ulubiony gatunek

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
stokrotka81, już Ci pisałem w którymś temacie, że nie masz używać zbędnych znaków i zaśmiecać forum. Czy ty naprawdę tak bardzo chcesz dostać oficjalne ostrzeżenie?
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Odpowiadając do tematu.Ja lubie komedie(jest wesoło),takie obyczajowe wziete z życia(ciekawe),filmy akcji(terminator i tym podbne),dkumentalne(na przykład Wołoszański).Ale "Z archiwum X" tez jest super,a to chyba horror.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
:zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: JUŻ DOSTAŁAM OSTRZEŻENIE :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
 
F

faithless

Guest
Ribana, Trzeba obejrzec "romeo i julia" w wykonaniu Leonarda Di Caprio :)
Ale sie rozmarzyłem :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
NIKUŚ nie pamiętam żeby ktoś oprócz ciebie mi o tym mówił..............??hm.....



TITANIC NIE WIECIE co to za film


no nie niemożliwe



było kilka wersji tej słynnej historii


jedną z ostatnich jest

titanic z rolami głównymi: LEONARDO DICAPRIO i KATE WINSLET




drodzy:

XADKU NIKUŚ i reszta kimisji śledcczej MODERATORZY ja nie chciałam nie chciałam wybaczcie !!! :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

[ Dodano: 10 Czerwiec 05, 13:49 ]
nioooooom


leosiowi niczego nie brakuje :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:


mi sie podobała z wersja z leo była inna


a widzieliście tę co w teatrze była zrealizowana taki musical zrobili też bardzo oryginalna i też mi się podobała



/faithless co powiesz o robercie gonerze???/


pozdrawiam

:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
 
F

faithless

Guest
stokrotka81, Nie dawno TVP1 emitowała polski miuzikal "Romeo i Julia" Ale ta produkacja była zrealizowana na warszawskim torwarze. Czy mówiłas o tym ?

stokrotka81 napisał:
co powiesz o robercie gonerze???/
świetny aktor i do tego przystojny :D
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
tak tak tak tak tak tak tak


FAITHLESSKU drogi o tą wersje chodziło


mmmmmmmmm GONERA przystojniak



_____________________

faithlessku ściskam

:] :] :] :] :]
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
zakościelny mmmmmmmmmm

w na dobre i na złe też grał


fajniusi jest mmmmmmm


________________

faithlessku ściskam

:p :p :p :p :p
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Wlasciwie to filmy fabularne dziela sie na kilka kategorii.
Nie znam wszystkich,ale wiem ,ze wsród nich sa filmy przygodowe.
A mi chodzilo niezupelnie o filmy fabularne tylko o przygodowe.
 
F

faithless

Guest
Ribana, Zaduzow wina wypiłem i tematy pomyliłem :wstyd:
Z upływem dni dostrzegam ze wszystkie gatunki filmów mają cos interesującego :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ejj niom Zakoscielny jest boskiiiiiiiiiiiiiiiii ;) niom cudenko z niego i tyleeeeee :hyhy: hihihi
 
Do góry