Wasz ulubiony piłkarz

nightlark7

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jestem wielkim fanem Cristiano Ronaldo - staram się oglądać każdy mecz Realu (wcześniej ManU) i w każdym meczu podziwiam jego nadprzeciętny talent, ogromne umiejętności i zaangażowanie w grę :) jak to ktoś ostatnio powiedział 'idąc na mecz przed telewizor, ubieram białą koszulę, bo czuje się jak w teatrze'

Dużym sentymentem dażę rownież takich piłkarzy jak: Michael Owen, Kaka, Beckham, Pirlo i Shevchenko
 

Mieczysław1990

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Robin Van Persie, Lewandowski - zdolni napastnicy, a najlepszym piłkarzem Leo Messi
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Mój ulubiony piłkarz to Ronaldinhio,uważam że w historii futbolu nie było lepszego piłkarza,takiego który miałby talent oraz pasję. Gra w piłkę sprawia mu prawdziwą przyjemność,każdy zawsze tylko wyczekiwał na to co zrobi z piłką.
 

nowicjusz230

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Steven Gerrard - teraz może już nie tak niedoceniany jak niegdyś, dla mnie nie dość ze legenda klubu z Anfield, to do tego znakomity środkowy pomocnik z armatą w nodze :)
 
Y

Yelonek

Guest
oracze napisał:
Ostatnio spodobała mi się gra Dominika Furmana z Legii Warszawa.
W destrukcji wygląda dobrze, ale zbyt często zdarzają mu się złe zagrania do przodu. Chociaż... stałe fragmenty bije nawet nieźle. Myślę, że się jeszcze chłopak rozwinie, buzia dość dziecięca. :D
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Hoho, ciężka decyzja.

Uwielbiam króla Henry'ego.
Lubię Fabregasa.
Lubię Aaron Ramseya (szczególnie w takiej formie w jakiej obecnie się znajduje) i Wilshere'a za jego oddanie.
Lubię Scotta Parkera.
Lubię Bainesa.

Itp. itd., troche by się jeszcze ich znalazło.
 

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Oryginalny nie będę ale lubię Ronaldo. Od czasu jak zobaczyłem z nim ten program, gdzie naukowo badają mechanikę sportowców :)
 
Do góry