Walentynki

Status
Zamknięty.

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
walentynki? spędze je z rana w łóżku później na fotelu u dentysty a potem jak dobrze pójdzie pojade do siostry.
 

Nixon

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Waldenburg
Walentynki spędzę na spaniu i siedzeniu przy kompie no i w szkole :D takie walentynki mam co roku nieraz to jest żenujące ale cóz u mnie to rutyna
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Po raz pierwszy od 2 lat sama..
Najgorsze walentynki w życiu.. =/
A jak spędze rano do lekarza, później pisanie pracy na mature ustną z polaka a pozniej pewnie pójde spać zeby o tym wszystkim nie myslec =/

Korzystajac z okazji wszystkim zakochanym zycze aby takie walentynki byly codzien :)
zebyscie czuli codziennie milosc i zaangazowanie tej drugiej osoby ;)
 

blabla

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
no po czesci prawda walentyki dzien jak inny ale to jakies ustalone z gory swieto tak jak np. Dzien Dziecka ktory z checia obchodzimy bo kupujemy siostra bracia siostrzencom chrzesniakom prezenty odwiedzamy ich tak jak Dzien Kobiet ktora kobieta nie lubi tego swieta i nie marzy zeby dostac cos od jakiegos mezczyzny .................wiec walentynki to tez swieto i cieszmy sie w tym dniu:)

no i wlasnie na tym polega tandeta dnia dziecka, kobiet, chlopaka, walentynki itd. W tym jednym dniu pokazujemy jak to bardzo kogos kochamy kupujemy prezenty itp. Dlaczego ? bo tak jest ustalone, ze sie kupuje. Gdyby nie bylo to ustalone to dni te wygladaly by tak jak wszystkie inne . Jak? Tak samo jak walentynki tyle, że bez wyjsc do kina restauracji, prezentow i innych bajerow. Uczucie nalezy okazywac codzien (nie mowie ze codzien kupowac jakies prezenty) ale w te dni to jest przegiecie maksymalne. Wqlentynki mijaja, przez nastepne 364 dni jest ciągła monotonia i wkońcu przychodzą walentynki i możemy pokazać, jak kogoś kochamy. TANDETA !
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Walentynki dzień jak co dzień. Jedno wielkie zbijanie kasy przez sklepy, restauracje, kwiaciarnie. BO co walentynki to wszyscy na zawołanie mają sobie w tym dniu szczególnie okazywać uczucie. Ja ze swoim mężczyzną doszłam do wniosku, że na codzień to mamy dzień w dizeń piszemy do siebie czułe smsy dzwonimy, na każdym kroku okazujemy to co do siebie czujemy i dla Nas to jest dzień jak każdy inny więc jakiś specjalnych prezentów sobie nie robimy z tej okazji.
Może to i jest fajne święto dla nieśmiałych zakochanych w tym dniu mogą wysłać walentynkę do swojej skrytej miłość ;)
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
ja nie obchodze tego durnego amerykanskego świeta :D bo po co ?? :mruga: i dla kogo ?? :mruga: :mruga:


i zgadzam sie w 100000000% z tym co dona 21
Walentynki dzień jak co dzień. Jedno wielkie zbijanie kasy przez sklepy, restauracje, kwiaciarnie. BO co walentynki to wszyscy na zawołanie mają sobie w tym dniu szczególnie okazywać uczucie.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ja zamierzam spędzić tylko jakieś pół dnia, drugie pół dnia spędzi już tylko moje ciało - zakrwawione, zabryzgane wydalinami. Zarówno ja jak i moje ciało zamierzamy jak przystało na walentynki, spędzić ten dzień ze sobą romantycznie, w odosobnionej wannie, gdzie nikt nas nie dostrzeże, a towarzyszyć będzie jedynie wierny nóż kładący kres ciągłości mojej żyły powierzchownej przedramienia.
a tak na serio to to juz przestalo byc zabawne.....

Dlaczego przestalo? Mnie koles ciagle bawi :D Czolowy blazen tego forum :D A datner tak go bronil... Ech zawiodlem sie :(

A walentynki juz dzisiaj!!! Cudowne swieto, wlasnie wstalem, nawet nie chcialo mi sie sniadania zrobic, ale zapewne zaraz sie przejde do kuchni. Pozniej mialem jechac na uczelnie, ale cos mam lenia dzisiaj ;P Pozniej pewnie wyskocze gdzies na dwor, bo sie ladna pogoda zrobila. Ale to zapewne poznym popoludniem, bo na razie nie chce sie przepychac miedzy hordami dzieciakow biegajacych z tym czerwonym, chudym... Jak to sie nazywa? Hmm... AAAA! Rozami :)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
A walentynki juz dzisiaj!!! Cudowne swieto, wlasnie wstalem, nawet nie chcialo mi sie sniadania zrobic, ale za pewne zaraz sie przejde do kuchni. Pozniej mialem jechac na uczelnie, ale cos mam lenia dzisiaj ;P Pozniej pewnie wyskocze gdzies na dwor, bo sie ladna pogoda zrobila. Ale to zapewne poznym popoludniem, bo na razie nie chce sie przepychac miedzy hordami dzieciakow biegajacych z tym czerwonym, chudym... Jak to sie nazywa? Hmm... AAAA! Rozami :)


Zapomniałeś wspomnieć gdzieś miedzy tym wszystkim że ja bede Cię meczyć na gadu :p

Btw. Walentynki...
płakać mi sie chce :/
a to dopiero początek dnia.
 

MeGGi=)

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
332
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka. :)
buziaki dla wszyyyyystkich z okazji Walentynek :* :* :* :* :* :* :* :*

KOCHAM WAS :) :heart:
 

Matinho10

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
WLKP
Walentynki są tylko dobre dla par..
Płakać mi się chce..
Wszystkiego Naj.. :*
 

wirus90

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja aż do tego momentu kiedy znajde tego jedynego będe niecierpieć walentynek :( A w tym roku to jak zwykle spędze ten dzień jak każdy inny w domu :( Ale spoko są jeszcze inne święta niż walentynki ;)
 

mondziolina

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków :)
Dla mnie walentynki to dzień jak co dzien. Tyle, że mnóstwo czerwonego, serduszek i całujących się par wokoło.
 

jenxxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja mam pozytywne zdanie o wlaentynkach:)
Spędze je z moim kochanym meżczyzną:D
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Tak swoja droga to po co rozpaczac? :mruga:

Skoro mowicie, ze to dzien jak kazdy inny... To kazdego dnia rozpaczacie? :>
 

jenxxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
W zeszłym roku też było miło mimo że byłam sama,poszłam z moim kolega do baru i było bardzo fajnie,nawet dostałam od niego prezent:D


Poza tym nie rozumiem czemu ludziska maja takie negatywne zdanie o tym święcie??? :skrzywiony:
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Jak na razie dzień spędziłam w domku "wychowując" jak co dzień moją małą, a przy okazji czekając na Mojego Wybranka :p Wieczorem zamierzam zrobić lasagne, później szybkie usypianie córci i winko, TV z jakimś horrorkiem i.... ;)
pozdr ;*
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Btw. Walentynki...
płakać mi sie chce :/
a to dopiero początek dnia.
nie placz - przeciez tak naprawde nie jestes sama :przewraca:
ON juz jest za progiem tylko jeszcze o tym nie wiesz! :eek:
Matinho10 napisał:
Walentynki są tylko dobre dla par..
Płakać mi się chce..
Wszystkiego Naj.. :*
nie trzeba plakac - szkoda twoich lez dziewczyno! :lagodny:
zawsze po deszczu jest slonce! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry