Wasza Broń

eclip2

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja mam hatsana 55stg
-3,5kg
-celność w cel 5cm ok 50m
-kal. 4,5mm
-moc od 280 do ok 300m/s [zależy od śrutu]
jestem z niej b. zadowolony, tylko przez ten twardy spust częto zrywam strzał...
Niedawno dostałem karabinek haenel sport model 49a, tylko że do renowacji i uzupełnienia części...nie wiem gdzie ich szukać- może ktoś mi powie???pliz?
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
ostatnio przeszedłem ze służbowego P64 na glocka 19...i różnica kosmiczna, kolega z wydziału lata z P99 i strasznie na niego narzeka, że duży, że ciężki...nie to co glock.
Pozdrawiam
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
cięzki ?? no nie wiem róznica jest mała z tego co wiem to okolo 20g z niezaładowanym magazynkiem. słyszałem ze p64 strasznie nieporęczne są.
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
P64 to złom !! jeden z gorszych pistoletów z których miałem możliwość strzelać...konstrukcja przestarzała i nie spełniająca już żadnych standardów
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
mozliwe ;) nie miałem zbyt duzej stycznosci z ostra bronia, w tej kwestii moge brac pod wuage jedynie stytyki i liczby. ile moze kosztowac ostry glock 19 ?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
To i ja się pochwalę :D co prawda nie bronią ale tylko replikami
glock18c.JPG
moja broń boczna- Glock 18c
ak_47.JPG
no i moja broń główna awtomat Kalasznikova :D
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
eee cymka, myslałem ze to AK to TM. fotki mojej emki sa w innym temaci, jak chcesz to sobie poszukaj. Glock ładny tylko to "made in china" to masakra :D :pP
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no wiem- też mnie to irytuje- no ale napadów robić nim przecież nie będę :D


...chociaż może :p
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
jakbys dobrze przysiadł przy tym to da sie "usunąc" ten napis :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
owszem- napis usunąć się da- nawet nie potrzeba dobrze przysiedzieć- tylko nie jestem pewien czy to tak naprawdę poprawi wygląd repliki. Ona ma mi służyć do strzelania a nie jako wystawa więc może sobie być nawet made in taiwan :D
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Ja jestem posiadaczem wiatrówki Slavia 630.Mam ją już ok 10 lat i postrzelalem sobie nieżle juz nie jeden raz.Jestem zadowolony z niej .Nie za duzo kosztowała ale jest bardzo celna.Próbowałem strzelania z różnych wiatrówek ale Slavia jest ok.Z dostepnych na naszym rynku wszelkiego rodzaju wiatrówek ta jest wysoko ceniona.Jeszcze jak jej zrobic mały tuning to całkiem całkiem!! Poza tym mam pistolet cal 22 5,6 mm angielski "Webley Tempest".No niestety z kupieniem śrutu do niego (cal 22 5,6mm) na naszym rynku to jest tragedia!!!Może ktoś zna taki sklep w Polsce co posiada taki srut?Rozmawiałem juz z konsultantem z Militaria.pl i powiedział że chyba czegos takiego to u nas nie ma.

Pokaż załącznik: 13694Pokaż załącznik: 13693ZAPOMNIAŁEM DODAC FOTKI MOICH ZABAWEK!


Mój tata ma taką samą SLAVIE 630 :) Strzelałem z niej pare razy i rzeczywiscie jest bardzo fajna jak na swoja cene i wiek
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja to tylko mam 2 wiatrówki Waltera p99 i crosmana rewolwer, mój tata ma coś ostrzejszego ale w szafie trzyma niestety :p
Oczywiście strzelac mi pozwala a co do pozwolenia to nie ma żadnych znajomości itp. po prostu przeszedł badania psychologiczne
pozytywnie i dostał pozwolenie. A wiatrówki to kupiłem sobie w necie :)
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
ostry Glock 19 kosztuje 1300 zł tyle za jedna sztukę zapłaciła Policja...cóż kupowali parę tysięcy sztuk broni wiec pewnie jakiś upust był od producenta :p
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
W zwiazku z tym, iż nie mam 18 lat, mam tylko karabin na plastikowe kulki (używam metalowych :p)

Od 2 lat fascynuje mnie broń typu MP5.
Mam coś takiego:

To, co widać na górze posiada tryb automatyczny, serie i takie tam :p
Ma nie zła moc, już kilka okien rozbiłem :p
Mam również wiatrówke, ale nie zbyt z niej korzystam :)

Do tego kombinezon, bo czasami chodzimy do lasu postrzelać się ze znajomymi.
(mam dużo siniaków, ale mi to nie przeszkadza :) )
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
(używam metalowych )
czasami chodzimy do lasu postrzelać się ze znajomymi.

idiota, metalowymi kulkami w ludzi strzelac. w tym kraju juz raczej nic mnie nie zaskoczy.

W zwiazku z tym, iż nie mam 18 lat, mam tylko karabin na plastikowe kulki

A gdybyś miał 18 lat to myslisz ze mialbys ostry karabin? W polsce zakazane jest posiadanie broni automatycznej z tego co wiem.
 

FallenHunter

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
NW
idiota, metalowymi kulkami w ludzi strzelac. w tym kraju juz raczej nic mnie nie zaskoczy.

żal mi Cie... Idiota? Mów tak do kolegów... Ty myślisz, że do SIEBIE strzelamy metalowymi? Popracuj nad umysłem...

A gdybyś miał 18 lat to myslisz ze mialbys ostry karabin? W polsce zakazane jest posiadanie broni automatycznej z tego co wiem.

A napisałem tak?
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
z twojego postu tak poprostu wyniakało. naucz sie pisac poprawnie, to nie bedziesz zle rozumiany.
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Broni niestety nie posiadam :p

Ale za to mam wiatrówkę - Beretta Elite II
Kupiłem jakiś dwa tygodnie temu i jestem zadowolony. Szkoda tylko że nie ma Blow Back (odrzutu zamka) ale za 250zł lepszej klamki nie kupisz :D

dsc00020lv5.jpg

dsc00023cy1.jpg


Fotki z telefonu ;)
 
Do góry