Walentynki

Status
Zamknięty.

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Asiunia 16 dziekuje ci z calego serduszka ze wzucilas tutaj te pioseneczki !! :* rozplywam sie przy wszystkich !! :(

Dziekuje i za to Cie kocham !!!!! :*

Jak masz jakies jeszcze to zapodaj bede ci strasnie wdzieczna !!! ;)
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
W tym roku tego dnia nie mam w moim kalendarzu :(
13 luty, następnie 15 luty, dalej kolejno 15 luty i później już po staremu – 16 luty itd.
 

Kajina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Radlin
ja pewnie jak większosc sama... nie przepadam za tym dniem choc nie ukrywam ze miło jest dostac walentynke,
moj 14 luty bedzie jak kazdy inny dzień rano zawody z siaty i pewnie szlajanie sie z moją przyjaciolką...
marzy mi sie zeby w ten dzien "ktoś" zaprosił mnie do kina no ale to oczywiscie marzenia :(

a co do teledysku to śliczny...popłakałam sie...
 

blabla

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy już ktoś miał takie zdanie jak ja, bo nie chce mi sie czytać 10 stron tematu, ale wg mnie walentynki to dzień jak każdy inny, a ponadto najbardziej tandetne "święto" na świecie. Dleczego ? Dlatego, że (nie ważne czy kogoś mam czy nie) w tym dniu na ulicach zobaczyć można pełno zakochanych par okazujacych sobie milość w różny sposób. Wszczędzie pełno jest spojrzeń "mówiących patrz jacy jesteśmy szczęśliwi i jak nam dobrze". Ludzie kupują sobie prezenty itd. Osobiście jest to dla mnie tandeta, gdyż żadko którego (jestem chłopakiem) stać na to, żeby w normalny dzień na spontanie wejść do sklepu i kupić dziewczynie coś ładnego co mu się akurat spodobało. Walentynki mijają i wszystko wraca do normalności i monotoniczności. Nie mówie tu o wszystkich oczywiscie. To tyle chciałem napisać.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
my pewnie pojdziemy sobie na spacerek nad jeziorko ( tam na poczatku znajomosci czesto bywalismy ) i wogóle to chce milo ten dzien spedzic ale nie bedzie restauracji czy cos..
 

don Corleone

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Schlesien :P
no ja niestety nie spędze walentynek z my darliiing :( bo wyjechala na nartyyy buuuuuu :( :p
wiadomo, że w walentynki tak jakoś bardziej jest nastrojowo...ale równie dobrze może tak być w inne dni :) zawsze można ukochaną osobę gdzieś zabrać...kupić jakiś prezent...powiedzieć że się Ją kocha :) no ale z drugiej strony walentynki są przecież świętem zaakooochaanyych :D więc trzeba ten dzień jakoś ładnie wykorzystać ]:-> ;) heh...ale jakby w tą zimę znowu było -20st. na dworze....to już widzę te zakochane pary oblegające parkowe ławki hihih :D no ale pogoda będzie chyba ładna :p
hmmm...no a jak sie nie ma z kim spędzić walentynek...to może właśnie w ten dzień uda się poznać kogoś interesującego...kto też sam je spędza? ;>;>
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no ja niestety nie spędze walentynek z my darliiing :( bo wyjechala na nartyyy buuuuuu :( :p
wiadomo, że w walentynki tak jakoś bardziej jest nastrojowo...ale równie dobrze może tak być w inne dni :) zawsze można ukochaną osobę gdzieś zabrać...kupić jakiś prezent...powiedzieć że się Ją kocha :) no ale z drugiej strony walentynki są przecież świętem zaakooochaanyych :D więc trzeba ten dzień jakoś ładnie wykorzystać ]:-> ;) heh...ale jakby w tą zimę znowu było -20st. na dworze....to już widzę te zakochane pary oblegające parkowe ławki hihih :D no ale pogoda będzie chyba ładna :p
hmmm...no a jak sie nie ma z kim spędzić walentynek...to może właśnie w ten dzień uda się poznać kogoś interesującego...kto też sam je spędza? ;>;>
ale nawet jak jest -20 stopni mrozu to jak ukochana osoba jest obok to jest cieplutko ;) tym bardziej w walentynki :)
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Nie wiem czy już ktoś miał takie zdanie jak ja, bo nie chce mi sie czytać 10 stron tematu, ale wg mnie walentynki to dzień jak każdy inny, a ponadto najbardziej tandetne "święto" na świecie. Dleczego ? Dlatego, że (nie ważne czy kogoś mam czy nie) w tym dniu na ulicach zobaczyć można pełno zakochanych par okazujacych sobie milość w różny sposób. Wszczędzie pełno jest spojrzeń "mówiących patrz jacy jesteśmy szczęśliwi i jak nam dobrze". Ludzie kupują sobie prezenty itd. Osobiście jest to dla mnie tandeta, gdyż żadko którego (jestem chłopakiem) stać na to, żeby w normalny dzień na spontanie wejść do sklepu i kupić dziewczynie coś ładnego co mu się akurat spodobało. Walentynki mijają i wszystko wraca do normalności i monotoniczności. Nie mówie tu o wszystkich oczywiscie. To tyle chciałem napisać.

Powiem Ci, że po części się z Tobą zgadzam... Walentyki zwykły dzień jak każdy inny... zadnych rewelacji... No w sumie mozna go spędzieć z ukochaną osobą...ale tak jak każdy inny... I po co to wszystko? Przesadzone "święto" wg mnie. :/ No ale skoro już jest nie powiem że źle...ale bez przesady znow :) Może ktoś pomyślec że walentynek nie lubią tylko samotni...albo nieszczęśliwi...ale to wcale nie jest prawda :) Ja do nich nie należe a osobiście nie przepadam :p
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Walentynki...hmm zapewne w domu jak co roku :)
Dla mnie to dzień jak codzień-normalny
 
P

prince23

Guest
Ja zamierzam spędzić tylko jakieś pół dnia, drugie pół dnia spędzi już tylko moje ciało - zakrwawione, zabryzgane wydalinami. Zarówno ja jak i moje ciało zamierzamy jak przystało na walentynki, spędzić ten dzień ze sobą romantycznie, w odosobnionej wannie, gdzie nikt nas nie dostrzeże, a towarzyszyć będzie jedynie wierny nóż kładący kres ciągłości mojej żyły powierzchownej przedramienia.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja zamierzam spędzić tylko jakieś pół dnia, drugie pół dnia spędzi już tylko moje ciało - zakrwawione, zabryzgane wydalinami. Zarówno ja jak i moje ciało zamierzamy jak przystało na walentynki, spędzić ten dzień ze sobą romantycznie, w odosobnionej wannie, gdzie nikt nas nie dostrzeże, a towarzyszyć będzie jedynie wierny nóż kładący kres ciągłości mojej żyły powierzchownej przedramienia.

To już przestaje być śmieszne

:ban:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
no po czesci prawda walentyki dzien jak inny ale to jakies ustalone z gory swieto tak jak np. Dzien Dziecka ktory z checia obchodzimy bo kupujemy siostra bracia siostrzencom chrzesniakom prezenty odwiedzamy ich tak jak Dzien Kobiet ktora kobieta nie lubi tego swieta i nie marzy zeby dostac cos od jakiegos mezczyzny .................wiec walentynki to tez swieto i cieszmy sie w tym dniu:)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja zamierzam spędzić tylko jakieś pół dnia, drugie pół dnia spędzi już tylko moje ciało - zakrwawione, zabryzgane wydalinami. Zarówno ja jak i moje ciało zamierzamy jak przystało na walentynki, spędzić ten dzień ze sobą romantycznie, w odosobnionej wannie, gdzie nikt nas nie dostrzeże, a towarzyszyć będzie jedynie wierny nóż kładący kres ciągłości mojej żyły powierzchownej przedramienia.

A jednak podcięcie żył? Prince to naprawdę przestaje być śmieszne :/ A walentynki juz jutro. Mam nadzieje ze nie beda jutro mowic w wiadomosciach o chlopaku ktory szukal pocieszenia na forum, a potem popełnil samobójstwo. :p :mruga: :niepewny:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
A jednak podcięcie żył? Prince to naprawdę przestaje być śmieszne :/ A walentynki juz jutro. Mam nadzieje ze nie beda jutro mowic w wiadomosciach o chlopaku ktory szukal pocieszenia na forum, a potem popełnil samobójstwo. :p :mruga: :niepewny:
a jednak mój sposób wybral ;)

i jeszcze dojdą do tego jakie forum i beda nas pokolei aresztowac :D

a tak na serio to to juz przestalo byc zabawne.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry