Ulubione Metody ściągania...

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Jak mam kartkówke to przygotowuje sobie dwie karteczki... na jednej pisze na drugiej mam maleńkim pismem sciage... wkladam ta druga kartke pod tą na której pisze kartke... no i potem się udaje ze się storny przewraca ^^'.
Tym oto sposobem pare ładnych ocen się nazbierało...
gorzej ze sprawdzianami -_-'
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
Ja ołówkiem po ławce pisze na to karteczka, i sie pisze, bardzO dobry niezawodny sposób :)

Albo zamania kartkami z kumpelą siedzącą w ławce:D:D

Można też sobie pisac gotowce, jeśli wie sie co będize na kartkówce... dobre ocenki murowane :p
 

Monita83

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
He he...ściągało się rozmaicie- tradycyjnie, tj. używając malutkich karteczek z mikroskopijnym pismem i troszkę oryginalniej, czyli- ale to tylko dla cierpliwych i dla tych z sokolim wzrokiem- kupowało się zwykłe, przeźroczyste długopisy, po czym na jego obudowie ryło się cyrklem, co było potrzeba :) No a na lekcji wystarczyła odrobina światla pod odpowiednim kątem i gotowe. Metoda świetna, przynajmniej jak dla mnie, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, dla wielu jest w ogóle niewidoczna, nawet jak ktoś weźmie ów długopis do ręki, to szybko się nie kapnie o co chodzi, zresztą było parę osób, które nie chciały mi nawet uwierzyć, że na długopisie jest coś wyryte! Ostatnio wspomagałam się tą metodą podczas pisemnego egzaminu z literatury rosyjskiej...zdałam na 5 (nie chwaląc się :D )
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
W przezroczystym długopisie umieszczało się małą karteczkę z wydrukowaną pomocą naukową :) Pamiętam, że mieściło się tam 9 linijek tekstu napisanego czcionką 3,5ptk :)
Teraz na studiach to trochę za mało miejsca, no chyba że się kilka długopisów przygotuje...
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Mała kartka w kieszeni, pod kartką lub gotowiec :)

Ostatnio miałem taką historie, że dostałem pytania na prace klasową z historii...no i w chacie napisałem gotowca, wyluzowany wbijam do klasy, nauczycielka zaczyna dyktować pytania...I każde było o tym samym, ale inaczej sformułowane i nie mogłem oddac tego gotowca...Więc na luzie wyciagnalem czysta kartke, zapisałem pytania po czym wyciagnalem gotowca, położyłem obok i przepisywałem :p Kumpel też miał gotowca i też inne pytania dostał :p Robił tak samo, mieliśmy 4 kartki na 2 osoby i nie zauwazyła :p
 

kicia95

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja tam nie robię ściąg, co nie znaczy, że nie jestemkujonem. Po prostu mamy fajną babkę od matmy i fajnie nam tłúmaczy, a reszta też jest spoko
 

Nadi

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Konin
Ja zazwyczaj ściągam nietypowo...wklikuje w telefon ściąge i ściągam z telefonu.
Prosto i łątwo. Telefon między nogi albo do rękawa i ściąga gotowa :) :eek:k:
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Jak mam sweter to do rekawa i podpiore sie tylko raczka patrze i pisze.
A jak jest mniej czasu to po prostu do piorniczka i po sprawie

Ja zazwyczaj ściągam nietypowo...wklikuje w telefon ściąge i ściągam z telefonu.
Prosto i łątwo. Telefon między nogi albo do rękawa i ściąga gotowa :) :eek:k:
Tez tak robilam

Aaah i jeszcze jeden sposob mam :p
Z dziewczynami mamy wlasny alfabet bo jak piszemy o nauczycielkach albo o chlopakach totylko my mozemy przeczytac i... i nieraz pisze na normalnej kartce sciage tym alfabetem roznymi kolorami (ze to niby liscik i wiecej osob tak pisalo :D) klade na lawce i spisuje :p
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
ściągi mam najczęściej we wnęce na klawiaturę (niedługo będę miał w klasie kompy, ale na razie stoją tylko same biórka).
 

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Małe ściągi w kieszeniach, czasem za rękawem.
A tak to siedzę za piątkową uczennicą :D
Ona hyc kartka pod pachę, a ja wsio mam :D
 

cherilady

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hehe ja wszystko mieszcze na ręce... a jak już jest czegoś dużo to karteczka w kieszeni...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Jeszcze udaję, że szukam czegoś w piórniku, żeby zagłuszyc szelest wyjmowanej z kieszeni ściągi.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja to zawsze piszę ściągi na karteczkach. Potem kładę je na krzesło, między uda. Jak nauczyciel gdzieś odejdzie - wyciągam, kłade na ławkę i spisuję. Jak zbliża się nauczyciel to albo wkładam ściągę pod kartkę, albo przykrywam ręką albo po prostu znowu je.b miedzy nogi :p Nikt mnie nie przyłapał na tym nigdy. Chociaż raz się zdarzyło, że ściąga mi wyleciała na podłogę :lol: Ale nauczycielka była tępa, ja zakryłam butem i nic sie nei wydało :p A jak niezapowiedizana kartkówka to najczęściej pytam innych bądź przepisuję od innych :p
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
ja mam mundurki w szkole i mamy spodniczki. na biologie zawsze pisze sobie przed kolanem. spodnice podciagam z deka i szuu.. caly kwiatostan mi się zmiescil :D a co do historii to jest luz blus :p taka naiwna baba ze kazdy ma otwarte ksiazki, sciagi pod kartka z pytaniami. ja na historie najczesciej stosuje wyrywanie kartki z powtorzeniem z podrecznika i wkladam ja pod moja kartke :sexy:
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja zazwyczaj na legalu się pytam na głos(ale to tylko na angielskim), chociaż to ja zazwyczaj podpowiadam no i raz napisałam ściągę na ławce

Fajny pomysł z karteczką w długopisie :D
 
Do góry