TYLKO DLA PAŃ

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
normalnie traktowanie jak przedmiot :(


Oj, oj, urażone męskie ego :p

Żartowałam, odśnieżyć chodnik potrafię sama, w innych kwestiach też da się obyć bez mężczyzn, a jednak jestem w związku, bo... w sumie to sama nie wiem dlaczego ;)

Ale faktem jest, że przy dłuższym rozstaniu czegoś brakuje, nawet błahej rozmowy o pogodzie, brakuje też przytulenia, pocieszenia, kiedy jest mi źle, brakuje zwykłej, prostej obecności...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
lepiej :)

To ja bym zmodyfikowal troche pytanie,

TYLKO DLA PAN.. ktore maja (lub mialy) stalych partnerow, co najbardzej w nich lubicie ?

np. jak wyjezdza na dlugo.. za czym najbardzej teskniecie, co powoduje u Was autamtycznie usmiech jak o tym pomyslicie ? czego Wam najbardzej brakuje jak nie ma faceta ? Do czego jestesmy najbardzej przydatni ? :D

gdy bylam w zwiazku, to nieobecnosc dłuższa mego lubego dawała sie we znaki, tesnknilam od tak za przytleniem za poglaskaniem po głowie :p za jego uśmiechem, za zartami za rozmową za NIM :]

autentyczny uśmiech wywolywaly wsponienia w mojej głowie, przypomniajac sobie śmieszne ale i roamtyczne histroie, czasem wracałam do wspolnych zdjęć.

co do odśnieżania chodnika to też ale głownie to do odkrecania słoików :lol:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja gdy nie ma obok mnie Mojego Kochanego Chlopaka tesknie za Jego glosem, za Jego przytuleniem, usmiechem, za rozmowa z Nim, za pocalunkami, za wspolnym milym spedzaniem czasu.. Gdy z nim sie widuje, to nawet nie rozmawiajac z Nim czuje wielkie szczescie..
Mezczyzni sa bardzo przydatni na tej planecie, poniewaz my kobiety, ale oczywiscie mezczyzni tez, potrzebujemy stalego zwiazku, kogos kto nas bedzie wspieral itp.. bo co to by byla za przyjemnosc np pracowac tylko dla siebie, budzic sie tylko dla siebie.. wracac do pustego mieszkania.. kazdy ma potrzebuje miec kogos kto przytuli, pocaluje itp.. to naturalne :)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
poniewaz my kobiety, ale oczywiscie mezczyzni tez, potrzebujemy stalego zwiazku, kogos kto nas bedzie wspieral itp.. bo co to by byla za przyjemnosc np pracowac tylko dla siebie, budzic sie tylko dla siebie.. wracac do pustego mieszkania.. kazdy ma potrzebuje miec kogos kto przytuli, pocaluje itp.. to naturalne
Oj nie wszyscy, nie wszyscy...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oj nie wszyscy, nie wszyscy...

No dobra pomijam tych samotnikow.. znalam paru takich.. w ogole nie zwracali uwagi na panny... albo takich co tylko lataja na nowe panny i nie chca zadnej na stale, bo to nie dla nich.. ale jednak wiekszosc ludzi pragnie takiej milosci, stalego zwiazku.. tak juz jest
 

Sictea

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Oh, oczywiście jak spojrzysz to patrzysz na wygląd, gdy podejdziesz, czujesz zapach, zaczynaz rozmawiać, słyszysz głos. Wygląd - wiadomo, musi być przynajmniej jako taki ; ) Zapach - przyciągający, ładny : D Głos - pryjemny dla uszu, chce się go słuchać. To chyba najważniesze rzeczy : ) Na ubiór ja nie zwracam szczególnej uwagi, chyba że się ubierzesz na różowo! Pfuuj! Jak tylko widzę chłopaka w różowym to zwiewam na kilometr! xd
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
narazie ulozylem tylko jedno solo ale nie jest najwyzsyzch lotow technicznych :D
Ucz sie ucz.

Ja niestety moja gitare sprzedalem bo zawsze wolalem instrumenty klawiszowe. Noo, kiedys w podstawowce na perkusji gralem, ale to juz bylo naprawde daaawno. Choc poczucie rytmu zostalo :)

Temat w sumie dosc zabawny bo wiekszosc kobiet i tak co innego mowi / pisze, a co innego robi :D

Nie znosze ,nie cierpie jak facet się nie odzywa,choć powinien!!!!!!!!!!!!!!! :p
Pewnie juz mu tak dalas w kosc, ze biedny, nauczony doswiadczeniem, siedzi cicho jak mysz pod miotla :D :D :D

Nie znosze palaczy, wiec raczej z palaczem bym nie byla. Nie znosze tez alkoholikow, wiec z takim tez raczej nie. No i nie moglabym byc z kims, kto jest kibolem, nawala sie dla zabawy, z kims kto kradnie, ktow kolko przeklina. nie moglabym byc z kims kto by mnie zdradzal, kto by notorycznie klamal
Uu to chyba nawet bym przeszedl moze wstepny test :p
palacze - tez nie znosze
alhokol - lubie, ale nie naduzywam
bojki - tylko w razie absolutnie najwyzszej koniecznosci
zlodziej - zawsze twierdzilem, ze jesli mialbym cos ukrasc bo musialoby to byc cos co zapewniloby mi dostanie zycie do konca zycia. Odpowiednie pranie mozgu moze by mnie do tego sklonilo
przeklina - przeklinam pod nosem, glownie na boisku albo w pracy :D
zdradzanie - nie moja bajka
bajkopisarz - rowniez. z tym to sie trzeba urodzic :D

Ogolnie dosc rozsadne wymagania ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
przestan, one Tobie wypisza cala liste wymagan a pozniej sa i tak z kolesiem co malo z nich spelnia albo jest wrecz podlym draniem :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
przestan, one Tobie wypisza cala liste wymagan a pozniej sa i tak z kolesiem co malo z nich spelnia albo jest wrecz podlym draniem :D
tak, wiem :D zawsze podoba mi sie ten kawal - wg mnie sama prawda :D

"W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejsciu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu:
- możesz wejść do sklepu tylko jeden raz,
- jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem,
- możesz wybrać jakiegolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej,
- jak wejdziesz wyżej nie możesz już się cofnać.
Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu żeby znaleźć tego jedynego.
Na pierwszym pięrze wywieszka mówi: Ci mężyzni mają pracę.
Kobieta decyduje się wejść wyżej.
Na drugim piętrze jest napis:
Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci.
Kobieta znów postanawia wyjść wyżej.
Na trzecim piętrze jest napisane:
Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, i są bardzo przystojni.
Wow, myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej.
Na czwartym piętrze wywieszka mówi:
Ci mężczyżni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w
pracach domowych.
Niesamowite, pomyślala kobieta, z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę
i postanawia wejść na wyższe piętro.
Na piątym piętrze jest napis:
Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w
pracach domowych i są romantyczni
Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie
piętro.
Szóste piętro:
Jesteś na tym piętrze odwiedząjaca numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn,
to piętro istnieje tylko żeby pokazać że kobiecie nigdy nie dogodzisz.
Dziekujemy za odwiedziny w naszym sklepie."


:D :D :D
 
Do góry