Ulubione Metody ściągania...

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
JA NIGDY NIE SCIAGAM!! ZAWSZE JESTEM PRZYGOTOWANA DO SPRAWDZIANU



NIE NO ZARTUJE OCZYWISCIE


robie tak:

zakładam nogę na nogę, kładę zeszyt lub książkę na kolanie i przyciskam go do spodu ławki i jak chce sciagnac to noga idzie w dół TO JEST NIEZAWODNY SPOSÓB!!! ....tylko nogi po calej godzinie strasznie cierpną hehehe
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
a ja to normalnie
biere dzień wcześniej się ucze
i jak potem mam sprawdzian to se z głowy ściągam i jest git
mówie wam klasyk, spróbujcie, napewno nie zaszkodzi
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Mi najbardziej podoba się jak goście z mojej klasy odpisują zadanie z matematyki na parapecie przed pokojem nauczycielskim. Ale to na prawdę działa prynajmniej u mnie. Jak to mówią "Pod latarnią najciemniej"
 

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
Ja najczęście robie sobię notatki na karteczce i kartkę mam w rękawie... jak nauczycielka się nie patrzy to wyjmuję kartke i wszystko spisuję... Albo jak czegoś nie ma to otwieram książke i spisuje
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Ja drukuję ściągę czcionką 6. Potem na spr kładę na nodze i jadę z tego... Raz tylko wpadłem tak...
 

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja ostatnio korzystam z przezroczystej sciagi, moge ja polozyc na lawce i nikt nie widzi (moja nowa klasa jest spox bo jedna osoba robi sciagi dla calej klasy ;p) albo w rekawie, piorniku.. Najczescije biore zeszyt na lawke, otwieram i pisze...proste :)
 

aganieszka777

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja raczej nie sciagam ale slyszalam o dobrym sposobie sciagania dla dziewczyn. Zaklada cie miniowe i rajstopy karteczke ze sciaga pod rajstopy a na sprawdzianie podwijamy spudniczka (chyba tam nauczyciele nie beda sprawdzac czy nie ma sciag) nie probowalam ale brzmi fajnie.
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Ja mam tradycyjne ściągi-karteczka do piórniczka i jest git ;) Hehh... Nie na każdej lekcji oczywiście. Na fizie facet łazi ciągle i sprawdza,dlatego mam wtedy karteczkę w kieszeni bluzy. Potem wyciągam...kładę i przykrywam ręką. Trochę to niebezpieczne,ale się sprawdza. Facet i tak się nie pokapował ani razu
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja mam niezawodny sposób na spisywanie od kogos w zadaniach zamknietych nawed od osoby siedzącej na drugim końcu Sali.
Wystarczy wystukać długopisem na ławce nr zadania( np: jesli chodzi ci o zadanie 4 trzeba udezyć cztery razy długopisem ob ławke) kolega tez wystkukuje na ławce która to odpowiedz( a)jedno stukniecie, b) dwa stukniecia... itp).
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
ehhh wy to macie lux .... :D u mnie w budzie nie da sie sciagac na zadnej lekcji !!! :evil: nauczyciele ciagle laza po klasie i obserwuja, niby gapia sie gdzies tam w inna strone ale jednak katem oka patrza gdzie indziej (dla zmylenia przeciwnika) :/ a baba od bioli przed kartkowkami to kaze nam pokazac karteczki z wszystkich stron czy sa czyste :mruga: takze u nas co najwyzej to tylko pytac sie sasiada jakie odpowiedzi ale to tez trzeba ostroznie zeby nie widzial nauczyciel ze buzia ruszasz (czyli mowisz) a na lawce nic nie moze lezec zaden piornik ksiazka itd... tylko karteczka i 1 dlugopis..... :( :/

NORMALNIE TRAGEDIA Z KARTKOWAMI I SPRAWDZIANAMI !!!! :zly:

no chyba ze sciaga w identyfikatorze :p a poza tym nic .....

Czytalam wasze wszystkie sposoby na sciaganie.... wypróbuje to z podeszwa od buta :D
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja od lat używam jednego niezawodnego sposobu: wycinam z kartonu półkole piszę na nim ściągę i przypinam pinezką pod ławkę tak by łatwo można było nią obracać i w razie zagrożenia schować :D
he he i jeszcze nigdy mnie nie złapali :D
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Jeszcze w gimnazjum mój znajomy miał świetny sposób...
(niestety trzeba mieć długie włosy, mikrofon do komputera i odtwarzacz mp3)
Przed sprawdzianem nagrywa się mikrofonem nasze wypowiedzi (wzory, definicje itd.).
Wrzuca się je na odtwarzacz mp3.
Przed lekcją, zakładamy odt. mp3 na szyję, przewody od słuchawek będą ukryte pod włosami...
no i chyba reszty nie muszę tłumaczyć :eek:k:
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
z łona matki
drukuje czcionką 6 i kłade pod sprawdzianem, albo przez cały czas trzymam ściage w ręce
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ja najczesciej: sciaga w rekawie, a jak jest cakiem lajtowa lekcja to przekladam ja pod kartke z kartkowka/sprawdzianem i jedziemy :lol: ale niestety ostatnio na histori wpadlam :/ co prawda nie widziala jak sciagam ,ale jak gadam ,bo chcialam kolezance podac odpowiedz no i wtedy powiedziala ,ze nie ma gadania i mam oddac kartke. Ja jeszcze chcialam ta sciage wziac spowrotem do reki, ale nie zdazylam bo ona tak z zaskoczenia do mnie podeszla, no i sciaga mi wypadla i duuupa <_< :bag:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja najczesciej mam sciage napisana na komp czcionka nr 5 przez kogos lub przezemnie (bo u mnie w klasie 1 osoba pisze na spr dla paru osob ale to sie zmienia kto pisze) i ja mam w piorniku takie zamykane lusterko i tam trzymam :D hehe
 
Do góry