Wasz ulubiony piłkarz

Guxinimod

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cristiano Ronaldo - szybki, świetny technicznie i fizycznie. Moim zdaniem najlepszy.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Moim ulubionym jest Ronaldinhio- to prawdziwy czarodziej boiska i ma po prostu talent,. Nietypowe zagrania,zwody,każdy uwielbia oglądać jego grę.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Mesi - później długo długo nic i CR7 :)
No i Lewandowski - ale jemu coś nie idzie w reprezentacji ;/
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Kaja Metrowska napisał:
Mesi - później długo długo nic i CR7 :)
No i Lewandowski - ale jemu coś nie idzie w reprezentacji ;/
nie idzie w reprezentacji bo nie ma kto by mu podawał ;) dla mnie najlepszym piłkarzem jest Pele, a z obecnych czasów, ostatniego 20 lecia to Luis Figo, Zidane, Messi, CR7 oraz Lewandowski :)
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja z kolei bardzo lubie Ronaldinhio,to mój ulubiony piłkarz,uważam że potrafił z piłką zrobić wszystko i ni ew tej chwili piłkarza który by mu dorównywał. Prawdziwą przyjemnością było oglądać go na boisku.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jestem rozdarty przez dwóch światowej klasy piłkarzy, a mianowicie Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Jeden jest "piłkarskim Bogiem", drugi zaś "atletą". Mają w sobie coś magicznego, nie da się ukryć. ;)
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
4Football napisał:
Ja z kolei bardzo lubie Ronaldinhio,to mój ulubiony piłkarz,uważam że potrafił z piłką zrobić wszystko i ni ew tej chwili piłkarza który by mu dorównywał. Prawdziwą przyjemnością było oglądać go na boisku.
Źle skonstruowałeś wypowiedź. Obecnie są piłkarze którzy przewyższają go umiejętnościami. Ronaldinho swoje najlepsze lata ma już za soba. Gdybyś napisał " nie było w takich i takich latach piłkarza który by mu dorównywał " to bym to potwierdził. Ale tak nie napisałeś więc jest to jeden wielki bełkot.
 
C

cudarchitektury

Guest
Antoine Griezmann - napastnik/skrzydłowy w Atletico Madryt.
 

Pablos10

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jako,że jestem kibicem Barcy to wybór jest oczywisty-Leo Messi :)
 

Dzonnybravo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Alvaro Recoba - jak był w gazie (a był niestety rzadko, z racji wielu kontuzji..) to nie było obrony, która byłaby w stanie go powstrzymać. Strasznie mnie dziwi, że nie jest o nim głośno tak jak o innych wielkich piłkarzach.
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Hmm nie wiem czy ulubiony ale bardzo przeze mnie szanowany, gdyż jest najlepszy na świecie i doszedł do tego ciężką pracą. Mowa o nikim innym jak Cristiano Ronaldo :)
 

marylouise

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Po ostatnich wydarzeniach, to pewnie większości będzie Robert Lewandowski :) Ale i tak Ibra <3
 
Do góry