ulubiony gatunek

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
kasienka:) napisał:
niom jedynka byla niezla niezla,to trza przyznac,,,ale ostatniom slyszlam ze dwojka troche gorsza niom ale sie jzu niedlugo okaze...
Jedynkę widziałem kilka razy i też bardzo mi się podobała, a oprócz tego widziałem japońską wersję: Ringu i Ringu II. Te to dopiero były zakręcone :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A ja sie zastanawiam jak tworcy "The Ring" mogli zrobic tak denny film jak "Grudge"- Klatwa.
Przeciez on byl bezsensu. Mam wielka nadzieje ze "Ring 2" Bedzie o wiele lepszy :dezorientacja:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
To nie mosisz bo jak z kolegami siadziesz i wypijecie pifko to tylko sie bedzie mozna smias bo wogole nie ma sie tam czego bac
 
C

ciekawy_świata

Guest
ja lubie filmy historyczne takie jak " 1492 - Podróż do raju ", ale chętnie oglądam także komedie, filmy sensacyjne,polskie filmy i ogólnie oglądam wszystko ( oprócz romansideł :/ ) :hyhy: :hyhy: :hyhy: :p :]
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja lubie filmy historyczne takie jak " 1492 - Podróż do raju ", ale chętnie oglądam także komedie, filmy sensacyjne,polskie filmy i ogólnie oglądam wszystko ( oprócz romansideł Kwasny ) Hyhy Hyhy Hyhy Jezyk Kwadratowy

A telenowele :hyhy:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja nie zamierzam nie ryzykuje az tak filmow nie uwielbiam :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :niepewny: :niepewny:
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
XADK, no slyszlam ze japonska wersja II jest niezla.,.,hihi..i sie wlasnie zstanaiwam ktora obejrzec ;) ale jak ja mam ci zdac recenzje z filmu jak ty jzu go ogladales>>>> :p ...niom a ja pewnie dopiero jutro albo na poczatku tygodnia siadem przed filmem bo jednak na balach bylam i zara idem chyba odespac ;) ihihhi
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
niom


a zmieniajac troche temat ja dzis bede ogladac kubusia w.

mimo ze go tyle osob nie lubi

JA GO UWIELBIAM :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
kasienka:), ja oglądałem japońską wersję, a myślałem, że zdasz mi relacje z tej nowej - amerykańskiej wersji Ring II. ;)
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Horrory to moje zycie. :eek:k:
Komedie tez sa fajne. :D
Lubie jeszcze fabulerne. :)
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
XADK, niom zdam ci relacje jak juz obejrze...hihi...tylko jakos ostatniom nie mam czasu.....ihihi


ejj wlasnie a widzial ktos ostatniom jakas dora komedie>>>>bo jakos biednie sie chyba ostatnio robi w tym gatunku,a szkoda....
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
a ja baaaaaaaaaaaaardzo lubie romantyczne komedie



:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] jest ich miliony!!!



np titanic............................. :p :p :p :p :p :p :p



zauważyliście może że każdy film jakiegokolwiek gatunku jest o miłości?? :) :) :) :) :)
 
Do góry