Trzy najbardziej fascynujące rzeczy o sobie

nawiedzona

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
713
Punkty reakcji
1
1.Jestem dobra aktorka xD [tzn ja tak sadze :D]
2.W chwili w ktorej dowiedziałam sie co to wampir [4 lata?xD] chce byc własnie wampirem xD [owszem.jestem inna.]
3. jestem starszna łamaga. xD moge isc na prostej drodze i sie przerwocic o własne nogi. xD

ale szczerze mowiac to nie wiem czy to takie fascynujace. ^^
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
To chyba też do mnie pasuje :) (a tak na marginesie to bardzo fajny awatar! mogę sobie go wykorzystać na innym forum?:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Eeee... wady byłoby łatwiej...
No to może po mimo że prosze o rady i pytam o zdanie to nie da sie na mnie wpłynąć ( nie zmuszono mnie do ścięcia włosów, wyjęcia kolczyków - a nauczycielka to mnie zaczela do gejow przyrownywac :D- zmiany stylu, zmiany muzyki, ideologii, zachowania itd...
często myśle innaczej niż inni (nie umiem tego określić, poza tym że nikt nie rozumie o czym mówie, mimo że dla mnie coś sie wydaje oczywiste :) )
Nie istnieje dla mnie muzyka ostra, istnieje dla mnie muzyka za słaba do słuchania. (przy niczym sie nie zasypia tak miło jak przy blacku^^)
 

Marioleczka@

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hmm 3 fascynujące rzeczy, no zgadzam się, że przy wymienianiu wad byłoby łatwiej, gdyż taka skromna ze mnie dziewuszka, ale myślę, że fascynujące we mnie jest
*to, że potrafię wysłuchać innych, a praktycznie sama nie zwierzam się ze swoich problemów, gdyż nie lubię truć innym
* to, że jestem roztrzepana jak mało kto, codziennie pożyczam lub kupuję nowy długopis na zajęcia :D
*to, że jak mi na kimś bardzo zależy, potrafię zrezygnować ze swoich pragnień, przyjemności i poświęcić się jedynie dla tej osoby :]
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
1. byłam
2. jestem
3. będę
:D

nie no żartuje :] jedyną (może nie tak fascynującą) rzeczą, którą jestem przeniknięta dogłębnie są marzenia, tj. jestem OGROMNĄ marzycielką starającą się realizować niektóre marzenia
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
1. Potrafię się śmiać sama z siebie.
2. Nigdy tak naprawdę nie wiesz o czym myślę.
3. Potrafię dostrzec to, czego inni nie umieją.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
1. Podobno potrafię słuchać i pocieszyć.
2. Podobno potrafię zawsze rozśmieszyć.
3. Podobno jestem zapaloną romantyczką.
Tak twierdzą przyjaciele. Może mają rację... :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No dobra :]
Podobno:
1. jestem straszną altruistką
2. potrafię słuchać
3. mam zaniżoną samoocenę.
Czy to fascynujące? Nie wiem, wg mnie chyba tak.
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jestem rostrzepany,trudno mi sie skoncentrowc,Przykład:wychodzac ze sklepu mowie kolesiowi dobry wieczor,tluke rozne zeczy,zjedzac yogurt wyzucam opakowanie do zlewu,a łyżeczke do kosza.
Wydaje mi sie że jestem traktowany hmm...inaczej?(brak muskulatury i loczki)ot taki sobie "mały" smieszny człowieczek.
Chyba nie jestem fascynujacy...przynajmniej dla otoczenia,bardziej interesujacy sa "twardziele" i zdziecinniale chamy
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
1. Umiejętność wmówienia sobie każdej najdrobniejszej rzeczy co prowadzi do okłamywania samej siebie i tłumaczenia się przed samą sobą
2. Moge odnaleźć spokój w każdej sytuacji i radze sobie ze wszytkim- spowodowane jest to punktem pierwszym
3. Nigdy się nie załamuję. Nawet ryczec po minucie przestaję bo sbie WMAWIAM,że "skoro przeżyłam nie jeden kryzys, to i ten za chwilę minie" ( chociaż to jest raczej wada, w momentach gdy umiera ktos bliski....:/ )
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
-potrafie dlubac w nosie kazdym palcem na dloni i czescia u stop
-potrafie ruszac brwiami kazda osobno a nawet obiema na raz, oraz zrobic nimi fale i fale wsteczna.
-potrafie zasnac na brzuchu, plecach, na stojaco, siedzaco, lezaco, w kucki, w pozycji lotosu i glowa w dol.

jakbym mogl dodac czwarta to napisalbym ze potrafie zyc w idealnej charmonji z balaganem, potrafie znalezc swoje wczorajsze skarpetki, a nawet skarpetki z przed kilku tygodni jednym ruchem reki, wiem gdzie sa moje ksiazki, choc pod ubraniami i wsrod kubkow niesa widoczne. potrafie zintegrowac sie z syfem i zyc w nim jak i on zyje we mnie.
 
M

Mia

Guest
1)cierpie na bezsenność- nie zasypiam w łóżku, za to po kilku minutach jazdy samochodem śpię jak suseł. nawet kiedy jade w charakterze kierowcy.
2) jestem strasznie znerwicowana. irytuje wszystkich wokół trzęsac nogą bez opamietania.
3) jestem najmniej fascynujacym człowiekiem na swiecie
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
trzy fascynujące rzeczy...
yyy... może to będzie to xD:
-umiem słuchać, nigdy się nie użalam nad sobą (i chyba dlatego mnie lubią)...
-jestem nienormalną optymistką, zawsze umiem pocieszyć, rozśmieszyć, znaleźć dobrą stronę...
-umiem kłamać. powiem, że mam na imię Anka- i wszyscy mi wierzą, chociaż kilka razy już padnie moje prawdziwe imię...
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
-potrafie dlubac w nosie kazdym palcem na dloni i czescia u stop
-potrafie ruszac brwiami kazda osobno a nawet obiema na raz, oraz zrobic nimi fale i fale wsteczna.
-potrafie zasnac na brzuchu, plecach, na stojaco, siedzaco, lezaco, w kucki, w pozycji lotosu i glowa w dol.

jakbym mogl dodac czwarta to napisalbym ze potrafie zyc w idealnej charmonji z balaganem, potrafie znalezc swoje wczorajsze skarpetki, a nawet skarpetki z przed kilku tygodni jednym ruchem reki, wiem gdzie sa moje ksiazki, choc pod ubraniami i wsrod kubkow niesa widoczne. potrafie zintegrowac sie z syfem i zyc w nim jak i on zyje we mnie.

Wacek, co jak co, ale dłubać w nosie palcem u nogi to nie umiem :p ale umiem ruszać uszami!!! :D
a to ostatnie zdanie sprawiło, że znowu się przez ciebie osmarkałam :p

3 najbardziej fascynujące rzeczy we mnie?
- potrafię robić głupie i durne rzeczy nie zważając na to, co sobie ktoś pomyśli :p
- mam 100 rodzajów śmiechu :D
- koleżanka z klasy ostatnio stwierdziła, że jak sie zgubi w szkole, to odgłosy, jakie wydaję pozwalają jej zlokalizować piętro, na którym mamy akurat lekcje :D
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
- mogę się kłócić, kłócić, kłócić i jeszcze raz kłócić. uwielbiam to ;>
- potrafię zrobić sobie krzywdę przez przypadek nawet kartką papieru.
- praktycznie zawsze coś śpiewam, nucę, gwiżdżę, stukam palcami, nogami.
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
1. nigdy do końca nie wiem na co mam ochotę, jestem już tuż tuż... i to nie jest to, wybitnie niezdecydowana jednostka.
2. chcę pomagać wszystkim dookoła, choć wybitnie nie radzę sobie z własnym życiem.
3. myślę więc jestem i naprawdę czasem dziwię się, że widzę jeszcze swoje odbicie w lustrze.
 
Do góry