ulubiony gatunek

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
faithlessku zauważyłam że dużo pijesz mam nadzieje ze nie do lustra mój ty biedaczku
nie dość że się źle odżywiasz to jeszcze pijesz moje ty biedulko
a do tematu ja chyba wszystkie mi się podobają no moze poza thrilerami i horrami
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
STOKROTKA-jużsię skapłam ze lubisz tak zdrobniać ksywki.Ale mnie łądnie nazwałąś,to miłe.
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ejjj no a coz komediami>>>kurce chyba jakis zastoj w tym widzem...no moze ze ktos ogladnął ostatniom jakas dobra komedie to prosem o recenzje...hihii :p

[ Dodano: 2005-06-19, 14:49 ]
XADK....ejjj ludku co sie nie odzywas..jakos cie nie slychac tutaj....niom a ciom z "the ring 2 "????niom bo ja jesce nie mialas okazji obejrzec...kurcze brak mi czasu na wszystko....
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
kasienka:), no mi też ostatnio brak na wszystko czasu i Ring II jeszcze nie widziałem, ale jak zobacze to dam Ci znać ;)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
No to jak podobny do części pierwszej to mi będzie się podobał, choć pewnie nie zrobi już na mnie takiego wrażenia - podobnie było z Matrixem, bo po pierwszym to byłem kompletnie zaskoczony, a kolejne części już zaczynały robić się oklepane :D
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
kurcze sie wkurze i ajk bedzie jakos zimnje na dworku to robiem seans filmowy,spraszam ludziow,niom i ogladniem wkoncu ten :"the ring 2" niom bo ju sie doczekacx nie mogem....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
w THE RING 2 jest moze troche wiecej krwi, i tylko tyle ale obywie czesci sa podobne, a co powiecie na nastepna ze juz jest nastepna czesc BATMANA, jeszcze nie widzialam bo dopiero sciagam
 
Do góry