Trampki Converse

DejviShop

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kęty
Polecam trampki Converse, aktualnie nalezą one do koncernu NIKE. Jakość wykonania to wysoka klasa. także kupuj śmiało, nowe czy używane bez znaczenia, jeszcze na długo długo ci posłużą.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Mam Conversy 5 miesiąc i wątpię że wytrzymają jeszcze tydzień. Kupiłem na allegro za 189zł i myślę, że właśnie to był błąd, bo w normalnym sklepie są za 250zł. W środku pięty się powycierały i materiał się rozrywa, podejrzewam, że to przez to że ściągam je naciskając na piętę drugim butem. Zepsuły się dość szybko, ale na prawdę ich nie oszczędzałem, przez to 5 miesięcy (czyli najdłuższe wakacje w życiu) przeżyły bardzo dużo i zrobiły bardzo dużo kilometrów, na pewno kupię sobie niedługo następne, bo są :cenzura:iście wygodne. Teraz jednak kupię takie ze sklepu, a nie na jakieś wyprzedaży z allegro ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
We wtorek na www.mimomento.pl rusza kampania wyprzedażowa właśnie na oryginalne Conversy. parę razy już była w tym klubie zakupowym i powiem że ceny naprawdę niezłe.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To męskie już spokojnie można kupić za 159zł w klubie zakupowym. czekałam aż się ta kampania pojawi, póki co są same męskie z tego co widzę, ale to chyba kwestia czasu.
 
D

Dorka123

Guest
damskie też są, jak wejdziesz w rozmiarówkę to widać, fakt, że nie ma kolorów typowo damskich, ale ja jestem tradycjonalistką i najbardziej mi się czarne podobają ;)
 
S

szyszana

Guest
Dorka123 napisał:
damskie też są, jak wejdziesz w rozmiarówkę to widać, fakt, że nie ma kolorów typowo damskich, ale ja jestem tradycjonalistką i najbardziej mi się czarne podobają
mruga.gif
Te akurat damskie, od Merg, ale chyba to jednoznacznie pokazuje, że mniej znana marka jest dużo lepszym pomysłem.

37101_1.jpg
 
Do góry