Wasza historia.

S

slodziutkaa

Guest
Po kim?

Heh lubie bardzo rocka:p nie wiem czemu.. mam taką historie z dzieciństwa..
Byłam mała jesio kilka miesięcy mój tato nałożył mi na uszy słuchwaki i póścil Rocka czy tam Metal:p ale wiem że przy tym zasnełam:p może wy macie jakieś takie historie??
ulubiony mój zespół: System Of A Down a wasz?>
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
hm... historię? nie wiem czy to mozna nazwać historią :) ale ja tą muzykę mam we krwi, mój tata słuchał i nadal słucha Kiss'a, Metallici itd i ja od dziecka mam kontakt z tą muzyką :p wprawdzie tata nie szaleje za KoRn'em tak jak ja ale Limp Bizkit'a ze mną zawsze chętnie posłucha a w samochodzi są kasetki z Limpem :) tak więc jest luuzz :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Mam starszego brata i jak byłam mała dzieliłam z nim pokój :D:D Tak więc jakby wychowałam sie na Lady Pank :D:D:D I nadal mam sentyment. Teraz najbardziej lubię Nirvanę no i wiele innych , ale pisąłam o tym w innym temacie :p
 

LMeLeK

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Bydgoszcz
Ja niestety stwierdzam, że straciłem jakieś 13 lat życia :dezorientacja: Miałem pecha, ponieważ moja siostra jest miłośniczką popu i muzyki dance. W domu nie miałem za bardzo możliwości posłuchania czegoś innego bo wszystkie odtwarzacze były zajęte przez moją siore... I tak sam sluchałem tego ścierwa :/ Dopiero gdy zobaczyłem teledysk LB - My Generation kupiłem kasete ( wtedy to jeszcze kasety były na topie :) ) no i zacząłem się rozwijać poznając coraz to nowe zespoły, choć na początku nie miałem za bardzo wyrafinowanego gustu. Teraz Rock, Hard Rock, Punk Rock, Metal ryczy non stop w moim domu i nikt nie ma prawa się sprzeciwić :D
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
moj kuzyn przyjezdzal do mnie i zapuszczal hard core.. to zeby nie wypasc zmuszalem sie do sluchania.. a potem nagle zaczelo mi sie to podobac.. potem taka muza okazala sie za slaba i zapuscilem sie w gothic, black, death.. a potem poszedlem po rozum do glowy i teraz jestem DOOM.. :zawstydzony: nie lubie wesolych piosenek.. :dezorientacja:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No System Of A Down jest pycha :)
Ale tylko czasem :p

Ja nie pamiętam czego sluchalam jak bylam mala :p
Wiem tylko, że podbijalam oczka i chcialam spadać z bloków :p
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Ja urodizłem sie zły :lol: i juz w 3 kalsie podtawówki zostałęm ateista i specem od nirvany wcześniej to jakiś rock led zeppelin i sabathy teraz jestem jeszcze gorszy BM !! 666 :diabelek2:
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
hmm a ja tam nie wiem histori zadnych nie było... ale rocka tez słucham heh lubie nirvane i him :]
 
E

Eruantalon

Guest
SoaD- nudne granie.

Pink Floyd- inteligentne granie.
ManOwaR- miażdży.

O.
 

Justynaml

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Skarżysko-Kamienna
Od dwóch lata gram na gitarze elektrycznej w zespole rockowym:] Jest super przyznaję, i niczego nie żałuje. A pierwszy kontakt z muzyką rockową miałam zaraz po urodzeniu, bo moja mama była i zawsze bedzie fanką Pink Floyd i zaraz po urodzeniu słuchałam tej zajefajnej muzyczki. Ale chyba nic nie pamiętam:D:D:D
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
znienacka
Jeszcze jakieś trzy lata temu słuchałam POPu- wstyd :/ No i słuchanie POP LISTY w RMF FM było dla mnie
,, obowiązkiem'' aż tu pewnego dnia słyszę w POP LIŚCIE jakiś taki baardzo fajny kawałek.. to było Bring me to life Evanescence.. Potem na dyskotece usłyszałam jeszcze Going under, a za jakiś czas My immortal również w POP LIŚCIE ..spodobały mi się kawałki, kupiłam płytę... potem starszy brat przywiózł mi płytę Nightwish'a... Stwierdziłam, że to muzyka, której szukałam... Postarałam się , żeby poznać jak najwięcej zespołów gotyckich i metalowych.. no i teraz ,,metal tutaj , metal wszędzie, metal wiecznie panem będzie'' ;)
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Heh a moje historia zaczeła sie od tego że każdy w mojej rodzinie słucham czegoś innego moja mama słucha techna :/ mój tata jakieś cuntry <_< Moja najstarsza siostra jakiejś muzyki clubowej , a jeszcze jedna siostra słucha odgłosów natury i coś spokojnego..
Więc ja postanowiłam że bede inna... żadna z tych typów muzyki mi sie nie podobała, po za tym ja lubie szaleć i czuć muzyke w sobie :D wszyscy o mnie mówią że ja jestem buntowniczka nio i faktycznie taka jestem :D A rocka i punka słucham bo uwielbiam chodzić na koncerty i pogować :D to jest to co uwielbiam :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja od zawsze słuchałam techno.mój brat jest fanem więc trudno się dziwić.ale 3-4 lata temu usłyszałam LP w TV i wtedy zaczęłam interesować się rockiem :) chociaż czasami techno i tak słucham.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Hmm od kiedy pamiętam słucham rocka , żaden gatunek tak na mnie nie wpłyną jak rock/metal nawet we wczesnych latach mego życia . Pierwszą fascynacją była metallica i ich płytka load ,na czele z hero of the day (bosh mialem wtedy cztery latka , czy pięc :) ) Potem doszly bardziej konkretne zespoły typu Sepultura i Slayer . Tata słuchał rocka od zawsze , jednak lubi też disco i tą komercyjną sieczke . Mama jest neutralna , a o 3 lata starsza siostra dowiedziała się jaka muzyka jest najlepsza dzięki mnie :)
 
B

Brzoza

Guest
U mnie w rodzinie tata słucha Limp Bizkit, ale nigdy nie lubiłam tego co on chyba że Cranberries. Ale ja słuchałam jak miałam 5 lat Majki Jeżowskiej póżniej Britney Spears, później Shakiry później Avril Lavigne no i teraz słucham Green Day'a
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
No cóż mój starszy wkońcu kiedyś grał (za młodu) w rockowej kapeli :D
Może mnie też kiedyś spotka taki los :p Mama raczej nie, ale widocznie ojciec przepisał mi zamiłowanie do rocka.
Rock wiecznie żywy.. Podobno znowu wraca moda na ten rodzaj muzyki :)
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Rodzinka i moi znajomi nie słuchali i nie słucha tego co ja :( .. (nie znają sie :p ) i przez pierwsze 12 lat mojego życia słuchałam pop <bleee> Ale sie nawruciłam i słucham punk, rock i metal :] (dopiero 2 lata, ale nie zamierzam z tego zrezygnować)
Dziękuję za uwagę :uklon:
 
K

kfiatushekk

Guest
Mnie tatuś nawrócił.. jechałam z nim na wycieczke do Krakowa i w samochodzie puścił Pink Floydow i inne starocie:) I tak zostało:p
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
yyy u mnie to sie wstyd przyznać jak to było :/ w podstawówce słuchałem ... muzyki elektronicznej :crazy: byłem tym typowym 12stolatkiem który lubi techno, jego ulubiony aktor to Steven Segal itp. Jednak zaczęło sie tak... Mój kuzyn przyszedł do mnie wieczorem z płytką Rammsteina abym mu ją przegrał... tak sobie ją włożyłem do wieży i gdy usłyszałem to po prostu zakochałem sie w metalu :p Na drugi dzień nie poszedłem do budy tylko siedziałem i słuchałem i zrozumiałem jaką to ja ułomną istotą byłem :lol: . Ale jush od ,,zerówki" jak słyszałem jakieś metalowe granie to mi sie to podobało jednak te stereotypy metali jakie wpoili mi moji rodzice odsunęły mnie od tego <_< . Ale po dziś dzień słucham metalu i nie zamierzam tego zmieniać.. to co zauważyłem w metalu to .... że piosenki są wieczne - tu nie podziału czy piosenka jest stara czy nowa (np Nirvana RULEZ a stare) .. Przesłuchajcie sobie np Techno z 1995 r to padniecie ze śmiechu :lol:
 

ironkaha

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Włocławek
heh a ja kiedyś słuchałam "smerfnych hitów" :lol: a potem hh :pokrecony:
metalu nauczył mnie słuchać starszy brat.Pamiętam,że zapuszczał on głośno Metallike...Jejku,jak ja nienawidziłam tej muzyki !! Ciągle darłam na niego morde,żeby to wyłączył :mlotkiemgo: naprawdę nie mogłam wytrzymać....Aż w końcu któregoś pięknego dnia złapałam się na tym,że te piosenki nawet mi się podobają :p Heh i tak to się zaczęło.....
Teraz słucham Arch Enemy,Sepultury,Ironów,A7Xitp a braciszkowi jestem wdzięczna :*
 
Do góry