Walentynki

Status
Zamknięty.

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
No, teraz już wiem jak je spędzę dokładnie. Obżerając się czekoladkami i ucząc się, bo nauczyciele wyraźnie też nie lubią tego 'święta' (;
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja chyba pojde do kina i na pizze oczywiscie nie sama:D
 

charakter

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
C.K.N.
... no i po imprezie. Wszyscy cali mam nadzieję. Dziś dzień pocieszenia dla tych, którzy wczoraj pili w samotności. Pozdrawiam
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No co, ja całe Walentynki spędziłem na forum i wcale mi źle nie było :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
a ja walentynki spedzilem nad ksiazka od historii <_<

to samo + do niemca ;) :p
Oplacalo sie bo dobrze napisalem ;D



No moze nie caly dzien. Wpadlem jeszcze do kolezanki misja dac, bo w szkole mi cos dala a ja jej nie :/ a potem nauka nauka nauka
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Forum..przerwa..forum..tv, smsowanko, GG...forum :D..i tak minął 14 luty..ech..
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Ha! dostałam piękną różę od najlepszego przyjaciela pod słońcem, trzy kartki walentynkowe w szkole i oryginalny prezent od mojego Miśka ;) mianowicie powiedział, że nie chciał mi kupować pospilitego kwiatka, więc kupił bukiet róż ale wyrzeźbionych z wosku, takie piękne :)
 

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
w jakich okolicznościach najlepiej zadać dziewczynie pytanie czy chce z tobą być.
sory że w tym temacie ale nie chciało mi się uruchamiac nowego. nie chciałem śmiecić listy.
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
ehh. ja od hmm.. ZAWSZE spędzam walentynki sama.. w domu. za zwyczaj przed komputerem lubi tv oglądając jakąś komedie romantyczną, rycząc przy kazdym pocałunku bohaterow filmu.. :( :( w przyszlym roku nasz bal gimnazjalny przypada w sobotę 14 lutego, ale raczej nie pójdę no bo: nie umiem tańczyć, NIE ZAŁOŻĘ SUKIENKI NIGDY W ZYCIU! <_< to do mnie zwyczajnie nie pasuje,wolę ubrać jeansy i trampki niż spodniczkę i balerinki czy tym bardziej buty na obcasach :pokrecony: kolega mi mowil ze mam ladne nogi jak mnie podglądał w szatni na wfie ale co z tego skoro i tak nie zaloze sukienki na bal? a poza tym nie mam z kim iść itd. ehh :( sorry za maly ot.. co do walentynek to nie było zadnej okazji zebym spędziła je z kimś innym niż z poduszką, piloten od tv i paczką chusteczek :(:(
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Hmm ja spędzam walentynki podobnie jak koleżanka wyżej czyli samotnie. Ogólnie spędzam je jak każdy inny dzień z tą różnicą, że staram się nie wychodzić z domu. Jak widzę pary na ulicy to aż mnie skręca...
 
Status
Zamknięty.
Do góry