Wasza Broń

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Zakupy w tym sklepie no najlepszy sposób, żeby sie wku.. znaczy zdenerwować.
Co do replik posiadanych:
m249 CA
mp7 TM
Glock 17 KSC kwa
g36k CA

I to chyba by było wszystko z broni białej to jakiś stary bagnet ;)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
e porządna kolekcja - jestem pod wrażeniem :D aaa i dlaczego wkur**** cię ten sklep? to bedzie dobre ostrzeżenie dla mnie <_<
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
rafii009: Dzięki :) zbiera się już trzy latka :)

A co do sklepu, brak gwarancji, marna obsługa, błędne lub brak istotnych informacji o produktach. Żenująca jakośc produktów to samo się tyczy airsoftguns.pl

Koniec tematu, jakby co zapraszam na PW
 

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
:niepewny: Ja również lubię broń....serio ;) ale moje doświadczenie ogranicza się tylko do strzelania na strzelnicy, gdzie zostałam do tego zmuszona....no wiecie szkoła WOS i te sprawy, ale z tego co mówił tam jeden koleś to całkiem dobrze mi poszło, chociaż ja ślepa jak kret jestem.... hehe...a propos, nie wiecie czy można dostać gdzieś takiego gnata??: http://zletrafiles.pl/galeria,201.html,21 spodobał mi sie od pierwszego wejrzenia... :D no po prostu się zakochałam...tak sobie wyobrażam: idę ulica rozmawiam przez TAKI telefon iiii jak ktoś mnie wkur** toooo pifff pafff i po sprawie BB)
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
:niepewny: Ja również lubię broń....serio ;) ale moje doświadczenie ogranicza się tylko do strzelania na strzelnicy, gdzie zostałam do tego zmuszona....no wiecie szkoła WOS i te sprawy, ale z tego co mówił tam jeden koleś to całkiem dobrze mi poszło, chociaż ja ślepa jak kret jestem.... hehe...a propos, nie wiecie czy można dostać gdzieś takiego gnata??: http://zletrafiles.pl/galeria,201.html,21 spodobał mi sie od pierwszego wejrzenia... :D no po prostu się zakochałam...tak sobie wyobrażam: idę ulica rozmawiam przez TAKI telefon iiii jak ktoś mnie wkur** toooo pifff pafff i po sprawie BB)

przy pierwszej lepszej okazji by Cie policja zatrzymała jakbyś rozmawiała przez taki tel :D

ja niestety narazie posiadam tylko replike walthera P99 :( poluje na jakiś karabinek snajperski <marzyciel>
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
On mówił o tym telefonie w kształcie pistoletu.

Co do "broni", ja jestem napalony na półautomatyczną wiatrówkę Beretta Cx4 Storm w wersji XT. Zbieram fundusze :) Świetny, realistyczny wygląd, 2letnia gwarancja, ruchoma atrapa wyrzutni łusek, z 25m do puszek można strzelać, energia około 7,5j, magazynek na 30 śrutów 4,5mm, loga Beretty na wiatrówce jak i dołączonej walizce.

4750010.jpg
 

latino00

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
On mówił o tym telefonie w kształcie pistoletu.

Co do "broni", ja jestem napalony na półautomatyczną wiatrówkę Beretta Cx4 Storm w wersji XT. Zbieram fundusze :) Świetny, realistyczny wygląd, 2letnia gwarancja, ruchoma atrapa wyrzutni łusek, z 25m do puszek można strzelać, energia około 7,5j, magazynek na 30 śrutów 4,5mm, loga Beretty na wiatrówce jak i dołączonej walizce.

E.... to pełna profesjonalka... ;)
 

dark96

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kwidzyn
mam wiatrówkę ale nie wiem nawet co to jest XD jaka marka mam też ak-47 ASG na kulki z farbą xD
 
Do góry