TYLKO DLA PAŃ

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ach...na basie..:D ja przeczytalam 'na basenie' ;p i się zastanawiam o co chodzi:p

osobiscie wolę gitarę... ale gdy mężczyzna bawi się np. szklanką obracając ja w w swych szczupłych palcach lub mi coś opowiada przy użyciu dloni.... :D Mmmmm....

Dłonie męskie w ogole są fajne :D :sexy:

hehe, no wlasnie, niektore z Was maja taki fetysz :p ale spoko.. mezczyzni tak samo maja z kobiecymi dlonmi :p

Quality - niektorzy lubia sie bawic w internetowych psychoanalitykow :]
 

Rossie

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
69
Punkty reakcji
9
spoko moze na starosc taki poziom osiagne :p
Podejrzewam, ze znowu bezzasadnie się po prostu za nisko oceniasz, ale ten typ tak ma - przyzwyczaiłam się ;) i nic sobie z tego nie robię.
Cóż...pamiętaj,że jestem chętna do obejrzenia jakiejś solówki w Twoim wykonaniu, choćby za 40 lat :sexy: :lol:
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
a propos meskich dloni, mi kolezanka powiedziala ze strasznie ja kreci jak widzi meskie dlonie operujace na basie :p

bass solo

tez tak macie ? :lol:


może nie na basie, ale jak napisała VENEZIA, dłonie męskie to fajna rzecz :D jak są duże i takie.. hmm silne :sexy: ojej bardzo to lubię :p
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Haa :D po tym temacie połowa panów się na manicure zapisze pewnie...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ach...na basie..:D ja przeczytalam 'na basenie' ;p i się zastanawiam o co chodzi:p

osobiscie wolę gitarę... ale gdy mężczyzna bawi się np. szklanką obracając ja w w swych szczupłych palcach lub mi coś opowiada przy użyciu dloni.... :D Mmmmm....

Dłonie męskie w ogole są fajne :D :sexy:

Wlasnie duzo kobiet zwraca uwage na dlonie, ja wlasnie nie zwracam, dla mnie to tylko malo znaczacy szczegol. Czuje sie jak wyjatek ;p
 

ojciecprowadzacy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Pomorskie
Napiszcie moje Drogie Panie czego u facetów/chłopaków nie lubicie, a czego wrecz nie znosicie? :p

Co jestescie w stanie zaakceptowac, a czego nigdy?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Napiszcie moje Drogie Panie czego u facetów/chłopaków nie lubicie, a czego wrecz nie znosicie? :p

Co jestescie w stanie zaakceptowac, a czego nigdy?


Nie znosze palaczy, wiec raczej z palaczem bym nie byla. Nie znosze tez alkoholikow, wiec z takim tez raczej nie. No i nie moglabym byc z kims, kto jest kibolem, nawala sie dla zabawy, z kims kto kradnie, ktow kolko przeklina. nie moglabym byc z kims kto by mnie zdradzal, kto by notorycznie klamal
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Napiszcie moje Drogie Panie czego u facetów/chłopaków nie lubicie, a czego wrecz nie znosicie? :p

Co jestescie w stanie zaakceptowac, a czego nigdy?
Nie znoszę jak facet gada tylko o sobie. Nie lubię jak mężczyzna mówi o pieniądzach. Nienawidzę jak chłopak próbuje być poetą. Nie lubię jak mężczyzna nie potrafi przyznać się do błędu, porażki.
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
Nie znosze ,nie cierpie jak facet się nie odzywa,choć powinien!!!!!!!!!!!!!!! :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
a jak był kącik "wszystko, co w mężczyznach najlepsze" to było dobrze??? :D

lepiej :)

To ja bym zmodyfikowal troche pytanie,

TYLKO DLA PAN.. ktore maja (lub mialy) stalych partnerow, co najbardzej w nich lubicie ?

np. jak wyjezdza na dlugo.. za czym najbardzej teskniecie, co powoduje u Was autamtycznie usmiech jak o tym pomyslicie ? czego Wam najbardzej brakuje jak nie ma faceta ? Do czego jestesmy najbardzej przydatni ? :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
To ja bym zmodyfikowal troche pytanie,

TYLKO DLA PAN.. ktore maja (lub mialy) stalych partnerow, co najbardzej w nich lubicie ?

np. jak wyjezdza na dlugo.. za czym najbardzej teskniecie, co powoduje u Was autamtycznie usmiech jak o tym pomyslicie ? czego Wam najbardzej brakuje jak nie ma faceta ? Do czego jestesmy najbardzej przydatni ? :D

Do czego jesteście najbardziej przydatni? Do odśnieżenia chodnika i paru innych rzeczy, o których wstydzę się pisać :bag: :p
 
Do góry