Wasza historia.

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Jak byłam mała, piękna, czysta i beztroska to słuchałam, tzn przelatywała mi koło ucha polska klasyka rocka(czy cóś takiego), przede wszytskim Dżem, Perfect, Budka Suflera, a reszty nie pamiętam... Wiem, że był jeszcze Queen, Led Zeppelin + Woodstock :D Większość zawdzięczam ojcu (tzn. zawdzięczam mu tylko naprowadzenie na dobra muzyke)... No i tyle... Aha, jak byłam mała to mama mnie jeszcze wzięła na jakiś festiwal i tak już zostało... The End :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Jak miałam 4 latka to słuchałam Marka Grechuty
Ale niestety wychowałam się w towarzystwie kuzynki lubującej się w techno.
Na..,,ostrzejszą '' muzyke natrafiłam...przez koleżanke z SP
Zaczynałam od Slipknota, Sepultury, Nightwisha..
Potem wzięło mnie na polski punk rock, metal.. a ostatnio gotyk, który najbardziej mi się chyba przypodobał.
Heeeh ale jeszcze wiele lat przede mną przesłuchiwania płyt, koncertów... :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Historia? Nie, to nie historia. Samo przyszlo bardzo dawno temu, i nie chce na szczescie odejsc :) Moj ojciec tego sluchal (w sumie nadal lubi ale nie zbyt duzo czasu) i po pewnym czasie samo mnie naszlo. Ale to byly odlegle czasy.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zaczeło się w gimnazjum, kolega mnie zaraził, pozostało do dziś i dobrze.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jak miałam 10 lat :D kolega starszy o 5 lat słuchał w ogóle strasznie mi imponował ^^ i też zaczęłam :)
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Dżem, Perfekt, Pink Floyd na takiej muzyce się wychowałam. Dzięki tacie i znajomym dużo staszym.
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Hmm..

Moja mama uwielbia.. Wilki i Pudelsów,natomiast tata.. co poleci :p Country,cygańskie disco.. eh.. dobra,lepiej nie będę wymieniać,bo aż wstyd ;)
A ja? Ja też baardzo lubiłam Wilków i swego czasu był to mój naj zespół :) Potem.. Potem pop..i tam takie,o,np.Green Day :lol: ;) Mój kuzyn zaczął słuchać SOADu.. Najpierw wkurzał mnie ten charakterystyczny głos Serja,ale potem..po tych ciągłych godzinach "sieczki" zaczął mi się podobać :p Pościągałam sobie piosenki,kuzyn mi poprzegrywał płyty.. i tak się zaczęło ;) Najpierw Soad(którego teraz już prawie w ogóle nie słucham),potem KoRn,Slipknot..,Metallica,Children of Bodom.. potem trochę lżejsze,typu Nirvana,Guns n' roses,Aerosmith.. itd.. ;)
Też tego nie żałuję,że zostałam "nawrócona" :)
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Mój ojciec jak był młody i piękny to słuchał Dżemu, TSA, Maanamu i w ogóle całego rodzimego rocka, więc na tym się wychowałem. Później zaczęła mi się podobać Metallica, Slayer, a od Slayera to krok do death i black metalu... Teraz po latach stwierdzam że jednak nie ma lepszej muzy niż stary dobry rock i nawet metal, ale z lat 70 - 90. Od pół roku mam zajawkę na Boba Dylana :)
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
j aprzez pierwsze 6 lat swojego zycia bylem skazany na disco polo :bag: (ciotka miala cala polke kaset). oczywiscie ojciec uswiadomil mnie o takich zespolach jak Queen, Budka Suflera czy Dzem, strasznie podobala mi sie gra na perkusji. pozniej byla podstawowka, tak wiec moj swiat muzyki poszerzyl sie o pop, techno i hh :bag: . bodajze w 6 klasie SP przegralem sobie od kuzyna Americane Offspringow, ktora strasznie mi sie podobala, ale to jeszcze nie bylo to. tak na dobre rockiem i metalem zarazilem sie w 3 klasie gimnazjum - kuzyn przywiozl mi soundtrack do Matrixa i przypadkiem znalazlo sie tam kilka utworow SOAD'a z plytki STA. potem zalatwilem sobie wszystkie ich plyty i za kazdym razem na plytkach pozyczonych od kumpli to znalazlem Metallice, to KoRna, to znow Cradle Of Filth i tak sie stoczylem do Behemotha, Dark Funeral... :daibel2: no i przez metal zaczalem grac na gitarze. :D
SOAD'a slucham sporadycznie i jesli juz to 3 pierwsze plytki, bo sie chlopaki zepsuli <_< mimo to mam do nich sentyment, bo to przeciez tak na prawde od nich zaczalem swoja przygode z metalem.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
U mnie w sumie nikt mnie nie "nawracał". Mama słucha(ła) Krawczyka, Wisniewskiego i inne takie bzdety. Ojciec to tylko muzykę z jego młodych lat, czyli 50-60 lata. Tzn chodzi o polską muzykę i wykonawców takich jak np. Mieczysław Fogg, Ale do tej muzyki mam sentyment i lubie ją:) Siostra - pop, r'n'b, techno, disco... To co leci w tv, radiu. A brat ^^ No braciszek to słuuchał metalu i rocka, no i dalej słucha :). Ale jakoś nigdy mnie szczególnie nie namawiał do tego. Ta muzyka po prostu gdzieś tam była, brat puszczał w domu a ja słuchałam i wcale mi nie przeszkadzała. Pootem w podstawówce słuchałam to co leciało w tv. Nigdy nie lubiłam hh :/ Pamiętam jak byla taka faza że wszyscy się tym podniecali ale mi się to wogóle nie podobało. 1 gim no i tu się właściwie zaczęło. Wiadomo startowałam od takich bandów jak Green Day, Good Charlotte, blink 182. :bag: Potem już mi się to znudziło i przyszła pora na coś mocniejszego ^^ Poznawałam różne kapele i tak dzisiaj słucham różnych odmian metalu (no nie wszystkich, ale ^^) punka (polski i zagraniczny), emo (ale to prawdziwe, nie jakieś tam panik at de diskoł <_< ) screamo, hardcore, psychobilly/rockabilly no i stary, dobry rock ^^
 

JumbieTH

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moja przygoda z rockiem zaczęła sie od słuchania Tokio Hotel. To od nich sie razaziłam, zaczęłam grać na gitarze. Z tą muzyką zasypiałam i budziłam się. Teraz słucham nie tylko ich ale i też inne zespoły.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Moja przygoda z rockiem zaczęła sie od słuchania Tokio Hotel. To od nich sie razaziłam, zaczęłam grać na gitarze. Z tą muzyką zasypiałam i budziłam się. Teraz słucham nie tylko ich ale i też inne zespoły.

Dopiero teraz zobaczyłem ten post, ale utwierdził mnie jeszcze bardziej w słuszności tego 30 dniowego bana ode mnie za herezję i pisanie nie na temat
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Ooo ^^
nie no to ja jakieś 6 lat temu, wycieczka klasowa w góry, i zaczął się temat o muzyce, z ciekawości się pożyczało płyty, i tak... ;p
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Od dziecka byłem wychowywany na muzyce metalowej. Przez całe życie towarzyszył mi przede wszystkim Thrash metal, którego słuchał mój ojciec :D Pamiętam jednak, ze niestety kiedyś mi się to nie podobało i wolałem z mamuśką słuchać Disco Polo itp ;] W świat rocka wprowadziła mnie muzyka Rammsteina, którą usłyszałem chyba w 1999 roku, w czasie kiedy miałem tylko 9 lat :) Pamiętam gdy usłyszałem płytę Herzeleid, którą ojciec akurat pożyczył od znajomego. Strasznie mi się podobały te dobitne brzemienia. Od tego momentu słuchałem równo z ojcem metalowych jak i rockowych utworów. Od tamtego momentu zdążyłem sobie wyrobić gust muzyczny. Moim ulubionym gatunkiem jest Glam Metal. Kocham tą prostotę i chwytliwość odpowiednią dla rocka. Poza tym uwielbiam heavy metal, thrash, power, hard rock, rock, jak i black, death metal.
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
a ja wam powiem, że moja przygoda również zaczęła się od tokio hotel. ;bbb bo przedtem to było jakieś techno, komercja ta cała, hh. tokio hotel posłuchałam pół roku i na tym był koniec, ale od koleżanki posłuchałam na mp3 Bullet for My Valentine i się zakochałam. Teraz już cała reszta leci. ;d
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a ja wam powiem, że moja przygoda również zaczęła się od tokio hotel. ;bbb bo przedtem to było jakieś techno, komercja ta cała, hh. tokio hotel posłuchałam pół roku i na tym był koniec, ale od koleżanki posłuchałam na mp3 Bullet for My Valentine i się zakochałam. Teraz już cała reszta leci. ;d
opis Twojej historii narazie nie dotarł do tego działu ;]
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
hmmm...mam starszą siostrę i brata, więc jakby od zawsze chcąc nie chcąc słuchałam Rocka...Do tego rodzice również słuchający Perfectu, Lady Pank, Hey, Myslovitz...To musiało mi się odbić na psychicę ;)
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
no coz...ja podobno jako niemowle zasypialam przy guns'n roses, metallice itd. wiec moge powiedziec, ze te milosc zaszczepil we mnie moj tato. pozniej jako 6-latka towarzyszylam straszemu kuzynowi na probach jego zespolu...:)
 
Do góry