Wasza Broń

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Ja obecnie posiadam AKS-74 (sorry za niezbyt rewelacyjną jakość zdjęcia-robione telefonem)
Zdj_cie030.jpg
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
m4b.jpg


Huh, dawno nie zaglądałem tu :) Pozdro
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Ja też.. matko jaki żałosny temat założyłem :| wasza broń... powiało klimatem dzieciaków z plastikowymi pistoletami
 

luk17

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Krakow
ja narazie trenuje strzelectwo z Kbks-u - stojka i z broni na ostra amunicje - lezenie. A teraz proboje sie wciagnac w ASG zobaczymy chcialbym kupic sobie jakis karabinek ale to zalezy czy sie znajda ludzie z ktorymi bede mogl wyjsc i sie postrzelac :D
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Mnie ASG za bardzo nie kręci wole coś mocniejszego.
Często wpadam na strzelnice a u siebie to mam Waltera p99 (wiatrówka) jeszcze miałem crossmana rewolwer ale sprzedałem.
A KBK's to całkiem fajna broń tylko dostane pozwolenie i kupuje sobie glocka 9mm lub coś podobnego.
Tata ma u siebie kilka wiatrówek i jedną niezłą podobno najmocniejsza wiatrówka jaka jest ale niestety nazwy zapomniałem :S
 

Silver_Knight

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja chciałbym miec pistolet-wiatrówkę Desert Eagle Compact, zasilany CO2, na śrut stalowy BB, którym można postrzelac do butelek, czy co tam się nawinie. Nie marzę o super gunie, którego nigdy nie kupię, ale o tanim strzelaniu.
Tę wiatrówkę, śrut (1500 szt) i paczka naboi CO2 (25 szt) można kupic za ok 240 zł na www.bron.pl
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
hej myślę o kupnie COLT COMMANDO z GRANATNIKIEM najkorzystniejszą cenę znalazłem w sklepie taniemilitaria.pl, a wy gdzie się zaopatrujecie?
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
ja jeszcze broni nie mam :D chyba, że repliki, ale wolę się nie chwalić :]
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Z broni prawdziwej- śmiało mogę wymienić kilka szabli, sztyletów i azjatycka zdobiona dmuchawka :)
Z broni "udawanej"- G36c Umarex'u oraz AK47 Cyma. Oba tanie ASG.

Planuję w 2009 nabyć wiatrówkę półautomatyczną <17j http://www.bron.pl/bron_pl/sport/produkty/...ta_cx4_storm_xt (tylko że z celownikiem kolimatorowym), a także z broni białej http://sklep.wojownik.com.pl/product_info....roducts_id=1075

W dalszych latach, nie spieszy się- czarnoprochowiec + wiatrówka 17j+.
I Taser do obrony osobistej.
Z chęcią legalnie kupiłbym krótką broń palną, ale przy naszym pożałowania godnym prawu sobie mogę dłuuugo poczekać na zmiany, przynajmniej w Polsce.
 
Do góry