TYLKO DLA PAŃ

ojciecprowadzacy

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Pomorskie
Witam wszystkie panie bardzo serdecznie !!!

Chciałbym Was zapytać na co zwracacie uwage jak poznajcie nowego faceta - chłopaka??

Czy macie jakies swoje szczegolne upodobania, jesli tak to jakie :) ??

No i wreszcie jakie ciuchy i perfumy u nas PANÓW lubicie.... :sexy:

tylko szczerze hehe

:p
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Bez sensu temat ponieważ każda, ile ich tu jest napisze po swojemu, żadnego szablonu nie dostaniesz.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam wszystkie panie bardzo serdecznie !!!

Chciałbym Was zapytać na co zwracacie uwage jak poznajcie nowego faceta - chłopaka??

Czy macie jakies swoje szczegolne upodobania, jesli tak to jakie :) ??

No i wreszcie jakie ciuchy i perfumy u nas PANÓW lubicie.... :sexy:

tylko szczerze hehe

:p
Cześć :D

Jak poznaje faceta zwracam przede wszystkim uwage na Jego sylwetke, poniewaz bardzo lubie szczuplych panow. Generalnie na inne detale malo zwracam uwage. Potem jak rozmawiamy, to oczywiscie na slownictwo jakim sie wyraza, bo to duzo swiadczy o czlowieku, o sposob w jaki wyraza sie o swoich bylych ( no bo wiesz jak bardzo je obraza, to znaczy, ze raczej nie ma do kobiet szacunku), na to czy jest chludny, czy jest kulturalny i czy potrafi mnie zainteresowac rozmowa.. no i moze czy wiesz nie jest jakims mrukiwem, z ktorym bym sie nudzila albo czy moze nie jest gadula, bo takich tez nie preferuje.. Generalnie jest duzo rzeczy w zachowaniu na jakie zwraca sie uwage. Dobrze tez gdyby nie gadal jak nakrecony o sexie i nie zerkal na mnie tak jakby chcial juz zaciagac do lozka, bo za to zawsze bylby skreslony w moich oczach..

Jak chodzi o perfumy nie zwracam uwagi,byleby amant nie smierdzial :p A ciuchy, hmm to nie ma wielkiego znaczenia, ale najbardziej takie luzackie w miare najlepiej tzn jenasy, T-shirt
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
T-shirt, na to koszula, rurki i facet jest super pod względem ubioru, tak jak już tu został poruszony temat przeklinania - nie lubię jak ktoś klnie, jeśli się wymknie 2 razy w ciągu rozmowy, to ok, każdemu się może zdarzyć.
Zwracam uwagę na twarz i najbardziej oczy. To na tyle, jak mi się coś przypomni to napiszę.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Cześć :D

Jak poznaje faceta zwracam przede wszystkim uwage na Jego sylwetke, poniewaz bardzo lubie szczuplych panow. Generalnie na inne detale malo zwracam uwage. Potem jak rozmawiamy, to oczywiscie na slownictwo jakim sie wyraza, bo to duzo swiadczy o czlowieku, o sposob w jaki wyraza sie o swoich bylych ( no bo wiesz jak bardzo je obraza, to znaczy, ze raczej nie ma do kobiet szacunku), na to czy jest chludny, czy jest kulturalny i czy potrafi mnie zainteresowac rozmowa.. no i moze czy wiesz nie jest jakims mrukiwem, z ktorym bym sie nudzila albo czy moze nie jest gadula, bo takich tez nie preferuje.. Generalnie jest duzo rzeczy w zachowaniu na jakie zwraca sie uwage. Dobrze tez gdyby nie gadal jak nakrecony o sexie i nie zerkal na mnie tak jakby chcial juz zaciagac do lozka, bo za to zawsze bylby skreslony w moich oczach..

Jak chodzi o perfumy nie zwracam uwagi,byleby amant nie smierdzial :p A ciuchy, hmm to nie ma wielkiego znaczenia, ale najbardziej takie luzackie w miare najlepiej tzn jenasy, T-shirt
masz duze wymagania :]
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
a irytuje czy intryguje was cyniczne poczucie humoru faceta?
 

nomind

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
dokładnie Monique;) ale wiele da sie pominac badz zredukowac, jak sie czlowiek zakocha...;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
no okij

zreszta chce przypomniec ze taki temat lub parenascie bylo tutaj omawiane wiec znow kolejny len co zaklada temat zamiast poczytac stary i dodac cos nowego
 

annaka

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja zwracma uwage na dlonie czy sa zadbane i czyste,potem buty z tego samego powodu;-) Dla mnie facet musi byc zadbany,czysty,pachnacy... Kulturalny,grzeczny i troche zaskakujacy. MOj jest idealny :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Cześć :D

Jak poznaje faceta zwracam przede wszystkim uwage na Jego sylwetke, poniewaz bardzo lubie szczuplych panow. Generalnie na inne detale malo zwracam uwage. Potem jak rozmawiamy, to oczywiscie na slownictwo jakim sie wyraza, bo to duzo swiadczy o czlowieku, o sposob w jaki wyraza sie o swoich bylych ( no bo wiesz jak bardzo je obraza, to znaczy, ze raczej nie ma do kobiet szacunku), na to czy jest chludny, czy jest kulturalny i czy potrafi mnie zainteresowac rozmowa.. no i moze czy wiesz nie jest jakims mrukiwem, z ktorym bym sie nudzila albo czy moze nie jest gadula, bo takich tez nie preferuje.. Generalnie jest duzo rzeczy w zachowaniu na jakie zwraca sie uwage. Dobrze tez gdyby nie gadal jak nakrecony o sexie i nie zerkal na mnie tak jakby chcial juz zaciagac do lozka, bo za to zawsze bylby skreslony w moich oczach..

Jak chodzi o perfumy nie zwracam uwagi,byleby amant nie smierdzial :p A ciuchy, hmm to nie ma wielkiego znaczenia, ale najbardziej takie luzackie w miare najlepiej tzn jenasy, T-shirt


a i tak w ogole, to to byl zawsze moj ideal, ale jakbym spotkala chlopaka nie majacego wszystkich tych cech moglabym cos wiecej i tak poczuc. ale powiem szczerZE, ZE MOJ obecny chlopak spelnia to wszystko tzn jest szczuply a do tgego wysoki mrrrr (nawet mojej mamie sie podoba hihih), bardzo ladnie sie wyraza, bardzo rzadko przeklina , jest bez nalogow (co zapomnialam dodac ale tez jest wazne), jest schludny, bardzo kulturalny wobec mnie i mych rodzicow, mamy wiele wspolnych tematow, no i nie jest erotomanem ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
a irytuje czy intryguje was cyniczne poczucie humoru faceta?

Podoba mi się ogólnie poczucie humoru u mężczyzny, nawet cyniczne, oczywiście wszystko zależy od sytuacji, musi umieć się od takiego rodzaju humoru czasem powstrzymać ;)

Można pisać, jaki jest nasz ideał mężczyzny, ale co innego teoria, co innego praktyka

Ideałem byłby schludny, wysportowany brunet, bez nałogów, spokojny, ale nie za spokojny, inteligentny, z poczuciem humoru, z wieloma zainteresowaniami, które są podobne do moich, żeby łączyly nas wspólne pasje, oczywiście kulturalny, bez nałogów, potrafiący się zachować w różnych sytuacjach, i tak bym mogła wymieniać...

A jestem z nerwowym blondynem, palącym papierosy, co do jego sylwetki też mam pewne zastrzeżenia, i tutaj też bym mogła wymienić kilka kolejnych odstępstw od wymarzonego ideału :)
Tak wiec nie spełnia moich oczekiwań w 100%, ba, nawet w 60 ich nie spełnia :D
Ale co zrobić, jak się człowiek zakocha :)
 

VENEZIA

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
436
Punkty reakcji
3
poczucie humoru jak najbardziej ! jeszcze gdy jest ono na poziomie, inteligentne żarty to....Mmmmm....:) W ogóle inteligentny facet dużo zyskuje w moich oczach !
 

nomind

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
ja Was podziwiam, ze macie takie sprecyzowane wymagania, dla mnie facet musi mniec "to cos" i tyle;) nei wiem czemu wiekszosc facetow, ktorzy wdg mnie "to" maja to cholerni nalogowcy robiacy wrazenie neidostepnych ale i intrygujacych a w sumie majacy caly swiat w d*pie, czesto siebie rowniez...:D moja mama kiedys mi powiedziala, ze mam tendentcje do wybierania sobie facetow z problemami, coz, miala racje... oczywiscie jakbym musiala podac cechy mojego idealu napisalabym to co Wy, ale to w praktyce sie nie sprawdza. kazdy przypadek trzeba rozpatrzyc indywidualnie, bo to co u jednego mi sie podoba u innego mnie drazni;)
jedno jest niezmienne- musi miec klase;)
 

Rossie

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
69
Punkty reakcji
9
Witam wszystkie panie bardzo serdecznie !!!

Chciałbym Was zapytać na co zwracacie uwage jak poznajcie nowego faceta - chłopaka??

Czy macie jakies swoje szczegolne upodobania, jesli tak to jakie :) ??

No i wreszcie jakie ciuchy i perfumy u nas PANÓW lubicie.... :sexy:

tylko szczerze hehe

:p
Mężczyzna ma być schludnie ubrany, w miarę skromnie a ładnie. Zapach...zadziorny. Mocny, a jednak delikatny i ujmujący. Perfumy i tak moim zdaniem na każdym pachną inaczej. Nienawidzę biżuterii u mężczyzn (bransoletki, kolczyki, łańcuchy, sygnety - o zgrozo!), zniosę najwyżej zegarek.
To, co najbardziej cenię u mężczyzn, to inteligencja, umiejętność rozmawiania z sensem o czymś, posiadanie hobby, które ja również polubię, twarde stąpanie po Ziemi, szacunek do kobiet, partnerskie traktowanie. To, co mnie rozbraja, to wieczorowa zamiana twardziela w miłego, ciepłego, opiekuńczego mężczyznę tylko do dyspozycji swojej kobiety... Poza tym mam słabość do gitarzystów BB)
eh. Gdzie jest taki ideał? :lol: :lol: :lol:
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Ja zwracam uwagę przede wszystkim na włosy. Jestem trochę fetyszystką męskich włosów, ale preferuję zdecydowanie szatynów i brunetów. A druga rzecz to poczucie humoru. Im bardziej abstrakcyjne i absurdalne, tym lepiej.
 
Do góry