Ups! Wpadka!

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
Korzen>ty ej czemu magda taka uwzięta na ciebie chodzi jakbyś ja pobił ;o

<lupa|> no wlasnie w tym rzecz wyslalem jej esa : "przyjdż na moje urodziny, zrób mi w końcu te łaskę"

<korzen> ? i co o to taka wkurzona jest? ;|

<lupa|> nie do konca... ja mam ericsona cos mi sie nie chca robic polskie litery...

- no comment...

powiedz temu koledze, niech sobie ustawienia zmieni
tez mam sony ericssona :D
 

Lord_Cas

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Drezdenko
kolega się pytał czy zaliczyłem swoją dziewczynę ja napisałem tak

napisałem

Kod:
było cudownie jest niezła i po prostu boska

i ja zamiast do niego to do mojej wysłałem

a miałem nikomu nie mówić ale naszczęścię się nie domyśliła o co chodzi powiedziałem o grę kompóterowom
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Ja pisałam kiedyś z jednym chłopakiem (z którym później chodziłam:D) przez bramkę sms. W tym samym czasie pisałam jeszcze z moja kumpelą właśnie na temat mojej rozmowy z Mateuszem (tak ma na imię). No i w pewnym momencie piszę do niej esa, że on jest taaaki fajny, że zaproponował mi codzienne odwożenie skuterem pod dom i parę innych głupot żywcem wyjętych z naszej rozmowy... Niby nic, wiadomo- jak to dziewczyny:D Tyle, że pomyliłam numery i wysłałam wiadomość do Mateusza... Po chwili wyświetlił mi się komunikat: sms wysłany pod nr: i wyświetla JEGO numer. Pamiętam, że serce mi wtedy dosłownie stanęło, bo w końcu zależalo mi na tym gości, a tu wyszło, że o nim nieźle plotkuję i to na żywo:D Zaraz wysłałam do niego esa, że przepraszam i w ogóle. No i się upiekło:)
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kiedyś pisałam do kolegi sms: "Ale bez Marcina bo jak przy nim będę cię całwać" oczywiście wszystko w żartach.
Niestety pomyliłam numery i wysłałam do obecnego wtedy chłopaka.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
"matka mnie zaj** jak wejdę taka do domu, a tak w ogóle z niego fajna dupa jest
i fajnie było by tak sobie ten teges"
to było masakraczyne zamiast do przyjaciółki wysłałam to do swojej mamuśki
no z:cenzura:kie się ładną dostało :D
 
P

Pałka

Guest
Kiedyś zamiast do koleżanki, wysłałam do ojczyma sms z licznymi słowami typu "kochanie" i "skarbie" xDD
To było jakieś 2 miesiące temu, a on dalej ze mnie łacha ma że się zakochałam <_< xDD
No i oczywiście sms z przekleństwami do mamy itp xD
 

paulina16061

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiem że to głupie jaki nie wiem co ale musze to napisać:)
Ja i moja koleżanka pisałysmy sobie kiedyś za:cenzura:iście głupie smsy z neta szukałyśmy takich poje*** i pisałyśmy dla zwały sobie
no i pewnego razu jej sie pomyliło i napisała coś takiego
"umyj zęby rów i broche to por*cham Cie dziś troche a jak tego będzie mało cmokniesz wora ty poczwaro"
wiem że po:cenzura:ane ale wszystko zawiera sie w tym że ten pustak wysłał to do swojego chłopaka.
On raczej z natury taki poważny w szoku był:)
Jeny jak jej było głupio to trudno to opisać
Dopiero zaczęli ze sob chodzić a ta przez pomyłke mu pojechała smsem:)
hehehehehehehehehe wiem że sam sms jest ponizej pasa ale to że ona wysłała to osobie której nie powinna:)



Ja tze mam prac zamiast spac i kiedys kumpel sie zdziwil ze ide prac po polnocy;p
Ostatnio mialam glupia wpadke na gg. zalatwialam cos z nauczycielka na gg(jakies przedstawienie). W miedzy zcasie pisalam z kuzynka o tym ze nie moge wrzucic foto an nasza klase (!). jak to zwykle bywa pomylilam okno i zamiast do kzuynki wypalilam do nauczycielki tekst "zaje**na nasza-klasa". strasznie bylo mi glupio ale na szcescie nauczycielka w porzo wiec...

masz racje Sensei, ale to tylko zwykla literowka z reszta nie jedyna.


lol na szczęscie dobrze że nauczyciekla wporzo:)
ale penwie na drugie dzien głupio było
sobie wyobrażam jak by mi sie to przytrafiło wow!!!

Kiedys.. ojj dawno temu ;P.. Napisalysmy z kumpela smsa z mojej komorki na domowy, bo jak sie wysle na domowy to jakas babka to czyta xD.. no i pisalysmy w stylu "Ty Ch... J... Wyp.." xDD.. i myslalysmy, ze od razu zadzwoni.. I tak czekamy i czekamy i sie nei doczekalysmy to mowimy, ze pewnie juz nie zadzwoni. Zeszlysmy obejrzec cos w tv i nagle moja mama wchodzi do pokoju i pyta, czy nie wysylalysmy zadnego smsa... ja taki blok i na kumpele wzrok.. xD.. potem mama szukala numeru, ktory to napisal, ale juz jej sie nie chcialo, wiec zostawila to w spokoju.. Ale sadze, ze wiedziala kto to zrobil.. xD mialam wtedy hmmm.. z 11 lat? xD..


za:cenzura:i*** hehe ale się usmiałam
dzisiaj wypróbuje:)
 

Mirabel

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
to bylo w te wakacje...bylam na koloni i to byl ostani dzien to napisalam do mojej kolezanki : "Jutro juz wracam,trza gdzie na jakas impre isc ,robimy cos jutro wieczorem ?? :):* "
zamiast do kolezanki wyslalam do TATY !!!! :niepewny: :niepewny: hahahahahahah
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
hahah pamietam jak kiedys,siedzimy z przyjaciolka na matmie i smiejemy sie z matematyczki - marianny :D
i napisalam jej smsa 'Hott!goraca i napalona Marianna czeka na ciebie ... [gdziestam] Jesli chcesz poigraszkowac z ta seksowna kobieta wyslij smsa pod nr 7438 o tresci HOTT MARIANNA'
i tak siedzimy,siedzimy i w koncu sie jej pytam ' doszedl es?' a ona 'co ? jaki es ??' i ja zgas :D sprawdzam w wyslanych a tu do jej matki
hahaha, na szczescie nie miala zapisanego mojego nr na tamtym telefonie ,ale sie zastnawialysmy co bedzie :F
i jak kolezanka wrocila do domu, podczas rozmowy co tam dzisiaj i w ogole mowila ze jakies spamy dostawala erotycznie ekhem ... haha
uff :D

kiedys tez napisalam do przyjaciela mojego chłopaka cos na temat, ze nasz dzisiejszy seks byl boski i tym podobne hahah aleee mi bylooo glupio potem :D
a to wszystko dlatego ze on wysyla ode mnie smsy ja o tym zapominam i na 1 wyswietlajacy sie z ost. wysylanych nr wysylam a tu Maciek haha :rumieniec:
 

macio_14_18

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jak wspominali wcześniej koledzy ja także potrafię wysłać SMS do niewłaściwego adresata :p
O ile wysłałem do dziewczyny treść SMS która miała trafić dla kolegi .O tyle sprawa nie była tak przyjemna gdy pisany prze zemnie romantyczny SMS dla Ukochanej osoby trafił w ręce kolegi który później brał mnie za ... sami wiecie kogo :D Od tej pory bacznie :) Kontroluję do kogo ma trafić sms :D
 

legalnablondynka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Z góry:D
Oj trochę ich miałam.
Kiedyś kumpel chciał się spotkać,a ja nie chciałam i napisałam do kumpeli :Marcin chce się spotkać,ale szybko go spławię i przylecę do Ciebie.Oczywiście wysłałam to do Marcin,a nie do kumpeli.

Kiedyś najechałam na znajomą i do niej to wysłałam.

No i ostatnio zamiast do chłopaka wysłałam do mamy smsa o dość ostrej tematyce(ale udało mi się,bo komórka była w domu i sama sobie odczytałam:D)
 

pippi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice wrocławia
mi kilkanaście razy sie wyslalo do ojczyma smsy cos kolo 1-2 w nocy typu: Tygrysie.. tak bardzo Cię kocham i chciałabym żebyś był tu teraz przy mnie (...)" :D :D
tiaa... :bag:
 

Longas

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja kiedys dostalem w nocy sms'a od kolezanki o tresci "Spisz juz Kotek?:* Bo mi jakos smutno...:(". A po chwili sms "Ups.. pomylka ;p spij dobrze" Sms mialbyc do jej chlopaka.
A tak o samemu to nei zdarza mi sie mylic numerow.
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Ja ostatnio zamiast do pewnej dziewczyny wysłać smsa, wysłałem go do matki :p W srodku nocy robiłem nalot na ich pokój żeby usunąć smsa ;D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja raz miałam taka niezbyt miłą sytuację z mojej w sumie winy, na zajęciach pomyliłam się i wysłałam mojemu facetowi smsa, który miał być do mojego kolegi, z którym dzień wcześniej wieczorem spędziłam dość mily wieczór i to był sms co prawda nieprzekraczający granic, nie było tam nic zbytnio złego, ale moj facet ie był zadowolony, bo ja tam podziekowałam za wieczór, pytałam, po co dzwonił jeszcze wieczorem, jak juz wrocilam do siebie, takie tam. I ja wcale nie zrobiłam tego specjalnie, to naprawdę był przypadek, głupio mi było potem.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ja to tam tak standardowo pomyle nr. albo coś :p . A tak to jakoś nie pamiętam nic takiego :D
 

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
pamietam kiedys jak pisalem z kolega smsy i on pisal z taka Aska i sie pomylil i zamiast wyslac smsa do mnie to wyslal do niej cos w tym stylu "ja bede z aska u siebie w pokoju, a ty tam ze swoja laska u rodzicow a na koncu dodal tylko chu**wo ze z aska" hehe ciekawe jaka mine ona miala jak jej doszedl xD
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
ja raz wysłałam esa zamiast do mojego chłopaka to do kol... tresc byla o tym kiedy sie spotkamy. Mojej kol. komorke brat gwizdnął, esa przeczytal i jej mamie nakablował... musialam sie potem nieźle z tego tłumaczyc i jej mamie i kol :D ale jakos z tego wypełzłam :p
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
pisałam esa do koleżanki, w którym zachwycałam się jednym chłopakiem xD
i zgadnijcie do kogo wysłałam?
oczywiście do tego chłopaka :bijeglowe:
XD


ale.
wyszło dobrze w sumie ;D
 
Do góry