a艣 problemu to wstaw najpierw screenshot tego komunikatu o rzekomym wirusie.

wiki9969

Dzieciak
Cz艂onek Za艂ogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Do艂膮czy艂
27 Marzec 2020
Punkty reakcji
48
Miasto
Dzielnica 艁贸dzka