Trampki Converse

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
i jeszcze kilka osób #up

te trampki wysokie, ponad kostkę... tragedia

a najlepsze sa takie co na łydkę zachodzą, z oczo***nymi sznurówkami - szaleństwo... no heloł?!
trampki normalne zawsze są do kostki te niskie buciki trampkopodobne to tenisówki a ten badziew cholernie wysoki to już w ogólne trampek nie przypomina tylko jakieś kalosze i one ani u chłopaków ani u dziewczyn dobrze nie wyglądają.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Możecie chodzić i bez butów nieważne ; x to forum, wyraziłem swoje zdanie na ten temat bo mam do tego prawo więc nie wiem skąd naskok kilku osób ? x]
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Nikt na Ciebie nie naskakuje. Jedynie chcieliśmy\chcemy się dowiedziec co w nich nie tak.
 

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
Polecam wam skoczyć do Smith'sa, to chyba mój ulubiony sklep z butami, wydałem tam 80 zł za buty (do deski, trochę szerokie ale nie masywne, powiedziałbym normalne :D) i sprawują się świetnie i ta cena!!! :O Jest tam też dużo trampek w cenach ~50 złotych, polecam sprawdzić. Moje szerokie buty spokojnie porównałbym do DC za 4 stówy, może z tamtejszymi trampkami jest tak samo?
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Polecam wam skoczyć do Smith'sa, to chyba mój ulubiony sklep z butami, wydałem tam 80 zł za buty (do deski, trochę szerokie ale nie masywne, powiedziałbym normalne :D) i sprawują się świetnie i ta cena!!! :O Jest tam też dużo trampek w cenach ~50 złotych, polecam sprawdzić. Moje szerokie buty spokojnie porównałbym do DC za 4 stówy, może z tamtejszymi trampkami jest tak samo?
Nie jest tak samo. Kupiłem tam trampki w zeszłym roku i przetrwały chyba 3 miesiące. Używałem do normalnego chodzenia.
 

LaTReC

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Rzeszow/Usa
Oj Warto uwierz mi ze warto :)
DSC02183.JPG
:eek:k:
 

takitak

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o to czy je warto kupić to trzeba pamiętać iż to jest klasyka i to taka kalsyka klasyka Convers All Star powstały w 1917 roku i były przeznaczone do kosza, potem spoularyzował je Chuck Taylor buty są mistrzowskie więcej na temat ich histori, możesz znaleść na www.tenisowki.com historia Converse All Star
Warto przeczytac i zrozumieć co to za buty, bo to więcej niż tylko obuwie.
 
W

wroneczki4

Guest
Zależy czy się lubi nosić trampki. Jeśli tak, to z pewnością najlepiej kupić sobie pewne trampki Con...
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
Conversy, to najlepszy wybor...chyba ze sie mysli tez nad dunkami, ale to zupelnie inny rodzaj buta :D
 

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
yyy.. u mnie trampki nie wytrzymaja pol roku.. nawet z converse ja dunki rozpizgam w 8 miesiecy a co dopiero trampocie :D
 

Olkaa:D

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam conversy są okropne po miesiącu noszenia rozkleiły się z boku zaniosłam do reklamacji nie uznali jej po w dziurze było trochę piasku:( Nie polecam
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
A ja polecam. Moim właśnie kończy się żywot. Wytrzymały 5lat a nie oszczędzałem ich ani trochę. Trzeba popatrzyć za nowymi :D
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Ja też polecam conversy mam je 3 miesiąc i wszystko z nimi ok po za tym że się troszkę przybrudziły :)
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Ze swojej strony mogę polecić trampki firmy new age. Dwa Lata je noszę prawie codziennie i w ogóle się nie zniszczyły tylko się troche pobrudziły.Na razie mam niebieskie lecz zamierzam zakupić białe:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Mam czerwone, w których chodzę ponad rok i wciąż jak nowe i czarne, które zakładam dość rzadko. :p
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Ja nie polecam. Mam 2 pary. Chodziłam w nich CODZIENNIE, cały okrągły rok, nawet z zimę się zdarzało, bo się butów nie chciało zmieniać w szkole i mi popękały te gumki po bokach no i przy oczkach poszedł materiał. Potem kupiłam New Age ten sam czas i warunki no i również po 6miesiącach popękane i nie nadające się do chodzenia. Płacisz za znaczek. Jak sama się przekonałam, to dla mnie zwykłe lansowanie się ;x
 
Do góry