Trzy najbardziej fascynujące rzeczy o sobie

Mamonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
<<DaLeKo>>
Nie jestem pewna czy dobrze wybrałam kategorie, ale tutaj ten temat tez chyba pasuje.
Niedawno ktoś poprosiuł żebym powiedziała mu trzy najbardziej fascynujące rzeczy o sobie. Zrobiłam wielkie oczy i nie wiedziałam co powiedzieć, jestem taką zwykłą osóbką, ale podobno w każdym jest coś niezwykłego, z tym że ja jakoś nie potrafię znależć tego w sobie. A wy?? Jakie są trzy najbardziej fascynujące rzeczy w was samych??
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Szczerze, to nie wiem :mruga:. Pewnie musiałabym najpierw zobaczyć wpisy innych, żeby zobaczyć co można do tych "fascynujących rzeczy" zaliczyć :p
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
podobno umiem słuchac, ale więcej nic chyba we mnie nie ma...xD Moge powiedziec wiecej wad, bo znam ich bardzo duzo..
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hm.. nie wiem czy koniecznie słowo "fascynujące" do tego pasuje, no ale niech będzie :D
- poczucie humoru
- szczerość
- umiejętność słuchania innych
Trzy to mało, ale nie będę bawić się w narcyza :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
jeju ja takich chyba nie mam. :D
ja do 'fascynujacych rzeczy' mogę zaliczyć gadulstwo. ? :D :D xD

-jestem asertywna
-mam poczucie humoru
-umiem przyjać krytykę. :D

xD to chyba są te niezwykłe rzeczy.. ? :p
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
#1 - Jestem szczypiornistą
#2 - Jestem z KOSMITEM (w sensie ze z kosmosu)
#3 - Potrafie czytać...=]

No ale moznaby wiecej wymyslec...
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
3 fascynujące rzeczy o sobie.

.Tylko ja potrafie zbiegać z wąwozu i uderzyć głową o kamień, jeszcze żyje.
.Tylko ja (i jeszcze Ona) idę pod parasolką gdy deszcz nie pada
.Tylko ja jestem sexowna Dorota, a przynajmniej dostałam takie pozdrowienia tydzień temu w Cancunie

I można by wymieniać i wymieniać.
 

Angel of Blood

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z krainy snów
. To ja biegam i tańczę w parku jesienią w krótkim rękawku i dżinsowych spodenkach, kiedy z nieba leje się deszcz, a temperatura wynosi 10 - 15 stopni.
. To ja po rozstaniu z chłopakiem nie ryczę, nie płaczę, tylko dochodzę do wniosku, że powinnam być mu wdzięczna za szczerość, zamiast go wyzwać, skopać i przywiązać do torów.
. To ja jestem sobą, ot co.

pozdrawiam.
An.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ludzie mówią mi, że cenią mnie za to, że mogą mi się wyżalić, a mnie się wydaje, że potrafię pomóc drugiej osobie (a przynajmniej często zaniedbuję swoje sprawy, by móc pomóc tym, którzy potrzebują pomocy)....i jestem pozytywnie naładowana :)
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
fascynujące jest to, że potrafię poradzić sobie zawsze sama, bo niektórych rzeczy po prostu nie mówi się facetom, a tylko oni są moimi przyjaciółmi więc.. naprawdę jestem samowystarczalna!
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
* mam charakter małego Hitlerka :p i ogólnie twarda babka ze mnie z zasadami itp.
*nawet jak jest źle to mam wesoła minke :) nie łamie sie szybko
*szczera.aż do bólu
 

marysia09

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Piotrków
hmm...
może to, ze wszystkim wydaje się, że jestem twarda
ludzie zawsze zwierzają mi się ze swoich problemów
i jeszcze jedno - czasami wydaję mi sie ze mam dziwne zdolności (nie to ze od razu paranolmalne :) ) po prostu czasem sama siebie zadziwiam... ;)
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
coz fascynujace nie koniecznie musza oznaczac cechy pozytywne wiec nie mam problemu z odpowiedzia:)


1. potrafie w ciagu kilku minut przejsc kilka zmian nastroju zlosc-nienawisc-zal-wyrzuty sumienia
2. potrafie zjednywac sobie ludzi mowiac im w twarz co o nich mysle
3. potrafie ubrudzic sie jedzeniem jak male dziecko i poprosic zeby ktos wytarl mi rece:)
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
We mnie wszystko jest fascynujące :D Ale chyba najbardziej to że do wszystkiego podchodzę luźno i bez nerwów. Na maturę pewnie pójdę z mp3 na uszach :lol: Po prostu żyję sobie ot tak i niczym się nie przejmuję a moje motto to coraz częściej "nic nie muszę" :p Poza tym, nie da się mnie szantażować bo potrafię łatwo pozbawić kogoś przedmiotu szantażu. Często rodzice szantażowali mnie że jak czegoś nie zrobię to wyniosą mi sprzęt grający z pokoju i wtedy zawsze mówiłam "proszę bardzo, nie jest mi do niczego potrzebny" :p I tak jest ze wszystkim, niekoniecznie musi być to prawda ale jak ktoś widzi że mi nie zależy to rezygnuje :] A trzecia rzecz? Wiele rzeczy potrafię znieść. Może niekoniecznie wybaczam ale daruję nawet najgorsze rzeczy i często obracam złe zachowanie innych na swoją korzyść.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
1. powoli, małymi krokami spełniam swoje marzenia
2. wesoła dziewuszka ze mnie :p
3. zawsze widać po mnie jaki akurat mam humor ;)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
.potrafię się skrzywdzić nawet patyczkiem do uszu :p moja specjalność to nabijanie sie na nożyczki, przewracanie się, wpadanie na ludzi...
.potrafię nie okazywać emocji... nigdy nie chcę żeby ktoś zobaczył że mnie skrzywdził...
.jestem cholernie przekorna...

nie wiem czy to takie fascynujące xP
 
Do góry