Wampiryzm Energetyczny

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Niestety sie jeszcze z takim wampirem nie spotkalem. Niestety, dlatego, ze zawsze to jakies nowe przezycie, bedzie co wspominac. W sumie, to chcialbym byc takim wampirem, chociaz wolalbym byc normalnym, kly krew, trumny itp. Latal bym noca po miescie i dziabal normalnych ludzi ^^
 

Mart

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jasne, że można. Większość "współczesnych" systemów magicznych o ile się nie myle wykorzystuje głównie wizualizacje itp... Czyli samo myślenie.

A co do Twojego byłego - cóż, lepiej by się zgłosił do kardiologa.

Cóż, chyba będę miala ciężkie wyzruty sumienia jeśli jej się cos stanie.
A co do byłego - to właśnie uczynił. :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wydaje mi się ze jestem wampirem. jak ktos ma dobry humor to ja sie nim żywie psujac go komus, wtedy ja jestem za to bardzo zadowolony.
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
I to jeszcze jak :D Jeszcze jak kielki są nie myte to wda sie zakarzenie to jest dopiero odjazd ^_^
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
to czy mój były chłopak(zerwał 3 dni temu) też jest? bo jak go zobacze to czuje sie bardziej załamana niż teraz ;/
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Moj sasiad byl wampirem energetycznym!!! Podlaczyl do chaty swojej prad na lewo. Przez 3 lata wampirowal, a potem go zlapali <lol> :D
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
O qrde groźny przypadek. Moj kolega tez taki wampir jest bo podejdzie Ci taki i zacznie kiełkami grozic ^_^ A ja tylko pokazuje krzyzyk i ucieka :D :D :D ^_^ (Ja to mam wyobraźnie ^_^)
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
moja babka z matmy jest prawdziwym wampirem energetycznym.... po lekcji z nią nikt nie ma siły i wszyscy są jacys przygnebieni, ja też :/
 
Do góry