Trampki Converse

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Czy warto wydac 150-200 zlotych na trampki converse. Bardzo mi sie podobaja, ale nigdy nie mialem i nie wiem jak u nich z jakoscia, wygoda i wytrzymaloscia. W zwyklych tanich trampkach peka podeszwa i niewytrzymuja zwykle miesiaca. Jak to jest z Conversem?
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Widzisz, ja nie preferuję, ale mój znajomy kupił takie Conversowe i stwierdził, że wytrzymalesze niz glany są. Skakał w nich po ognisku, wchodził do jeziora... nic się nie stało. Wytrzymały mu 2 lata (ale on z ADHD, to może dlatego tak krótko :p)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nawet się nie zastanawiaj tylko od razu biegnij do sklepu . Conversy to klasa sama w sobie i naprawdę niezła jakość. Sama też miałam problem z pękającymi po 2 tyg podeszwami... Teraz mam Conversy ( pół roku) i jestem bardzo zadowolona
 

Suitcase

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chłopak w trampkach... ? : |
No tak... Przecież prawdziwi ziomale chodzą w oryginalnych najkach, albo adidasach zakupionych na targu... :tak:

Jeśli masz kasę to kupuj. Miałem kiedyś trampy conversa i wytrzymały dość długo...
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Dobre jakościowo i bardzo wytrzymałe trampki, więc się nawet nie zastanawiaj.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Moje trampki z converse wytrzymały jakieś 1,5 roku xP Ale to jeżeli chodzi u mnie o buty to dużo :D Więc jak najbardziej polecam, niezła jakość :p
 

vrai

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Popieram przedmówców, takie trampki są długo żywotne i wiele potrafią znieść. Cóż jakość kosztuje...
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
warto wydac tyle kasy. icker16 mnie tak jak innych także ciekawi co jest dziwnego w chłopaku z trampkami? Uświadom nas moze co?
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
ja chodzę na razie w trampach za 14 zł. z tym że je trzeba wymieniać średnio co 2-3 tyg jak się intensywnie używa :D. Na wiosnę jak juz nie będzie śniegu i nie wiele deszczu to planuje kupić converse biało-fioletowe najprawdopodobniej. słyszałem że jakoś konkretna i warto zainwestować.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Jak Ci sie podobają to czemu nie?wazne jak sie w czyms czujesz,a nie co inni powiedzą,chyba ze chcesz je kupic dla szpanu to coz..
twoj wybor
 

firestone89

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Włocławek
Jak Ci sie podobają to czemu nie?wazne jak sie w czyms czujesz,a nie co inni powiedzą,chyba ze chcesz je kupic dla szpanu to coz..
twoj wybor
Po prostu zastanawiam sie czy warto wydac tyle kasy na trampki. Widzisz za bogaty to ja nie jestem, 160 zl to dla mnie dosc duzy wydatek.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Sam mam białe trampki conversa już prawie rok i jeszcze nic się nie zespuło. A to znaczy że są dobre bo u mnie halówki lub adidasy trzymają max. pół roku :D
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Sam mam białe trampki conversa już prawie rok i jeszcze nic się nie zespuło. A to znaczy że są dobre bo u mnie halówki lub adidasy trzymają max. pół roku :D
Planuję kupić właśnie białe. Jak jest z brudzeniem? Bo właśnie tego najbardziej się obawiam.

Co do tematu. Nad jakością się nie zastanawiam - mam dwie pary butów Converse [nie są to trampki] i są wytrzymałe. Jeżeli o trampki chodzi - ostatnie miałem firmy Smiths, rozwaliły się po kilku miesiącach. Lepiej zainwestować więcej, a mieć porządny but na kilka lat, niż dać powiedzmy 60zł. i wyrzucić po pół roku.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Planuję kupić właśnie białe. Jak jest z brudzeniem? Bo właśnie tego najbardziej się obawiam.

Jak będziesz w nich chodził normalnie ( czyli po chodnikach itp.) to nie będą się bardzo brudziły, w innym wypadku strasznie się brudzą. I wtedy nic nie pomaga trzeba do pralki ale nawet po pralce nie są takie białe więc trzeba doprawić pastą do butów :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Chłopak w trampkach... ? : |
Według mnie trampki ładniej wyglądają u faceta niż u kobiety.

Ja bym nie dała 200 złotych na trampki, ale może faktycznie jakość będzie lepsza. Jakbym już miała wydać tyle kasy, to kupiłabym jakieś porządniejsze buty niż trampole. Zresztą takie drogie byłoby mi szkoda "ozdobić" a to jest fajne :D Moja kumpela kupiła sobie dwie pary conversów w szmateksie :D Prawie nówki, a dała za każdą dychę :p
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
warto wydac tyle kasy. icker16 mnie tak jak innych także ciekawi co jest dziwnego w chłopaku z trampkami? Uświadom nas moze co?


i jeszcze kilka osób #up

te trampki wysokie, ponad kostkę... tragedia

a najlepsze sa takie co na łydkę zachodzą, z oczo***nymi sznurówkami - szaleństwo... no heloł?!
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Jakoś nie widzę żebyś to wyjaśnił. Widziałeś chłopaka na żywo w trampkach zachodzących na łydkę i oczo***nych sznurowakach? Wydaje mi się, że to zmyśliłeś.
Powiedz (napisz) co masz do zwykłych trampek (krótkich i do kostek).
 
Do góry