Wasz ulubiony piłkarz

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Henry, Rvp, Gerrard, Suarez i Peszko ^_^ Może nie są ulubieni, ale bardzo ich sobie cenię. + Fabs do niedawna.
 

Mimi23

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Leo Messi. Zdecydowanie. A z Polaków Robert Lewandowski.
 

OryginalSport

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym piłkarzem BYł Steven Gerrard,zawsze lubiłem patrzeć na jego grę i niesamowity strzał z dystansu. Poza tym Robinio- świetny drybler.
 

Petrvs

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ulubiony piłkarz: Raul Gonzalez Blanco.
Najlepszy w historii: Zinedine Zidane (nie sięgam pamięcią czasów Pele czy Maradony, więc nie biorę ich pod uwagę).
Najlepszy obecnie: Lionel Messi.
Najbardziej kompletny piłkarz obecnie: Cristiano Ronaldo.
Pamiętam, na przełomie XX i XXI wieku, gdy nie miałem jeszcze Internetu, a w telewizji mecze leciały tylko "od święta"... Cudowne czasy. I plakaty Raula i reszty "Galacticos" wyrywane z Bravo Sport...
 

MuttleyFCB

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław / Barca <3
Grający:
1. Leo Messi ( FC Barcelona )
2. David Villa ( FC Barcelona )
3. Cristian Tello ( FC Barcelona B )
Nie grający:
1. Johan Cruyff ( FC Barcelona )
2. Rivaldo V&iacute;tor Borba Ferreira ( FC Barcelona )
3. Ronaldo de Ass&iacute;s Moreira ( FC Barcelona )*
_____
*Wiem, że Ronnie gra, ale mi chodziło o jego kariere na Camp Nou.
Barca <3
 

elvisableful

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
2
Od zawsze, na zawsze Ronaldo de Assis Moreira- czasy jego świetności w FCB, potem ponowna eksplozja geniuszu we Flamengo. Wirtuoz.
 

yanoos

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie z przedmowca, najlepszym ,najwartosciowszym pilkarzem ostatnich lat byl Zinedine Zidane.
(Zlatan Ibrahimovic za umiejetnosci ale przede wszystkim za ten buntowniczy charakter)
 

hilerst

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym piłkarzem jest Steven Gerrard. Za jego piekielnie silne strzały z dystansu, wolą walki, charyzmą oraz to że potrafi skutecznie motywować swoich kolegów z drużyny.
 

Krakers5

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Filippo Inzaghi, którego mam nadzieję zobaczyć za jakiś czas na ławce trenerskiej Milanu.
 

dzubili

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
David Beckham i Steven Gerrard. Głównie dlatego, że oboje wykonywali fantastyczne rzuty wolne.
 

globcke44

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mario Gomez,Mesut Ozil, Gigi Buffon,Oliver Kahn,Cristiano Ronaldo,Arjen Robben, Robert Lewandoswki,Jerzy Dudek,Przemysław Tytoń, Siergei Pareiko
 

SamWiesz

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
David Beckham i Ryan Giggs. Backsa za jego świetną technikę, a Giggsa za lojalność wobec jednego klubu, oraz podziwiam jego organizm.
 

okazja777

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
56
Punkty reakcji
1
Może specjalnym kibicem nie jestem? Raczej tylko reprezentacji mecze oglądam ale najlepiej wspominam PERKIZA, niby FRANCAK ale tak sympatyczny i skromny się wydawał;) I według mnie jako jeden z nie licznych wkładał serce w to całe KOKO KOKO :D
 
Do góry