Wampiryzm Energetyczny

Biolutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Czy spotkaliście kiedyś się z tym zjawiskiem? Czy wiecie na czym polega? Ja miałam kiedyś (nie)szczęście spotkać takiego jednego wampira :p

Wampiryzm Energetyczny z tego co mi wiadomo jest to czerpanie energii życiowej od innych osób znajdujących się w otoczeniu takiego wampira. Może nastąpić poprzez dotyk lub na odległość. Może to wyglądać np. tak że podchodzi do ciebie jakaś osoba łapie cię za ramie i czujesz poprostu jak opadasz z sił. Ja osobiscie nie spodkałam się z tym zjawiskiem :) no ale nigdy nic nie wiadomo .........
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
Jak na razie spotkałam się z dwoma takimi osobami.
Jedną jest pewna dzieczyna z mojej klasy, a drugą historyczka.
Po lekcji z nią wszyscy prawie zasypiamy i mamy złe humory.

---

Ale jakoś za bardzo nie wierzę, że to "Wampiry energetyczne"
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Sam uprawiam wampirzym i wiem co to jest ! Narazie Uprawaim Wampiryzm Emocjinalny calkiem fajny

1.Kazdemu komu wampiryzm kojazy sie z kriwa itp to niech tu nawet nie zaglada
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Biernat mamy różne rodzaje wampiryzmu, ten 'krwisty' również i w sumie on jest najbardziej adekwatny chociażby do samej nazwy.

A ten emocjonalny przyznaje, że także jest mi bliski...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Owszem mam do czynienia z pewną formą tego zjawiska (Wampiryzmu emocjonalnego.

I miałem na myśli to, że ten literacki czy też wampiryzm występujący w kulturze masowej jest właśnie związany z krwią.
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
owszem istnieje tego typu wampiryzm..emocjonalny jak i energetyczny
swiadomy i nieswiadomy
posadzono mnie kiedys o wampiryzm energetyczny w co ale bardzo watpie lub bynajmniej nie bylam tego swiadoma
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
a znam ta stronke..kiedys na nia weszlam w poszukiwaniach wlasnie tych pojec w tym temacie poruszonych...

musze powiedziec, ze nieco mnie odstraszyla..szczegolnie ten dzial wampiryzm sang..jest po prostu makabryczna
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
a znam ta stronke..kiedys na nia weszlam w poszukiwaniach wlasnie tych pojec w tym temacie poruszonych...

musze powiedziec, ze nieco mnie odstraszyla..szczegolnie ten dzial wampiryzm sang..jest po prostu makabryczna

i jest napisana tak jaby ja stworzyl wampir-takie rady daje :/
tragedia- co ludziom moze sie zrobic w glowe i dlaczego sami w to wierza?
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
wampiryzm sang jest dla ludzi z mocnymi nerwami i i nie ma czegos takiego jak nie swiadome uzywanie wampiryzmu emocjonalnego czy energetycznego tak sie nie da nie by to wykonywac trzeba pewwne czynnosici wykonac wszczególnosci chodzi tu o wizualizacje ale jest jeszcze wiele innych czynników


a leona ta strona http://www.vampiry.wwt.pl/glowna.html wszystko co tu pisze jest zgodne z prawda zadne wymysly
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
"wampiryzm sang jest dla ludzi z mocnymi nerwami i i nie ma czegos takiego jak nie swiadome uzywanie wampiryzmu emocjonalnego czy energetycznego tak sie nie da nie by to wykonywac trzeba pewwne czynnosici wykonac wszczególnosci chodzi tu o wizualizacje ale jest jeszcze wiele innych czynników

nie biernat..bylam sama tego swiadkiem
zadnych czynnosci nie trzeba wykonywac :)
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
osobiscie chodzi mi o psi...zaden inny
choc nigdy sie tym nie zajmowalam czy interesowalam i szczerze mowiac nie odczuwam takich potrzeb..ale swojego czasu byl ten temat aktualny w moim zyciu
interesuje mnie w prawdzie ezoteryka ..ale jest to tylko tarot, doswiadczenia LD, czy jakies drobne rytualy..nic wiecej
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
czynnosci ruchowych? nogami pomachac moze albo poskakac :D i tak, ja to mowie..to co napisalam czym sie interesuje nie ma nic z wampiryzmem wspolnego, jakos nie musialam robic zadnych "czynnosci ruchowych" ..fajnie to brzmi :D
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
taaa.... czyli wychodziło by na to że ja jestem nieświadomie wampirem energetycznym
gdy jestem sama jestem strasznie przygnębiona i wogole taka jakaś zflaczała, a gdy pójde do szkoły spotykam się ze znajomymi jest mi o wiele lepiej! zdecydowanie lepiej.
i wtedy gdy ja jestem pełna energii, przykładowo moja kumpela ma doła
oczywiście nie twierdzę że nim jestem
 
Do góry