Trzy najbardziej fascynujące rzeczy o sobie

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
- jestem dobrym sluchaczem
- potrafie przyznac sie do popelnionych bledow
- nie jestem osoba msciwa

zepewne nie jest to fascynujace, ale na pewno pomaga mi "dobrze" i godnie zyc
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
-do szóstego roku życia chodziłam ze smoczkiem i kizią mizią przy czym odebrano mi te gadżety siłą.
-kiedyś zajęłam trzecie miejsce na konkursie stażackim w mieście. Poszłam tam dla żartu żeby ominąć klasówke :D
-zasypiam przy telewizorze
-gdy byłam mała pod namową brata przefarbowałam sobie włosy czerwoną bibułą
-a najbardziej fascynujące jest to że JESTEM FAJNA xD :sexy:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A ja potrafię dotknąć nosa językiem, ha!
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
3 fascynujące u mnie rzeczy.... ? Normalnie zdziwko o_O
Nie wiem czy jak posiadam takie rzeczy, ale myśląc nas tym przychodzi mi coś do głowy...

^^Potrafię wybaczać... Czasem na tym cierpię ale już tak mam...
^^Nie potrafię się na kogoś gniewać zbyt długo, męczy mnie taka sytuacja, chcę się szybko godzić
^^Szczerość ... o_O
 

sanaj

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Mamonka napisał:
ie jestem pewna czy dobrze wybrałam kategorie, ale tutaj ten temat tez chyba pasuje.
Niedawno ktoś poprosiuł żebym powiedziała mu trzy najbardziej fascynujące rzeczy o sobie. Zrobiłam wielkie oczy i nie wiedziałam co powiedzieć, jestem taką zwykłą osóbką, ale podobno w każdym jest coś niezwykłego, z tym że ja jakoś nie potrafię znależć tego w sobie. A wy?? Jakie są trzy najbardziej fascynujące rzeczy w was samych??
Przyznam, ze nigdy nie zastanawialam sie nad tym...

Ale wydaje mi sie, ze potrafilabym takie znalezc...

1a z tych, ktore we mnie mnie fascynuja jets na pewno, to, ze potrafie wyczuc kiedy ktos np o mnie mowi albo mysli i wtedy moje mysli skupiaja sie rowniez wokol tej osoby...
Czesci z Was pewnie wyda sie to glupie, czesc uzna to za jakas bajke, ale zdarza mi sie nieraz takie rzeczy wyczuwac...

2a rzecza jaka mnie we mnie fascynuje to chyba kobieca intuicja... Zazwyczaj bardzo dobrze mi podpowiada, a ja zupelnie na przekor robie wszystko inaczej nic ona mowi ;/

3ia rzecz, to to,ze nawet p bardzo dlugim okresie czasu potrafie pameitac nawet najmniejsza drobnostke, jaka ktos zrobil wzgledem mnie...
 

Erba

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Sardynia
- cierpliwosc i opanowanie
- potrafie cieszyc sie jak dziecko z najmniejszej drobnostki i latwo jest mi sprawic przyjemnosc
- potrafie wyczuc gdy ktos mi nie mowi prawdy (klamie albo unika odpowiedzi)
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
Hmm... na początku wydawało mi się że nic w sobie takiego nie odnajdę, lecz przy małej pomocy...

Tak więc:
1. Bez większych problemów mogę zmienić swoją perspektywę patrzenia na świat, dzięki czemu jestem wstanie zrozumieć (prawie) każdego i jego problemy.
2. Bywa że ledwo poznani mi ludzie bezgranicznie mi ufają.
3. Jestem inny niż wszyscy :p (lecz ten fenomen tyczy się każdego z nas) :D
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
* To że mam ooooolbrzymią fantazje i wyobrażnie ;)
* Gdy ktoś mnie zobaczy od razu chcę mnie poznać nie wiem czemu :p
* To że wyczuwam gdy ktoś kłamie :lol:
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
1. To ze nie lubie sie chwalic
2. To ze nie lubie jak ktos sie wyolbrzymia
3. I nie jestem sprzedajny :p.
 

katasia

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
446
Punkty reakcji
0
Miasto
inąd
fascynujace? no nie wiem...
jestem poprostu soba :D
ludzie lubia mnie sluchac gdy cos opowiadam ( jesli maja dosc i tak musza sluchac :p )
i... umiem wykrecac jezyk :D hahaha
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
ooooo robienie rurki z jezyka jest fascynujace :p. Nie kazdy ma tyle miesa w jezyku :p. 100% jakosc jezyka :p.
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
hmm... dwuznaczny ten temat z językiem :D ja językiem potrafię wykręcać, robić rurki itp.
Do tego jeszcze poruszać brwiami w rytm muzyki (każdą osobno), robić fale itd. lecz o tym ktoś już w tym temacie wspominał :)
A rozszerzać nozdrza ktoś potrafi (zapewne wielu z was :) ) lub podnosić jedną stronę wargi? Tak jak to robił Rambo :D może ktoś kojarzy?
Hehe nie chwaląc się ;) mi to nie sprawia większego problemu :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmm.. Jestem naiwna i łatwowierna.. Uwierzę chyba we wszystko.. Jeszcze jeśli ktoś zna mnie i potrafi troszkę pokłamać i poudawać.. :}
Dwa.. Uwielbiam pomagać innym. Bez tego chyba nie mogłabym żyć. ;}
A trzy.. Potrzebuję przyjaźni i zaufania. Potrzebuję szczerości.
 

ppalusia

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ciagle narzekam na swoj stan zdrowia <bo ciagle choruje>
moge marzyc godzinami i sie nie znudze
jestem w sobie zakochana do szalenstwa w zwiazku z tym moglabym jeszcze duzo wymieniac swoich zalet:)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
potrafię kochać do szaleństwa i rozpieszczać mojego syneczka :)
wierzę, że w codziennym naszym życiu mamy cały czas do czynienia z Cudami. to mi dodaje otuchy. potrafię marzyć nieustannie i dązyć do spełnienia swoich marzeń.
czytam ksiażki, które udzielają wskazówek jak swoje życie uczynić bardziej wartościowym. ksiażki z kategorii wiary i życia.
a po przeczytaniu ostatnio ksiażki "Niebo na Ziemi" K. Mlewskiego utkwił mi cały czas w głowie cytat: "Nie przechodź objętnie - szanuj i kochaj ludzi - jesteśmy wszyscy tego samego Boga, tej samej natury."

 

aniami

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja nie wiem co we mnie jest takiego fascynującego ale mogę powiedzieć to, co sądzą o mnie inni. Np że:
-lubię ryzyko i majsterkowanie przy sprzętach elektrycznych . trzeciej nie jestem w stanie wymienic :p
 

TylkoTwoja ;*

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Miasto Marzen
*kochana
*szczera
*cierpiliwa
;>





Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.​
 
Do góry